Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 май 2014, 23:16 ч.

Оnline-магазин за дрехи-2

• 123 363
  • 340
  •   1
Отговори
# 330
Напълно съм съгласна! Всичките им снимки са фалшиви,2-3 пъти поръчвах и винаги бях разочарована

# 331
По-назад съм писала и аз с проблемите с тях. Пълни измамници. Само боклуци продават.

# 332
Момичета, знаете ли от къде мога да закупя мъжки спортен комплект - суичър и долно. Само да е проверен сайта, че да не дойдат някакви парцали. Трябва ми за подарък.

# 333
Отзиви за www.vertigobg.com ?
Харесах някои тениски, но няма инфо за размери, материя...
доволни ли сте от тях?

# 334
  • Варна
Момичета, знаете ли от къде мога да закупя мъжки спортен комплект - суичър и долно. Само да е проверен сайта, че да не дойдат някакви парцали. Трябва ми за подарък.

От тук https://red-point.bg/

# 335
Някой поръчвал ли е от този сайт
https://-reklamen-spam-/
Скрит текст:
Става въпрос за съветти.ком
Виждам, че имат и магазин в София, но не мога да се ориентирам дали са истински предлаганите продукти.
Идват леко по-евтини от Арлен, например, но ме е страх да не са фалшиви

Последна редакция: ср, 10 апр 2019, 16:00 от Усмивчица-28

# 336
Дрехите които продават в trendo.bg китайски ли са или български? В сайта пише" 100% български проект", но не става ясно това за стоките ли се отнася или ...

# 337
  • София /Абсурдистан
Да се запиша при вас. Търся магазин,в който продават по-големи номера дрехи, ако не от естествени материи то поне не чист полиестер.

# 338
От опит- чужди сайтове, в най- добрия случай- Манго.

# 339
  • София /Абсурдистан
Не влизам в размерите им, иначе те имат много сладки моделчета.

# 340
  • Пловдив
Не влизам в размерите им, иначе те имат много сладки моделчета.

Манго имат специална колекция за плюс сайз - Violeta by Mango май беше. И в аутлета на Манго има от тази колекция.

Общи условия

Активация на акаунт