Мобилните приложения, без които не можем – Android/iOS/Windows Mobile

  • 325 121
  • 2 292
  •   1
Отговори
# 2 205
  • Мнения: 250
Дали АИ знае дали съм използвала широкоъгълен или телеобектив и компенсира дисторсията на чертите ми идваща от тях? Както и ракурса? Или колко мм ми е широк носа в частта, където обичам да ляга моста на слънчевите ми очила?
Скрит текст:
Agent Provocateur
Някои знаят, други не. Виждам, че имате специфични изисквания. По-добре отидете в оптика.

# 2 206
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
Agent Provocateur
Някои знаят, други не. Виждам, че имате специфични изисквания. По-добре отидете в оптика.
Въпросите ми бяха напълно риторични Simple Smile
Няма AI, който да знае с какъв обектив е снимано, ако екзифът е стрипнат от файла.

А и за да бъдем напълно коректни и честни AI не се ползва в този тип апликации, а много, много по-прост алгоритъм. За да се придобие бегла идея дали дадена форма стои полуприлично става; за всичко останало - тц!

# 2 207
  • Мнения: 6 295
Вероятно използват PoseNet или някой от другите популярни тренирани machine learning модели.
Но в разговорния език е допустимо да се нарече АI.

Според мен си върши работата да покаже кои рамки ти седят прилично и кои отвратително, щом не ти се занимава да пробваш с десетки в магазина. Покупката бих направила или във физически магазин, или ако сайтът има безплатна процедура за връщане и нямат нищо против да им върна един кашон с рамки. Simple Smile))

# 2 208
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
Къде мога да попитам относно Вайбър ако някой ме блокира какво виждам аз?

# 2 209
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Не виждате кога е бил на линия например. Пишете, но съобщението не се доставя и така.

# 2 210
  • Мнения: 1 981
Къде мога да попитам относно Вайбър ако някой ме блокира какво виждам аз?
Ето това е темата за Вайбър: https://www.bg-mamma.com/?topic=776485

# 2 211
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
Благодаря, в моя случай няма къде да пиша на моя близка която е възрастна и не зная блокирала ли ме е или какво Simple Smile

# 2 212
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Обадете й се. Или по номера проверете дали не ползва друго приложение, например WhatsApp, нямам идея.

# 2 213
  • София
  • Мнения: 4 548
Кажете някое приложение за превеждане на текстове от снимка. Три изпробвах и са много зле. За момента ми трябва от гръцки на български, английски или руски да превежда.

# 2 214
  • Мнения: 12 696
Точно от гръцки не съм пробвала но Гугъл Преводач ми върши прилична работа за такава цел. Обикновено от друг език към английски се получават малко по-читави преводи отколкото към български и по-често така го използвам.

# 2 215
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
А я ми кажете и на мен едно приложение като Aviary, което пак да става за iPhone, защото аз все не намирам нищо такова

# 2 216
  • Мнения: 1 370
Преводачът на Яндекс също има опция за превод на текст от снимка и е по-точен от Гугъл. Ползвам него, когато ми потрябва.

# 2 217
  • Мнения: 2 583
А я ми кажете и на мен едно приложение като Aviary, което пак да става за iPhone, защото аз все не намирам нищо такова


Имам дежавю.

Аз използвам Snapseed, Lightroom, Photoshop express, Inshot, Visco, Adobe express и др., зависи какво искам от снимката. А понякога минава през няколко програми.
Не е ли по-лесно да кажеш какво искаш като краен резултат, за да сме конкретни.

# 2 218
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Това което аз искам е да мога лесно да си режа снимките, да слагам няколко снимки в едно, да се гримирам лесно, защото на мен едни приложения като PicCollage или YouCamMakeup въобще не са приложения, с които да мога да направя нещо

# 2 219
  • Мнения: 9 648
Canva много го хвалят, но аз не съм го ползвала. Не смятам, че има някое толкова добро като Aviary.

Общи условия

Активация на акаунт