Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

ВАРНА - да обсъдим ресторантите:) -5

• 142 506
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Deutschland/HE
Ние сядахме два пъти на Пико до басейна и беше много приятно, не е претенциозно заведение, но на нас ни хареса.
Мидите в специален сос на Часовникъ (градинката на Червения) също са страхотни.
Снощи седнахме в Немо на Морска гара и съм много разочарована. Ресторанта не беше пълен, но чакахме много за поръчките си. Първо дойде пицата, после спагетите и мидите, а аз за моята салата Цезар чаках още доста и най-накрая отказахме едни калмари. Отделно персонала не си носи маските както трябва... С дне думи: Не препоръчвам.

# 736
  • Варна
Не я знам тази пекарна, но минавам понякога . Само сутрин ли е отворена ? В пекарната имат и спагети ?

До 19 часа работи, има масички 2 или 3, но са на самата улица и автобусът спира точно там и е кофти, можеш да вземеш за вкъщи. Менюто е кратичко.

# 737
Моля да ми пише някой, който си е правил сватбата в Бялата къща. Благодаря

# 738
  • Варна
Здравейте, препоръчайте ресторант, в който може да се седне навън - ако може порциите и цените да са прилични.
Ресторант Дантон - морска кухня, имат страничка вьв ФБ, поддържат разнообразие от прясна риба
Тази година Печката ни е фаворит - много вкусен шницел по виенски и въобще месните ястия са много добри.
Мр Баба също, с намаление от Rezzo се получава прилична сметка
Днес много ми харесаха миди по мичурински на Мидена къща - досега го избягвах това заведение, но кухнята е добра
Разочарование - Мармалад на морска гара - малки порции, високи цени, не е моето заведение

# 739
Dolce Amaro над Хоризонт препоръчвам. Страхотен интериор, всичко е вкусно и цените са добри. Има и детски кът, който май скоро отваря

Общи условия

Активация на акаунт