Вайбър

  • 295 212
  • 1 618
  •   1
Отговори
# 915
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Когато включиш нета, тогава ще му излезе, че е прочетено✌️

# 916
  • софия
  • Мнения: 773
Имам вайбър на служебния  и на личния телефон и като си ги проверявам от единият на другият си ми показва реално кога съм проверявала нещо във Вайбъра- не ми е писал тогава никой, не ми е писал никой.
Не казвам че е общовалидно, но при мен си показва правилно.

# 917
  • here and now
  • Мнения: 4 226
Ако ви звъннат обаче, дори и да не отговорите пак показва, че сте били активни. Поне при мен беше така до скоро.

# 918
  • Мнения: 2 214
Здравейте. Имам въпрос. От един месец приятел се оплаква, че не му отговарям на съобщенията, но аз не ги получавам. Той моите ги получава. Какъв може да е проблема според вас?

# 919
  • софия
  • Мнения: 773
Пробвай да си преинсталираш Вайбъра. Ако също като пиша на шефа ми или му пращам документи , му звъння защото не получава нищо и го карам да си отваря специално вайбъра че да ги види.

# 920
  • Мнения: 823
Здравейте ! Ако виждам снимката на даден абонат ,но не виждам статуса му,означава ли,че ме е блокирал ?

# 921
  • Мнения: 2 583
Здравейте ! Ако виждам снимката на даден абонат ,но не виждам статуса му,означава ли,че ме е блокирал ?
Не, просто е изключил опцията да му виждат състоянието.

# 922
  • Мнения: 1 210
Ей това се появи при мен преди два дни....При вас има ли го и що за новост е, как работи? Thinking

# 923
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
И при мен го има. Доколкото го схващам е "чат", в който да си препращаш важни съобщения, за да не ровиш да ги търсиш по чатовете с хора. Даже е закачено да стои винаги най-отгоре на списъка с чатовете.

# 924
  • София
  • Мнения: 8 111
Да си водиш бележки, само ти ги виждаш. Можеш и да си правиш нещо като списък, и после го маркираш като готов.

# 925
  • Мнения: 1 210
Благодаря ви!

# 926
  • Мнения: 1
Искам да попитам защо когато си пиша с определен човек и изведнъж ми става че е бил последно предния ден или няколко часа преди времето в което си пишем, а до последно е бил на линия и това се случва само с един човек с други не. Благодаря ви

# 927
  • Мнения: 4 306
Дали има начин да архивирам чат.Така,както става в уотс. Виждам единствено да заглуша,да го скрия или изтрия. Аз искам да стои,но тъй като не пиша с този номер, не искам да ми стои,когато отворя екана

# 928
  • Мнения: 19 687
Ами скрий го. Като решиш, че ти трябва, ще си го четеш. Дотогава няма да ти се "мотка" по екрана Simple Smile

# 929
  • Мнения: 1 210
Когато прочетеш съобщение при изключен нет, на изпращача какво му излиза, че е прочетено или не?
Когато включиш нета, тогава ще му излезе, че е прочетено✌️
Достатъчно е само да включиш нета, без да си влизал във Вайбър ли? И като време кое  ти отчита - реално когато е прочетено или това, когато си си включил нета?

Общи условия

Активация на акаунт