Оnline-магазин за дрехи-2

  • 240 823
  • 696
  •   2
Отговори
# 540
  • Мнения: 191
Здравейте! Някой дали е поръчвал дрехи от https://vzaro.bg. Ще бъда много благодарна на обратна връзка!

# 541
  • Мнения: 281
Някой има ли впечатления от сайта sportensviat - дали са оригинални артикулите?

# 542
  • Мнения: 2
Изключително съм недоволна от Trendo.bg, а имах голями надежди!
В сайта им пише, че покупка над 100 лв е с безплатна доставка. От Спиди разбрах, че моята не е безплатна, при което сигнализирах и коригираха грешката си. До тук добре. После получих рокля скъсана на едно място. Разбира се, исках да я върна. От там започна тромавата процедура. Невъзможно е да се върне продукта през друг куриер освен през Спиди. Свързах се с тях, казаха, че при получаване на продукта ще ми върнат парите. Чаках 6 дни това да се случи, при което им се обадих. Казаха ми, че те са преведени в онлайн портфейл. Аз им отвърнах, че аз нямам такъв, защото нямам създаден профил при тях, което те знаеха от по-рано. Казаха,че когато изтекат някакви си 7 дни от пускането на тези пари в онлайн портфейла ми, тогава ще ми ги преведат по банковата сметка. Аз поисках да ускорят тази процедура, защото и без това няма да пазарувам от тях. За капак ми заявиха, че няма да ми върнат цялата сума, защото такава им била политиката. Това никъде не го пише на сайта им! Каква наглост!

# 543
  • Sofia
  • Мнения: 9 688
С какво основание не ти връщат цялата сума?

# 544
  • Мнения: 126
някой купувал ли е от сайта на reserved.com  доволни ли сте

# 545
  • Мнения: 17 936
Дори не знаех, че имат онлайн....

# 546
  • Мнения: 578
Нямат доставка за България

някой купувал ли е от сайта на reserved.com  доволни ли сте

# 547
  • София
  • Мнения: 12 303
Някой с мнение за shopsector? Поръчах маратонки за мен и детето и се чудя какво ще дойде.

# 548
  • sofia
  • Мнения: 410
Някой с мнение за shopsector? Поръчах маратонки за мен и детето и се чудя какво ще дойде.
Много пъти сме поръчвали,доволни сме.Винаги е това,което сме искали и е добро качеството:)

# 549
  • София
  • Мнения: 12 303
Много благодаря!

# 550
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
И аз съм доволна.

# 551
  • Мнения: 1 925
И от мен едно положително мнение. Поръчвала съм няколко пъти, а и мои приятели също, всичко изглежда като на снимките.

# 552
  • Мнения: 1 199
Някой да е поръчвал от bg factcool? Интересува ме как е качеството на дрехите и отговарят ли си на размерите Simple Smile

# 553
  • Sofia
  • Мнения: 9 688
Зависи за коя марка там питаш. Поръчвала съм Trendyol и останах приятно изненадана от роклята, която получих. Има и други добри отзиви за марката. Доставката беше бавна, а сайтът имаше неприятна такса за плащане с наложен платеж, иначе всичко друго е ок.

# 554
  • Мнения: 1 199
Зависи за коя марка там питаш. Поръчвала съм Trendyol и останах приятно изненадана от роклята, която получих. Има и други добри отзиви за марката. Доставката беше бавна, а сайтът имаше неприятна такса за плащане с наложен платеж, иначе всичко друго е ок.
Благодаря за мнението. Не бях обърнала внимание, че имат такава такса - 4 лв. Харесах си две рокли точно на Trendyol, ще ги поръчам. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт