Докога пиехте адаптирано или някакво мляко вечер?

  • 6 874
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 098
До края на 9 месец пиеше Алмирон на Нутрисия(мисля 4е в БГ се казва Нутрилон,или греша),сутрин и ве4ер след ве4еря,докато една ве4ер не тръшна бутилката и се отказа.Известно време ядеше кис.мляко,след това склони да пие от детс.пр.млека.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 841
До две години бяхме на Аптамил. Отучих я защото заминахме на море сами с детето и не ми се носеха прибори за преваряване на вода, шишета , мляко. В началото не искаше много да пие кисело мляко, въпреки че по принцип много го обича, но после свикна.  След Нова година сама се отказа от него. Ако не беше морето сигурно още щеше да го пие и аз не виждам проблем в това - щом детето го обича да го пие докато си иска.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 178
Още пие сутрин и вечер по 200мл Милумил с бисквити вътре и то от шише с биберон. Нека си го пие детето, щом го иска. Хем смятам, че е полезно, хем ми е по-лесно.

# 18
  • Мнения: 5 790
Пиеше до преди една седмица без никакъв проблем сутрин и вечер. Отказа го от раз - една вечер просто не пожела шишето. На другата сутрин - също. Всичко това свързано с рев и тръшкане още при вида на млякото. Сега яде кисело мляко и йогурти.

# 19
  • Мнения: 5 299
ПиеМе всяка ве4ер или Ам или кисело -каквото имамЕ под ръка Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 089
Още пием Аптамил 3 и ще  го давам докато го иска.

# 21
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Мамчета, от това което прочетох дотук разбрах, че детето трябва да има непременно мляко в дневното си меню. Щом е така искам да ви помоля за съвет. Божидара е на 1 год. и 1 мес. Преди около 2 месеца сменихме Омнео с Нестле Джуниър. Давам и го вечер преди лягане /да не пропусна, че малко по-рано си изяжда останалата супичка от обяд + сухарче/, понеже сутрин става към 8 - 8.30 часа и я храня с попара, кус-кус или др. Обаче напоследък не иска да го пие. Как да постъпя според вас?

# 22
  • Мнения: 5 299
Мамчета, от това което прочетох дотук разбрах, че детето трябва да има непременно мляко в дневното си меню. Щом е така искам да ви помоля за съвет. Божидара е на 1 год. и 1 мес. Преди около 2 месеца сменихме Омнео с Нестле Джуниър. Давам и го вечер преди лягане /да не пропусна, че малко по-рано си изяжда останалата супичка от обяд + сухарче/, понеже сутрин става към 8 - 8.30 часа и я храня с попара, кус-кус или др. Обаче напоследък не иска да го пие. Как да постъпя според вас?
Кисело мляко Peace

# 23
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Май ще мина на кисело мляко за известно време. Hug

# 24
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Май ще мина на кисело мляко за известно време. Hug
Чудесно, но като минеш ТИ, давай и на детето Wink

# 25
  • Мнения: 2 255
Ле-ле само ние ли сме подранили толкоз  hahaha
Калоян на 7 месеца "хвърли" бутилката с мляко  Sad пробвах какво ли не АМ, кис.мляко с бисквити и без и не и не  no ни вечер, ни сутрин  Rolling Eyes
Така, че оттогава гледам поне по 1/2-1 кофичка кисело мляко да хапва на ден - така или в някаква храна - с лъжицата разбира се  Joy

# 26
  • Мнения: 1 237
До 9 мес. пиеше АМ.След това кисело мляко от шише,а от 2 месеца насам го пие от чаша с накрайник.Ако  е през деня яде с лъжица.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 999
На 1 г. и 9 месеца почти Дариа все още пие вечер Милумил 3 от шише с биберон. Ще пие докато иска. През деня яде понякога кисело мляко - натурално.

# 28
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Докато иска, моя син го отказа на година и месец категорично, за съжаление  Tired, но това не ми пречи да му приготвям овесените ядки сутрин с АМ и вечер АМ с бисквити  Grinning

# 29
  • Мнения: 918
Май ще мина на кисело мляко за известно време. Hug
Чудесно, но като минеш ТИ, давай и на детето Wink

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт