Вайбър

  • 294 653
  • 1 617
  •   1
Отговори
# 660
  • Провинция
  • Мнения: 509
И аз имам питане - пиша на даден абонат, виждам му статуса, както и че съобщението е с 2 сиви отметки,т.е изпратено и доставено. 2ри ден следя за статус прочетено, но ... отметките си стоят сиви. А абоната е на линия редовно.
Какво значи това?

# 661
  • Мнения: 322
Значи че не е прочел съобщението. Има вариант, ако приложението му да е активирано да работи и на заден план, да показва че абоната, все едно е постоянно на линия и  че си гледа телефона, а всъщност може и да не е така.

# 662
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Може да е изтрито без да е прочетено, също и да е прочетено при получаване на дисплея без да е влизано във самия вайбър

# 663
  • София
  • Мнения: 9 911
Аз съм си махнал статус "видяно" точно заради такива... 😂

# 664
  • Мнения: 10 570
Аз не мога да разбера какъв е тоя зор - ами не иска да го чете човекът. Или не иска да отговори. Ако е толкова важно - обаждаш се и си казваш каквото има. Все пак сме възрастни хора, не тийнове.

# 665
  • Мнения: 3 732
Някакъв ми пише на вайбър, но не мога да разбера кой е. Снимката е с ефекти, номера го нямам в контакти, името е някакво странно.
Пише човека как съм любовта на живота му. Звъни, аз не вдигам.
Има ли как да разбера кой е без да вдигам?
Колебая се между трима. Скоро ще го блокирам, но пусто любопитство ...

# 666
  • Мнения: 10 570
Питай го, после го блокирай, ако не отговаря на очакванията ти Joy

# 667
  • София
  • Мнения: 9 911
Има... ако имаш връзки..

# 668
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
Здравейте , разказвам:
Пиша съобщение , изпращам и в този момент ми звъни телефона . Затварям след разгорова , поглеждам профила където изпратих съобщението и него го няма . Не пише изтрито , нищо не пише ако съм блокирана , пак би трябвало да е там , идеи защо така потъна ?

# 669
  • Мнения: 804
Може да се е деактивирал

# 670
  • Мнения: 70
Здравейте,

след последната актуализация като пиша на някого не се вижда кога е бил последно активен.Вижда се примерно последно видян вчера,но не и в колко часа,сякаш няма място за това.По-рано този надпис се движеше,телефона не е сменян,нито е пипано по настройките.

# 671
  • Мнения: 1
Въпросът ми е следния:В телефона и в SIM картата имам съхранен номер на абонат.Този същият абонат го имам във Viber под две различни имена,като едното е без снимка , а другото е със снимка/ а реално е един и същ абонат/.Защо се получава това?

# 672
  • Мнения: 1 661
Здравейте, като отворя профила на даден абонат виждам преди 10 мин.. Или днес 13:20. Но след това секунда ми стои в хронологията но винаги най отдолу и пише 28.12.2018.
Какво означава това?
Махнал ме е от абонатите си?
P. P. Пробвах с други абонати, май е кога за последно сме си писали. Но не съм си писала с дадения абонат на 28.12.2018. Хм? Какво показва датата в десния ъгъл?

Последна редакция: пн, 04 мар 2019, 12:37 от BIBI 1

# 673
  • Мнения: 271
Здравейте, забелязах наскоро, че след едно от последните обновявания на Вайбър, е изчезнал списъкът ми с Вайбър контактите. Търсих в настройките опция, от която да ми са покаже, но няма такава. Има само търсачка за намиране на контакт, която ми показва само хората, с които съм си писала наскоро. Моля, за съвет как да си го възстановя отново. Има ли начин? Предварително благодаря!  bouquet

# 674
  • София
  • Мнения: 8 103
Като отидеш в меню Обаждания, там не ги ли виждаш?

Общи условия

Активация на акаунт