Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

ВАРНА - да обсъдим ресторантите:) -5

• 160 394
  • 834
  •   1
Отговори
# 825
И аз харесвам Долче Амаро.
Също и сушито им е чудесно.

# 826
Здравейте, къде предлагат разнообразна закуска?

# 827
  • Варна
Какво точно търсите?
На прима виста се сещам за кафенето 43.12 (предлагат брънч варианти - има сандвичи/яйца/салати/купа с гранола, цедено кисело мляко, плодове). Също така Cherry by Mary имат брънч предложения в кафенето на бул. Княз Борис I.

# 828
    Търся точно тип брънч. Да, 43.12 го зная, търсех да видя дали има някъде и други варианти.

# 829
    • Варна
    Здравейте, аз в последно време открих MAZU. Харесва ми кухнята, интериора. Имат и брънч събота и неделя.

# 830
    • Варна
    Опитвам се някак да се свържа с екипа на The Bay, обаче удрям на камък- телефони изключени, няма отговор на имейла... Някакви идеи, как да разбера дали ще работи идното лято и дали ще поемат сватба?
    Дъщеря ми го хареса докато търсеше място за сватба, обаче май ще се размине с него.

# 831
    The bay са под една шапка с Red canappe, звъннете и там.

# 832
    • Варна
    Много благодаря!
    Ще звънна!

# 833
    Тя ,,шапката,, е доста широкопола има избор от към телефони за връзка хич да не е

# 834
    • Варна
    Дъщеря ми се е свързала по тел., казали и, че собственика е на кораб и че ще получи оферта по имейл.
    Леко съмнително ми е, дано да не остане без ресторант ден преди сватба.

Общи условия

Активация на акаунт