ВАРНА - да обсъдим ресторантите:) -5

  • 209 565
  • 1 130
  •   2
Отговори
# 825
  • Мнения: 8 757
И аз харесвам Долче Амаро.
Също и сушито им е чудесно.

# 826
  • Мнения: 57
Здравейте, къде предлагат разнообразна закуска?

# 827
  • Варна
  • Мнения: 384
Какво точно търсите?
На прима виста се сещам за кафенето 43.12 (предлагат брънч варианти - има сандвичи/яйца/салати/купа с гранола, цедено кисело мляко, плодове). Също така Cherry by Mary имат брънч предложения в кафенето на бул. Княз Борис I.

# 828
  • Мнения: 57
Търся точно тип брънч. Да, 43.12 го зная, търсех да видя дали има някъде и други варианти.

# 829
  • Варна
  • Мнения: 750
Здравейте, аз в последно време открих MAZU. Харесва ми кухнята, интериора. Имат и брънч събота и неделя.

# 830
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Опитвам се някак да се свържа с екипа на The Bay, обаче удрям на камък- телефони изключени, няма отговор на имейла... Някакви идеи, как да разбера дали ще работи идното лято и дали ще поемат сватба?
Дъщеря ми го хареса докато търсеше място за сватба, обаче май ще се размине с него.

# 831
  • Мнения: 8 757
The bay са под една шапка с Red canappe, звъннете и там.

# 832
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Много благодаря!
Ще звънна!

# 833
  • Мнения: 1 497
Тя ,,шапката,, е доста широкопола има избор от към телефони за връзка хич да не е

# 834
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Дъщеря ми се е свързала по тел., казали и, че собственика е на кораб и че ще получи оферта по имейл.
Леко съмнително ми е, дано да не остане без ресторант ден преди сватба.

# 835
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 755
Моля за актуална препоръка за ресторант. 2 човека, обедно време, предпочитам с маси навън или някакви френски отворени прозорци, найлонови зграждения - каквото и да е, да не е плътно затворено помещение. Поводът е годишнина, така че не искам квартална кръчка - нещо с хубава гледка и вкусна прясна кухня. Единият обаче няма сертификат ...
Звъняхме на MORE beach restaurant, лятото имах препоръки за него, но никой не вдигна, не знам работят ли изобщо ... Олеа май също е затворена ?
Другият вариант ми е  храна за вкъщи, освен Хепи какво друго бихте препоръчали ?

# 836
  • Варна
  • Мнения: 1 840
В Порт Рива има хубава кухня /вече/ и страхотна гледка!

# 837
  • Мнения: 2 069
МОРЕто е на пясъка и работи само през лятото. Препоръчвам Марше в Морската градина.

# 838
  • Варна
  • Мнения: 1 411
Без сертификат не може даже и навън да седнете.

# 839
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Привет! Мой познат чужденец е решил да доведе жена си за рождения ѝ ден във Варна и иска от мен препоръка за много луксозен и скъп ресторант, където да вечерят. Аз такава не мога да дам, предпочитам по-масови заведения. Та...молбата ми е ако има нещо подобно във Варна, да ме насочите.

Общи условия

Активация на акаунт