Турски прахове и омекотители?!

  • 6 882
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте!
Скоро попаднах на прахове, омекотители и почистващи препарати внос от Турция на много добри цени. Използвах някой от тях като /напр Persil , Alo/ и се оказаха с отличен резултат
Някой използвал ли е ?
С какво впечатление сте?

# 1
  • Мнения: X
Персил си е Персил, а Ало е Тайд. Peace Със същото качество като нашите са, но по-ароматизирани. Peace

# 2
  • Мнения: 7
Нашите са малко по слаби като че ли, не изчистват добре петната.

# 3
  • Мнения: 283
За мен лично турският Персил е голям боклук. Няколко пъти му давах шанс и никога не ми изпра петно.

# 4
  • Мнения: 7
За мен лично турският Персил е голям боклук. Няколко пъти му давах шанс и никога не ми изпра петно.


Може, да. Има и имитация на турските прахове. В България съм чувала че им прибавят доста голямо количество сол- та как искаш да пере. За това като го сипеш в пералнята и си остава там, въобще не иска да се разтвори.Много е важно от къде си го взела.

# 5
  • Мнения: X
dendi31, нещо ми миришеш на реклама...

# 6
  • Мнения: 7
Споделям мнение. Мисля, че няма нища лошо в това.

# 7
  • Мнения: 283
dendi31, нещо ми миришеш на реклама...
То не само си мирише на реклама, то си е - просто още не е дошъл момента да разберем от къде да се снабдим с праховете според  dendi31  Mr. Green.
Персила си го купувам от Одрин и по турски от това няма как да е Simple Smile. За нищо не става! Мое мнение естествено!

# 8
  • Мнения: 5 207
Напротив, напротив. В една друга тема вече бяхме уведомени кой е магазинът. Laughing

# 9
  • Мнения: 283
Язък значи, пак не съм на правилното място  Mr. Green.

# 10
  • Мнения: 7
dendi31, нещо ми миришеш на реклама...
То не само си мирише на реклама, то си е - просто още не е дошъл момента да разберем от къде да се снабдим с праховете според  dendi31  Mr. Green.
Персила си го купувам от Одрин и по турски от това няма как да е Simple Smile. За нищо не става! Мое мнение естествено!
защо си мислите за реклами и т.н. Няма такова нещо. Чувала съм много мнения и все различни, затова съм в невидение. Но явно всичко е въпрос на личен избор. Това е само един от интернет магазините, от който съм пазарувала и споменала, а има още няколко подобни.
Не съм написала нищо без някой да ме е питал за това. Но явно някой хора си запълват времето като драскат по два три реда.

# 11
  • Мнения: 787
Напротив, напротив. В една друга тема вече бяхме уведомени кой е магазинът. Laughing
Гес, аз мисля да пробвам турските прахове. Ти на какво мнение си? Определено са на добра цена.

Общи условия

Активация на акаунт