Май е и розите красиво цъфтят,а мамите от ИБ скоро ще поемат ваканционно на път

  • 19 899
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 096
  Поспаланче,прекрасна тема:bouquet:

# 16
  • shumen
  • Мнения: 17 994
Поспаланче,благодаря за темичката.
Стели,от шарка се не мре.Не се притеснявай.
Ооф,аз се заблях в спортдиректа и окъснях и утре ще чета повече,че сега малчо ме вика с ревввввв.

# 17
# 18
  • Мнения: 6 395
Поспаланче, чудна темичка с ароматно заглавие  Wink Wink  bouquet  bouquet  . Това с пънк прическата явно е от зодията, щото и ние сме така  hahaha hahaha Joy newsm57



Момичета аз съм в много голяма чуденка и май няма да устискаме 5 пълни месеца за захранването  Banghead Banghead , беба почна да ми яде на 2,5 часа......аз чакам да вдигне на 4 , тя ми смъкна времето, яде 7 пъти по 200мл  ooooh! ooooh! а е качила 600гр този и 600/6350г и 65см/ миналият месец. Доки вика, дръж фронта още малко ама ако до края на месеца не спре да яде така, да давам поне картофче и малко каша следващият месец  Tired Tired  В чудо сме се видели с това дете, поръчахме миналата седмица млякото за гладни бебета, чакам го до края на тази да дойде, да видим дали няма да затапим бездънната яма....

# 19
  • Северозапада
  • Мнения: 5 468
Прахче, както си решиш за захранването, но от прочетеното си правя извода, че твърдата храна не засища толкова, колкото си мислят повечето. А и много бебета опитват, а не се наяждат. Има и лакомничета, които си ядат, де. Освен това храносмилателната с-ма няма да започне от самото начало да усвоява всички полезности.
Дикси, малка е още Карина, затова нямаш време за форума. Аз съм по-"активна" след като София навърши 6 м. и започна да седи и да си играе. До тогава не можех и до 00 да ида без да се размрънка. Радвай и се сега, че знаеш ли колко бързо растат!
Сандра, как е малчо днес? Хапна ли? Може и да е гладен, но нещо да му е криво и си пълни стомахчето с вода. Съветват да кърмиш в полузаспало, в тиха стая и на приглушена светлина, дори на тъмно.
София до сега не хапеше играчки и предмети. Имаше период, през който ръцете и бяха все в устата, но нищо друго не слагаше. После спря и пръстите да дъвче. Сега от няколко дни е започнала всичко да лапа и, явно и е забавно, почва да се хили като го прави, та така разбирам че дъвче нещо. Разгеле, започна и сама да си слага храна в устата.

# 20
  • София
  • Мнения: 10 698
 wavey бухтеса е 8500, бихме ваксините, остава да я водя на нефролог, кръв и урина и детски ендокринолог ooooh!

# 21
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
остава да я водя на нефролог, кръв и урина и детски ендокринолог ooooh!

Защо?


Сигме, Иглика не е имала реакция от ваксината за шарките.

# 22
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
pospalancho мерси за темата Simple Smile мн е хубава

# 23
  • Мнения: 1 152
Мраве снощи сам първата пауза му беше по голяма , сслед  това се хранихмме на 2 часа! А днес със ставането пак започнаа да се криви и да рвве, пак не искаше да яде,  но като се унесе си се нацока!Зора е че има момент дето не иска и да спи а пък му се спи .... Подозирам че виновникът е пръста на крачето и гледам че и другото е взело да почервенява. Звънях на педи каза да го мажа с йодасепт  и ако не се оправи може да стигнем до хирург! 

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 10 698
остава да я водя на нефролог, кръв и урина и детски ендокринолог ooooh!

Защо?



Амиии на 6 месеца има профилактичен при нефролог-това е ново, кръв и урина-ясно, а ендо-заради потреперванията от време на време, явно има нещо с калция, но не е рахит, не е и неврологично. Ще говоря с Начев ...да видим той какво ще каже newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 5 252

Ох то нова тема...
Поспаланчо мерси  Hug

Ренди, честита мома, много хубаво така  Mr. Green

# 27
  • NE
  • Мнения: 10 999
Сандре И ние сме криви от вчера на обяд и е същото като при вас с изключение на пръстчето. Пробвай да го разхождаш на ръце, помага при нас. Peace

# 28
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Добър дееен.
Аз съм на работа уж. Whistling
Водихме малчо при личната тази сутрин заради обрива по дланите и по крачетата. Алергичен е. Пипал е нещо,някъде и кой знае какво всъщност. Rolling Eyes Добре че заради носа съм почнала да му давам антиалергичния сироп та не се е обринал целия така ooooh! Ии сега никакви ягоди, сокове, краставици,цитруси и тем подобни храни Tired
Кривите бебета да се оправят вече и с мамите навън на разходки Hug
Магнет ще стискаме палци да и няма нищо на Лили. Още ли потреперва така newsm78
 Сандре на Слав му се беше зачервило така пръстчето и личната каза да измолим някой зъболекар за гранофорин-онова зеленото лекарство,че го няма в аптеките и да мажем с него. На него му се оправи пръстчето когато сменихме буйките-бяха му вече малки и го убиваха. Иначе нокътчето не трябва да го режеш много дълбоко,защото може да стане по-голям проблем. Друго,което на мен са ми изписвали за набиращ пръст е киснене в разтвор на калиев перманганат. Аз докато кърмех така се борех с един нокът и до хирург стигнах,защото бабешките лекове не помогнаха-човека го почисти с йод предполагам и каза да правя бани с калиев пермаганат и за 3 дена спря да бере и се оправи. Обаче трябва да внимаваш с концентрацията,че много концентриран разтвора гори. Трябва да стане слабо розова водата, ако решиш да го пробвате.
Толкоз от мен,че трябва да поработя Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 10 698
Рядко   и слабо и като давам калциев глюконат спира.

Общи условия

Активация на акаунт