Мобилните приложения, без които не можем – Android/iOS/Windows Mobile

  • 323 114
  • 2 292
  •   1
Отговори
# 1 455
  • София
  • Мнения: 39 744
Аз имам доста музика на телефона. Отделно имам две приложения за радио - Радио Онлайн България и Радио 1 рок. Инсталирала съм ги защото могат да се слушат без слушалки.

# 1 456
  • Мнения: 40
Здравейте,.... имам нужда от приложение за градски транспорт в софия. До днес използвах Moovit, но актуализира ли се, к'во стана.. Иска ми регистрация, направих. И всеки път като искам да го използвам трябва да пиша потребителско и парола, дори не мога да се ориентирам в този"нов" дизайн.

# 1 457
  • София
  • Мнения: 398
Здравейте,.... имам нужда от приложение за градски транспорт в софия. До днес използвах Moovit, но актуализира ли се, к'во стана.. Иска ми регистрация, направих. И всеки път като искам да го използвам трябва да пиша потребителско и парола, дори не мога да се ориентирам в този"нов" дизайн.

Аз използвам "Градски транспорт София" и съм доста доволна. Запазвам си най-често използваните спирки като любими и с два клика си проверявам автобусите.

# 1 458
  • Мнения: 40
Здравейте,.... имам нужда от приложение за градски транспорт в софия. До днес използвах Moovit, но актуализира ли се, к'во стана.. Иска ми регистрация, направих. И всеки път като искам да го използвам трябва да пиша потребителско и парола, дори не мога да се ориентирам в този"нов" дизайн.

Аз използвам "Градски транспорт София" и съм доста доволна. Запазвам си най-често използваните спирки като любими и с два клика си проверявам автобусите.

Това е доста по-мързелива работа. Въвеждаш точен адрес и ти казва, кое от къде да хванеш, къде да слезнеш и колко пеша да вървиш...

# 1 459
  • Мнения: 5 216
Здравейте,.... имам нужда от приложение за градски транспорт в софия. До днес използвах Moovit, но актуализира ли се, к'во стана.. Иска ми регистрация, направих. И всеки път като искам да го използвам трябва да пиша потребителско и парола, дори не мога да се ориентирам в този"нов" дизайн.
Деинсталирай и инсталирай приложението отново. При мен работи и без профил, а с профил не иска всеки път да се вписвам. Дизайна също не се е променил на смартфон с Android.

# 1 460
  • Мнения: 40
Здравейте,.... имам нужда от приложение за градски транспорт в софия. До днес използвах Moovit, но актуализира ли се, к'во стана.. Иска ми регистрация, направих. И всеки път като искам да го използвам трябва да пиша потребителско и парола, дори не мога да се ориентирам в този"нов" дизайн.
Деинсталирай и инсталирай приложението отново. При мен работи и без профил, а с профил не иска всеки път да се вписвам. Дизайна също не се е променил на смартфон с Android.

Махах, слагах поне 10 пъти. Рестартирах и телефона, никва кирия.

# 1 461
  • София
  • Мнения: 8 103
Пробвай Софбус 24

# 1 462
  • София
  • Мнения: 5 361

За Айфон има ли го?

# 1 463
  • София
  • Мнения: 8 103
Нямам идея, аз съм с Андроид, ако някой с Айфон може да помогне.

# 1 464
  • Мнения: 71
Моля да ми препоръчате приложение - читателски дневник, в който да записвам прочетени книги, но и някакви откъси, които са ми харесали и някакви мои разсъждения.

# 1 465
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Моля да ми препоръчате приложение - читателски дневник, в който да записвам прочетени книги, но и някакви откъси, които са ми харесали и някакви мои разсъждения.
Аз ползвам Goodreads. Ако ползваш Киндъл, дори бележките/ избраните цитати се запаметяват автоматично в профила ти, когато е свързан с интернет.
Потърсих какво друго се предлага и това приложение ми хареса.

Последна редакция: чт, 27 юни 2019, 18:30 от Black Hole

# 1 466
  • софия
  • Мнения: 773
Аз слушам доста песни от радиото и предишният телефон си имаше там запис и после си ги слушах. Сега на Huawei не намирам ,дали има някакво приложение за запис от радиото

# 1 467
  • Мнения: 1 536
Някой ползвал ли е Satellite app ?
100 минути месечно безплатни разговори в 55 страни+ мобилни ,добре звучи...Получаваш и собствен номер,немски.
 Малко ми е странна регистрацията ,попълваш имена ,адрес ,година на раждане и ти идва писмо по пощата с код за активиране. От България дали може да се инсталира?
Мисля да пробвам,само да не стане някаква уловка с плащания искам-не искам после?

Последна редакция: пт, 28 юни 2019, 19:17 от скитниче

# 1 468
  • Люлин
  • Мнения: 378
Май БГ ГСМ операторите ги няма в списъка???
https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1& … ijYltnpn341WD_JXA
А иначе България я има в списъка?
https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1& … ijYltnpn341WD_JXA

# 1 469
  • Deutschland
  • Мнения: 5 396
Аз си имам немски номер, може ли подробности за това приложение?

Общи условия

Активация на акаунт