Отговори
# 15
  • Мнения: 16 079
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo Ямко объркал библиотечката,па нали ний сме под прикритие изобщо нимоЙ  нЪ намери    Mr. Green

# 16
  • Мнения: 15 884
Звезди, лека Hug
Аз също се отправям към легълцето newsm46 Лека нощ на вси4ки Hug Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 16 079
Габче ,колажите са страхотни  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 18
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Звезди, лека Hug
Аз също се отправям към легълцето newsm46 Лека нощ на вси4ки Hug Hug Hug Hug

Лека, Мимчо  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 16 079
Мими Hug Илде  Hug лека нощ и сладки сънища  Heart Eyes Heart Eyes

# 20
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

Ох, малеее, и аз изкарах цветя  Grinning Мерси, Дидок  Hug
Илде, Мимче, мерси и на вас  Hug Hug
Просто исках да отразя юбилея, а не бях готова със специален колаж и реших да спретна хронология от колажите, които бях правила за 3-годишнината от АФК  Grinning Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 21
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

Диде, Hug Heart Eyes

Габи, Heart Eyes много е красиво...  bouquet

Лека нощ от мен, момичета! Hug

Илде, лека  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 22
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo Ямко объркал библиотечката,па нали ний сме под прикритие изобщо нимоЙ  нЪ намери    Mr. Green
Йоър грейс Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug

Как ше ни намери Чачо беее...нии агенти ли сме или лукови глАви... Joy Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Тя и Мичка трудно ни намира... Mr. Green

# 23
  • Мнения: 620
Честито за всичко, което сте преживели дотук! Хаирлия да е! newsm51 newsm51 newsm51 hug cheers ppp baloni kiss dancing

# 24
  • Мнения: 21 201
Ауууууу Габи, ФЕмирската хронология е прелестна. Heart Eyes
Паф, ти как ни откри, гледа ли АФК?
Лека нощ на лягащите. Hug

# 25
  • Мнения: 16 079
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo Ямко объркал библиотечката,па нали ний сме под прикритие изобщо нимоЙ  нЪ намери    Mr. Green
Йоър грейс Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug

Как ше ни намери Чачо беее...нии агенти ли сме или лукови глАви... Joy Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Тя и Мичка трудно ни намира... Mr. Green
ГРАФИНЬО, послучай юбилея да си почетем някоя книжка от световната класика  Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk
Скрит текст:

# 26
  • Мнения: 0
Въпреки, че не съм от самото начало на темата, нека днес да си честитим!

Честита Юбилейна тема - 300 теми изпълнени с много емоции ! Нека така да сме позитивни и да се забавляваме винаги ! Пожелавам още мноооооогооо теми  Hug Hug Hug Hug  newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68




хайде да се почерпим по повода  Hug Hug Hug Hug


# 27
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Гледам и се чудя, пак гледам и се чудя  newsm78 newsm78
Как така до сега в ПО всички ходеха на училище кой с каквито дрехи си иска (то не че много го даваха училището Mr. Green) и сега изведнъж униформа  newsm78 Twisted Evil Twisted Evil
Що нещо на Слънцата ми мирише newsm78 Whistling Whistling

# 28
  • Мнения: 620
Ауууууу Габи, ФЕмирската хронология е прелестна. Heart Eyes
Паф, ти как ни откри, гледа ли АФК?
Лека нощ на лягащите. Hug

Първо изгледах АФК многократно и после ви намерих, мн късно, в началото на тая година

# 29
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 321
Гледам и се чудя, пак гледам и се чудя  newsm78 newsm78
Как така до сега в ПО всички ходеха на училище кой с каквито дрехи си иска (то не че много го даваха училището Mr. Green) и сега изведнъж униформа  newsm78 Twisted Evil Twisted Evil
Що нещо на Слънцата ми мирише newsm78 Whistling Whistling

Габ, те тука в този кадър си представяха някакви си  неща...пълнеж си беше сцената, а не реална случка в живота им като Яман и Мира...свърчаха из облаците нещо Peace

Охх с тази библиотека дето обикалял Чачо и дето ги нямало баниците  hahaha

Утре ще потърся хубави клипчета и ще ги сложа по случай юбилея Grinning

Общи условия

Активация на акаунт