Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 апр. 2014, 18:43 ч.

Вайбър

• 169 150
  • 770
  •   1
Отговори
# 750
Готин е вайбър и ми харесва точно това, че си пишеш само с хора,  на които реално имаш моб.тел. Не те разсейва, има готини стикери. свежа платформа е.

# 751
  • София
В списъка с чатове се задържа върху чата и излизат няколко опции, включително и "маркиране като непрочетено". Когато го маркирате така, върху самият чат вместо цифричка с боря непрочетени съобщения се появява звездичка *
Не знам, обаче, ако е включена опцията за известявяне на отсрещната страна за прочитане, дали го отчита.
Така ли? Не подозирах. Благодаря за информацията!  Peace
Да, има я опцията и на десктоп версията.
Обаче, дори и да се маркира като непрочетено, за отсрещната страна остава "видяно". Значи, ако не искаме да знаят, че сме го прочели - четем докато сме офлайн. Peace

А после, като го отвориш онлайн, променя ли се статуса Видяно при изпращача?

# 752
Здравейте,при процес на изчистване на моя телефон по някаква случайност си изтрих даните на приложението Viber и понеже приложението ми е със стария номер изкам да попитам ако използвам новия си номер мога ли да си върна профила?Flushed

# 753
  • here and now
Можеш да си върнеш профила, само ако старата сим карта е в теб. След това можеш да го смениш.

# 754
Здравейте,

Имам следния проблем - телефонът е откраднат. Картата е спряна и вече е нова в нов телефон, но се оказва, че Вайбър си е активен на откраднатия телефон. Приятели и познати ми дават знак, че НЯКОЙ им пише някакви простотии.

Как да разкача вайбъра си от онзи телефон - стария? Някой може ли да помогне?

# 755
  • София
Трябва да деактивираш акаунта от новия телефон - settings, account, deactivate account. Това го маха от всички устройства, на които е инсталиран. После ще го активиращ отново на новия апарат.

Поне така ставаше преди година - надявам се, че не са го променили Simple Smile

# 756
Много благдаря! Лошото е, че няма как да проверя дали наистина се е деактивирал там.

# 757
  • София
Би следвало да стане. В краен случай може да пишеш на съпорта на Вайбър и да обясниш какво се е случило и какво те притеснява.

# 758
Би следвало да стане. В краен случай може да пишеш на съпорта на Вайбър и да обясниш какво се е случило и какво те притеснява.

Прости невежеството ми, но това къде се прави?

# 759
  • София
https://support.viber.com/
A ако не намериш отговор на горния линк:
https://support.viber.com/customer/portal/emails/new

# 760

Още веднъж много благодаря!  bouquet Остава и да почерпя за услугата!  Heart Eyes

# 761
  • София
Черпила си ме безброй пъти с веселите истории, които си разказвала във форума Grinning. И със сериозните си мнения по много теми Hug

# 762
Писах по грешка съобщение на номер, който ме няма в контактите си, но се осъзнах и веднага го изтрих ""и за двамата" още преди да бъде видяно....  ooooh! Дали получателя ще има известие за получено съобщение от непознат номер (в случая моя) , макар и вече да съм го изтрила?  Sick

# 763
  • София
Писах по грешка съобщение на номер, който ме няма в контактите си, но се осъзнах и веднага го изтрих ""и за двамата" още преди да бъде видяно....  ooooh! Дали получателя ще има известие за получено съобщение от непознат номер (в случая моя) , макар и вече да съм го изтрила?  Sick
Да, ще получи. В чата се вижда, пишеше "изтрито" или "изтрито съобщение", нещо такова беше не помня точно, но се вижда че има изтрито съобщение.

# 764
Да, ще получи. В чата се вижда, пишеше "изтрито" или "изтрито съобщение", нещо такова беше не помня точно, но се вижда че има изтрито съобщение.
Afrodita, благодаря ти!  bouquet И аз така предполагах...много тъпа ситуация, ама какво да се прави...  ooooh! дано поне не се вижда от кого е изпратено, след като ме няма в контактите си...

Общи условия

Активация на акаунт