Писани ица и на Герги агнето са ми в главата,ш празнувами стабилно с тайфата-48

  • 37 226
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 6 954
Ай наздраве  Mr. Green Как знам кога да се включа  smile3508


Цецку, как е Дзверулин днес!

Скарле, честит ти лаптоп, заслужила си го, със здраве да го ползваш   bouquet

Бенко,
ко ши каеш за холографското изпълнение на Майкъл? Според мен въпреки, че направено идеално е проява на лош вкус  Confused Rolling Eyes

казах квото имах, сега шъ тичам по задачки   animal037

# 736
  • Лутаща се
  • Мнения: 788

# 737
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ся кат са нафърфорим с тоз алкохол, как Бената ши пуща тема и ние как ши я улучим?

# 738
  • BG
  • Мнения: 2 458
Бенко,[/b] ко ши каеш за холографското изпълнение на Майкъл? Според мен въпреки, че направено идеално е проява на лош вкус  Confused Rolling Eyes

Линорче,
Скрит текст:
не мога да попадна на работещо видео, всички са премахнати от притежателя на правата върху холограмата и ще съдят организаторите, че са я използвали. Ма кат гледам снимки, май си права...

Олииии, Скарле, не само знайш ко пия, ами и как точну са казва! Кога ша са видим ния с теП двети на по ино?  Party

Цец, ни са пУаши, каке, жа тура гУлям ФхоТ да са вижда издалечи!  bowuu

# 739
  • Лутаща се
  • Мнения: 788

Олииии, Скарле, не само знайш ко пия, ами и как точну са казва! Кога ша са видим ния с теП двети на по ино?  Party


Не знам Бене, ама саму да съ удаде възможнус и виднагически съм на линия. Аз вече открих сезона де, снощи бях на пу ино, две, три джинчета  Crazy


----------------------------

- Скъпи, знаеш ли колко време живее свинята?
- Що ма, да не ти е лошо?

# 740
  • Мнения: 11 832
ПА СЪМ АЗ Crazy....БЕНКЕЕЕ КУ Ш ПУСКАШ НЕЩО НИ МЪ ДРЪЖ В НАПРЕЖЕНИЕ, ЧЕ И БЕЗ ТОВА СА ЗАНИМАВАМ С ТОКОВЕ РАЗНИ ДАН СТАНИ АВАРИЯ  Joy Joy Joy

# 741
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Бобееееееее, видях тъ как съ ровиш из тоците



Пък ей тука си га виде, чи си изпуснала новата тема, и дукът додиш ний сме омуали всичко

# 742
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Бенке, пускай, че Бобата ще изкърти капс-лока. Joy Joy Joy Joy
После ши тряя пише схеми с молив.

# 743
# 744
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Аз ши пучакам, че Бобата с тоз капс лок ма пуаши... Нека са запиши, чи ....

Общи условия

Активация на акаунт