Мнения за 57 СДЯ Приказка

  • 11 150
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 43
Здравейте, да побутна темата Simple Smile
Имате ли пресни впечатления от яслата и групите в нея?
Здравейте, и аз се интересувам Simple Smile Синът ми е приет в 1 група от септември

# 16
  • Мнения: 70
Здравейте, ще опитам да съживя темата и да попитам за мнения за яслата. Детето ми е прието от есента, но не намирам нищо актуално. Минавала съм покрай нея и даже мислех, че не работи 😀 Та, моля някой да изкаже мнение 😊

# 17
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Здравейте, детето ми ходи от мин.септември там. Сега вече последни месеци сме там.
Не мога да говоря за всички групи. Имам наблюдения за първа, Делфинче. Не че е лошо, но някак си само екзистенц минимумът се дава.
Най-големият минус, децата не ги извеждат от октомври до май. Май в почти всички ясли са така.
Педагожката никаква я няма. Не е дейна. Трудна е комуникацията с нея.
В нашата група, съдействие за махане на памперс няма.

# 18
  • Мнения: 70
Благодаря за отговорът. Това с извеждането ми е странно, тъй като ги видях за пръв път навън като ходихме да записваме малкия, което беше в последния възможен ден - края на май. А вие сменяте детското заведение ли? При кои учителки беше вашето детенце? Как е с храненето?

Здравейте, детето ми ходи от мин.септември там. Сега вече последни месеци сме там.
Не мога да говоря за всички групи. Имам наблюдения за първа, Делфинче. Не че е лошо, но някак си само екзистенц минимумът се дава.
Най-големият минус, децата не ги извеждат от октомври до май. Май в почти всички ясли са така.
Педагожката никаква я няма. Не е дейна. Трудна е комуникацията с нея.
В нашата група, съдействие за махане на памперс няма.

# 19
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Благодаря за отговорът. Това с извеждането ми е странно, тъй като ги видях за пръв път навън като ходихме да записваме малкия, което беше в последния възможен ден - края на май. А вие сменяте детското заведение ли? При кои учителки беше вашето детенце? Как е с храненето?


Извейдането - да. Не се случва всеки ден даже и май месец. Например, нашата група не ги извеждат сутринта, защото площадката на групата била на сянка.
Ние сменяме, защото от септември детето ми трянва да е в градина, тъй като е 2019 набор.
С храненето, какво имате предвид? Ако питате дали е вкусно, нямам идея. Казват, че моето дете яде там. Те си имат кухня и си готвят на място. Даже е и млечна кухня там. Т.е. взима се за деца, които не са в яслата.

# 20
  • Мнения: 70
За храненето ми е въпросът дали им е достатъчно на малките, тъй като съм чувала за всякакви случаи в детските градини с половин банан на дете и такъв тип неща. Благодаря ви за мнението, полезно е да знам каквото и да е, тъй като ми е първо дете и за пръв път се сблъскам с ясли като цяло. Ще тестваме, пък да видим. 😊

Благодаря за отговорът. Това с извеждането ми е странно, тъй като ги видях за пръв път навън като ходихме да записваме малкия, което беше в последния възможен ден - края на май. А вие сменяте детското заведение ли? При кои учителки беше вашето детенце? Как е с храненето?


Извейдането - да. Не се случва всеки ден даже и май месец. Например, нашата група не ги извеждат сутринта, защото площадката на групата била на сянка.
Ние сменяме, защото от септември детето ми трянва да е в градина, тъй като е 2019 набор.
С храненето, какво имате предвид? Ако питате дали е вкусно, нямам идея. Казват, че моето дете яде там. Те си имат кухня и си готвят на място. Даже е и млечна кухня там. Т.е. взима се за деца, които не са в яслата.

# 21
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
За храненето ми е въпросът дали им е достатъчно на малките, тъй като съм чувала за всякакви случаи в детските градини с половин банан на дете и такъв тип неща. Благодаря ви за мнението, полезно е да знам каквото и да е, тъй като ми е първо дете и за пръв път се сблъскам с ясли като цяло. Ще тестваме, пък да видим. 😊



Ами зависи си от детето, да ви кажа. Но моето в повечето случаи се прибира гладно. Тъй като за СЗ основно нишестени кремчета има дават, което няма как да "държи" дълго.
За плодовете, които дават в 10:00 нямам идея по колко на дете. В менюто не пише грамаж. Предполагам, 1е им ги режат и не ми се вярва да дават по цял банан или портокал на дете.

Пожелавам успешна адаптация на детето ви.

# 22
  • Мнения: 32
Ще подновя малко темата. Може ли още по-актуално мнение за тази ясла? Иска ми се да го приемат там, защото ни е най-близо, но от други майки чувам, че много били викали на децата, викали им "Млъквай!" и какво ли още не чух. Ще се радвам да чуя мнението на всеки. Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт