Магията на изтока - 31

  • 52 624
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • BG
  • Мнения: 4 456
2в1, отново виждам в каста на Gloriоus day Lee Sang-Woo, ха-ха, този човек хич не почива, ей. Отново ще женим три дъщери в цели 50 серии, ще видим дали ще хване окото като Wonderful days, него заради Тек го погледнах, пък сега ми е много интересен.
Да пусна opening-a на Why did you come,че е много хубав.

# 31
  • София
  • Мнения: 113
Аз току що приключих spy myung wol. Ако не сте го гледали го препоръчвам, леко и забавно, въпреки, че корейците ако не вкарат драма и не го оакат  няма да са те. Много хубав майор...

# 32
  • Мнения: 6 732
Гостче, ще го видим Lee Sang Woo дали само ще ми манекенства по екрана или ще се разиграе като в One Warm Word.


petta, ако не си гледала хубавия майор на друго място, можеш да хвърлиш едно око на Nine: Nine Times Time Travel Peace.

# 33
  • MJF
  • Мнения: 8 569
2в1Hug. Ние с теб сме нещо като отговорници за Lee Sang Woo  Simple Smile, ама ей на разснима се човека, че даже не може да смогнем, направо добре че периодично ми се "крие".  Simple Smile
 Blush това нашия човек -инфантилния CEO от Cunning Single Lady ли е? Не съм го виждала с "шапка", интересно.
petta , Nine: Nine Times Time Travel e от по -интересните кор. сериали, защото липсват някои "утъпкани" клишета, тук му направихме малко по-масово гледане в сравнение с редица други заглавия.

Имам да наваксвам с Wonderful Days 17-18 "преведени и пуснати"

# 34
  • BG
  • Мнения: 4 456
Шоши, май наистина е той, бе, браво Hug
Аз съм си дала мъничка почивка от сериала и слушам това перфектно изпълнение на тази страхотна песен, то бива, бива да е перфектно, ама чак пък толкова. Не че не сме го чували, но никога не ми е в повече.

# 35
  • DE
  • Мнения: 9 068
Като говорите за Ехо, забравих да коментирам. Новата песен е слаба бира, чух я още като излезе в китайското шоу, но не ме впечатли и затова не съм я пускала. Аз пък определено ги предпочитам на мандарин СМ групите  Flutter Никога няма да разбера, защо набутват такива прекрасни гласове в група от Х бр. момчета, където губят индивидуалност и е толкова трудно да блеснат  Thinking Но който може го може  Mr. Green
Великолепен Чен Heart Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 113
може ли и аз да се включа с едно дяволче, което също го може

# 37
  • София
  • Мнения: 15 452
  Извинявам се,че ви карам да повтаряте, но кой беше филма в основата на сериала  GAP DONG?  Искам да видя каква е сюжетната линия.Много нелогични действия има в сериала.

# 38
  • Мнения: 6 732
 Извинявам се,че ви карам да повтаряте, но кой беше филма в основата на сериала  GAP DONG?  Искам да видя каква е сюжетната линия.Много нелогични действия има в сериала.

Memories of Murder

# 39
  • София
  • Мнения: 15 452
 Извинявам се,че ви карам да повтаряте, но кой беше филма в основата на сериала  GAP DONG?  Искам да видя каква е сюжетната линия.Много нелогични действия има в сериала.

Memories of Murder
Мерси 2в1, мрънкалото ми го даде, но голям скука.Още го гледам, даже задрямах и ме стресна музиката,че съм на слушалки.

# 40
  • Мнения: 9 180
Тайне,то и филма не е съвсем по историята.Имах чувството,че му липсва напрежение и плавно развитие (при филма),а и полицая беше леко разнещ.
Ако ти се чете за случая - тук .

Добро утро Grinning

# 41
  • Мнения: 14 413
Добър ден!
Хубаво кафенце,поднесено с един корейски Чикатило за аромат Laughing Явно на всяка нация се пада поне по един от този вид,за жалост ,разбира се. Flutter
Скрит текст:
Не съм го гледала,но според мен извършителят не е заловен или си е признал след сто години от скука Mr. Green

# 42
  • София
  • Мнения: 15 452
Tuon, благодаря, изчетох го направо ми призля!

# 43
  • MJF
  • Мнения: 8 569
17 и 18 Wonderful Days прегледани. нощен гост , 17-а серия е с много Тек а и в 18 сравнително не липсва  Simple Smile.  Хм, някак си друга фаза  сценарий, все едно от друг  knit. Японските 2 неща готови  за гледане си ги "подслаждам" сега.
Значи го разпознах сладура под "шапката".

 

# 44
  • Мнения: 14 413
 И аз се насладх на The Sword With No Name,Ако  можеше всички истории които ме харесват да филми ,а не сериали ,щеше да е чудно Laughing Музикалният фон на филма беше варияции на популярна песничка ,която запомних от друг филма,ама не я знам как и е името.По-важното ,че все пак я различих Laughing
Скрит текст:
Той-измислен герой,приказно разказан и показан.Тя кралица,красива,но много ревлива Rolling Eyes,може би е била такава притисната от обстоятелствата или корейките са такива типажи,още не съм с определено мнение.С какво ме впечатли филма-и Кралство Часон е било електрифицирано :lol
За Memories of Murder-нищо не мога да напиша Cry няма сийт вече пет часа,но все ще дойде,надявам се.
Не се стърпявам да напиша и по повод размишленията относно азиатската кухня-ми често чето,четох и като сменя името на страната с която и да е пак истина чета Joy Така и по хранителния  въпрос Hug

Общи условия

Активация на акаунт