ВАРНА - да обсъдим ресторантите:) -5

  • 209 791
  • 1 130
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 681
Някой ходил ли е скоро на Вила Чинка?

Мога да похваля иначе Капитан Кук(въпреки високите цени).

# 781
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 764
Страхотна рина и супа от миди в Рибката. Препоръчвам с две ръце

# 782
  • Мнения: 2 071
В коя Рибка,Titina? В Златна рибка на Дружба или някоя друга?
На мен Вила Чинка ми допада повече от Капитан Кук. Харесва ми също и Море - до Вила Чинка. Снощи бяхме на Бурата на Пристанището - задушно, не си чуваш приказката, като храна - Хепи в италиянски вариант. Това лято не сме ходили на Ла Мер, миналата година много ми допадна, терасата има страхотна гледка и атмосфера и каквото опитахме беше вкусно.

# 783
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 764
Рибката в Аспарухово. Малко семейно ресторантче.

# 784
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Тък като районът на Морска гара ми стана много неприятен и само за паркинг го ползвам, наистина ли има нов ресторант, където пържолата е няколко стотин лв, да запазиш сепаре-3000?

# 785
  • Мнения: 8 759
Предполагам става въпрос за Djanam ресторант.
И за Театро дискотеката….

# 786
  • Мнения: 11 332
На Ла Мер цените като на Капитан Кук ли са?

# 787
  • Мнения: 2 071
Поне миналата година не бяха, по-ниски са.

# 788
  • Варна
  • Мнения: 750
Влизам да похваля Макалали - за картофки, рибка, тиквички и бира на плажа е много приятно място. Малко обслужването куца - не са достатъчни сервитьорите, но иначе за бързо хапване е много добро място, особено като се стъмни.
Друго интересно място е Surf&Turf - на буна 3 - вкусни чимичанги, кесадии, бурито и горям избор на бира.
Ахой също готвят вкусно, особено мидената им супа е отлична.

# 789
  • Варна
  • Мнения: 384
От години знам за Forest Food House и така и не бяхме ходили. Тази година ходихме 2 пъти и много ни хареса. Храната е много хубава, обслужването е добро. Тихо и прохладно. Няма я шумотевицата на крайбрежните заведения. Разбира се... с репелента си отидохме, че много комари имаше. Но като цяло сме много приятно изненадани. Недостатък може би за някой - нямат pos терминал.

Разочарована съм това лято от Къщата на Ви. Сякаш е паднало леко нивото на храната и обслужването. Но като цяло пак е спасение от лудницата за някой като мен, който търси по-спокойно тихо място за вечеря навън.

Corsi di cucina. Corsi di Pasta - бях чела тук коментари. Попадна случайно в един съботен следобед. Приятно изненадана съм. Със сигурност ще повторим.

# 790
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 498
Знаете ли хубав бар за коктейли по възможност,около морето?

# 791
  • Мнения: 8 759
Посетихме Джанъм снощи, много ми хареса менюто и храната.
Обслужването и обстановката също са чудесни.

Заслужава си да се посети.


Имаше пържолите за над 100 лв, не са измислица.


А посетихте ли Бурата и Море?
За първото ми казаха, че било много задушно и топло, така ли е?
А
Храната как е ?

# 792
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Да се извърви целият рояк туристи и тогава бих слязла около Морска гара. То пък иде локдаун после. Бяхме в Рива само от новите заведения, пълна излагация, ужасен сервиз. Подобни отзиви сподели и приятелка от няколко посещения на See me beach Шкорпиловци. Уж претенции за кухня оглавявана от талантлив шеф, а обслужване нула.

Последна редакция: чт, 05 авг 2021, 15:58 от Blue Turquoise

# 793
  • In transit
  • Мнения: 11 801
Бурата е на Хепи, не очаквам кой знае какво по-различно като качество. Разгледах им менюто нищо "италианско" не видях, във всичко имаше сметана. Не успяха да ме впечатлят.

Преди месец в Хепи на Севастопол виното, което ми сервираха беше ментак. Не ме беше боляла глава от вино от години. Бяхме поръчали Совиньон блан на Куантум, но не наливно...какво точно ми донесоха не знам, но определено не беше Куантум.

# 794
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Ето затова вече много рядко си позволявам излизане. Вечно на тръни, дали всичко ще е качествено и хигиенично.

Общи условия

Активация на акаунт