Вайбър

  • 294 649
  • 1 617
  •   3
Отговори
# 975
  • Мнения: 1 210
И при мен същото....Вече се чудех какво се случва...

# 976
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Хмм, две колежки имаха проблем с приложението, но аз нямах. И трите сме с iphone.

# 977
  • София
  • Мнения: 39 746
ММ е с XS, а дъщеря ми с XR. При ММ със сигурност е имало проблеми.

# 978
  • Мнения: 2 579
Според мен И самият вайбър  не работи добре нещо. Явно последната му версия не е наред, понеже при мен пък не получава съобщения (с андроид съм), ако не отворя приложението може и с дни да не го получа, както и се случва всъщност. И не е от работата на фонов режим, бъгава е тази версия явно.

# 979
  • Мнения: 7 723
вече работи
деинсталирах, инсталирах няколко пъти
затрих всички чатове...
със S6 съм

# 980
  • Мнения: 1 005
Когато получавам снимки, те ми се запазват автоматично на телефона в папка "Галерия", тоест мога да видя какви снимки са ми пратени без да отварям вайбър. В този случай показва ли му на другия, който ми ги изпраща, че снимките са видяни или му стои само доставени?

# 981
  • here and now
  • Мнения: 4 200
Само доставени му излизат.

# 982
  • Пловдив
  • Мнения: 2 793
Здравейте на стар телефон Nokia Asha 302 дали ще е възможно да се ползва Вайбър

# 983
  • Мнения: 687
Здравейте,

Не ми се оцветяват тикчетата на прочетени съобщения в лилаво, гледах настройките на друг телефон при който  няма проблем и настройките са същите. Бъг ли е това какво е.

 "Изключване на четените разписки

Ако вие или получателят на съобщението не сте включили вашия онлайн или видян статус, няма да знаете дали те четат вашето съобщение. Ако няма статус „видяно“ в нито един от вашите разговори с Viber, трябва да проверите дали сте изключили опцията."
Дали причината не е че аз изключих тази опция още преди да има някакви съобщения.

Последна редакция: нд, 19 юли 2020, 13:14 от razor17

# 984
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Дали Thinking

# 985
  • София
  • Мнения: 8 103
Онлайн статуса няма нищо общо с прочетените съобщения. Опцията "Видяно" е това. Когато си си изключила тази опция, ти не виждаш дали твоите съобщения са прочетени, и другите не виждат дали ти си ги прочела. А при изключен онлайн статус, никой не вижда кога си бил на линия, и ти не виждаш другите кога са били.

# 986
  • Мнения: 6 529
Ако някой си смени телефонния номер, двата акаунта във Вайбър синхронизират ли се, защото получих съобщение, че абонат си е сменил номера и видях, че всички стари съобщения в историята са се прехвърлили автоматично в новия?

# 987
  • Мнения: 710
Здравейте ,
Има ли начин или програма за възстановяване на изтрити съобщения. Преди това не съм правила копие. По скоро искам да възстановя един screenshot, който съм изтрила.
Благодаря!

# 988
  • Мнения: 10 201
Deede, абсолютно същото при мен. Мислех, че е от телефона и го анатемосвах, но очевидно не е. За няколко дни се оправи и сега отново не получавам съобщенията, освен ако не отворя приложението. Явно ще трябва да чакам ъпгрейд на версията и да си оправят бъговете.

# 989
  • Мнения: 20
Здравейте. От известно време на телефона постоянно ми се появява нещо като уведомление от вайбър, което гласи "назад към вайбър" като натисна върху него ми отваря вайбър, но в момента в който изляза от него веднага се появява пак. Много е досадно, защото не може и да се скрие, а стои постоянно в средата на екрана ми. Опитах да се отърва през настройки и т.н, но без успех. Някой да е имал подобен проблем?

Общи условия

Активация на акаунт