Мобилните приложения, без които не можем – Android/iOS/Windows Mobile

  • 321 954
  • 2 284
  •   1
Отговори
# 1 245
  • София
  • Мнения: 7 817
И пак не мога да схвана. ОК да кажем че ще успее да намести десетте си пръста на клавиатурата. Но буквите са много повече, пък и може би ще използва цифри и символи. Няма как да покрие всички, нали. Ще й се наложи да си мести пръстите все пак.

Не е въпроса 10 пръста да покрият всички „клавиши“. Въпроса е да участват в писането, това е смисъла на десетопръстната система.

# 1 246
  • Мнения: 61
Потребителката иска да държи 10те си пръста постоянно на клавиатурата и само с който пръст натисне по-силно, тогава да изписва на екрана буква.
Това физически не е възможно. Няма телефон с толкова голям екран, който да може да събере едновременно и десетте ти пръста на клавиатурата си, затова и няма такова приложение за писане с десетте пръста едновременно.

За телефон може и да няма, но от таблетите има доста

Ахаа сега разбрах. Ами софтуерно няма, защото хардуерно няма как. Вземи си външна малка клавиатура с блутут в али-то има колкото щеш. Щом мъкнеш таблет, една такава клавиатура няма да е проблем.

# 1 247
  • Пловдив
  • Мнения: 2 783
Благодаря на всички за отговорите Simple Smile, стана ми ясно защо няма такова приложение Simple Smile

# 1 248
  • 1st floor
  • Мнения: 9 077
Бихте ли ми предложили приложение, което да инсталирам на телефона на детето, с което да мога да виждам къде  се намира телефона. Да послужи при евентуална кражба на апарата, а и да следя дребния, ако се наложи! Mr. Green

# 1 249
  • Мнения: X
за андроид ние ползваме файнд дивайс. един и същи гугъл мейл е вписан в телефоните и през него следим. освен местоположение ми дава и оставаща батерия, дали е вързан към някоя безжична, и мога да накарам телефона да звъни силно, даже и да е изключен звука. чрез това приложение го хванах, че в час е на училищната мрежа и от там свалих апп локер, за да не може да сваля игри и да гледа ютуб. в самия му план има включени МВ, но са малко, колкото да поддържа системата, вайбър и др. разговорите извън групата ни са ограничени от оператора. така съм спокойна, че знам къде е, не може да се звъни извън групата ни и в случай на загубен или откраднат телефон просто го изтривам, а детето не може да изтрие моя телефон заради апп локера. на няколко пъти търсих телефона, чрез приложението.

# 1 250
  • Мнения: 61
Това е доста добро решение, аз също го препоръчвам, но до определена възраст. След едни готини детето се нуждае от самостоятелност иначе след 20 ще го избие на много лоши черти в характера.

# 1 251
  • Бургас
  • Мнения: 6 843
Аз го следя с Гугъл Мапс. На неговия телефон отваряш Гугъл Мапс и от менюто избираш "Споделяне на местоположението". После избирате опцията "Докато не изключите това". После от "Избор на хора" избирате себе си. Това е, но трябва неговия GPS постоянно да е включен.

# 1 252
  • Мнения: X
Това е доста добро решение, аз също го препоръчвам, но до определена възраст. След едни готини детето се нуждае от самостоятелност иначе след 20 ще го избие на много лоши черти в характера.
разбира се, че ще бъде още малко такъв контрола. надявам се тази година да покаже, че е порастнал, и може да му се гласува по-голямо доверие и да се грижи повече за личните си вещи. скоро и обажданията, ще оправим, да може да звъни и на приятели. 2ри клас ще бъде.

Аз го следя с Гугъл Мапс. На неговия телефон отваряш Гугъл Мапс и от менюто избираш "Споделяне на местоположението". После избирате опцията "Докато не изключите това". После от "Избор на хора" избирате себе си. Това е, но трябва неговия GPS постоянно да е включен.
ще пробваме и това, понеже не е необходимо да инсталираш допълнителен апп.

забравих, при нашия вариант, GPS също трябва да е включен.

# 1 253
  • Мнения: 6 537
Използвате ли приложение за защита на очите? Имат ли реален ефект?
Дали наистина предпазват или поне ограничават синята светлина?
По-рано ползвах Iris, но нямам база за сравнение с други.

# 1 254
  • Бургас
  • Мнения: 6 843
Аз използвам Bluelight filter.

# 1 255
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Имам вграден Blue light filter в телефона, а таблета ми има Reading mode. Винаги съм си мислила, че е функция на андроид. На таблета, даже го държа почти постоянно включен, защото на него основно чета.
Не знам дали е истински ефективно за предпазване на очите, но усещам облекчение, когато го включа.

# 1 256
  • Мнения: 6 537
Благодаря. Flowers Hibiscus
Видях, че има няколко разновидности на това приложение. Ще изтегля за проба.

# 1 257
  • Deutschland
  • Мнения: 5 352
Дайте приложение за теглене на клипове от youtube, моля. Благодаря предварително

# 1 258
  • Мнения: 1 179
Дайте приложение за теглене на клипове от youtube, моля. Благодаря предварително
uGet.
Ползвам го за PC - то, но има и за Андроид.

# 1 259
  • Мнения: 1 491
Използвате ли приложение за защита на очите? Имат ли реален ефект?
Дали наистина предпазват или поне ограничават синята светлина?
Не. Повечето телефони вече май си имат вградени, но не ги намирам за полезни. Не виждам от какво ще ми пазят очите Laughing
Основната им цел, е да действат успокояващо. Един вид преди да си легнеш да ти е мека/топла светлината (доколото разбирам)

Общи условия

Активация на акаунт