Май е и розите красиво цъфтят,а мамите от ИБ скоро ще поемат ваканционно на път

  • 19 898
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 10 698
Зузи,честит рожден ден! Желая здраве на теб и на хората,които обичаш. Весел празник!   bouquet

на моята захранването върви бавно,но славно, мисля на 27-ми да започна и с месцетата.

# 736
  • NE
  • Мнения: 10 999
Зузи Дадох на Hipp чист пащърнак. Вкусно е, опитах го. Обаче друга грешка направих - беше много превъзбуден след като обикаляхме сутринта Варна, леля му го гушка и емоциите го изнервиха. Утре ще си спазя протокола и дано имаме напредък.

# 737
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Зузко ЧРД! Да сте много здравички цялото семейство и много щастливи.   bouquet
Моме лигавника спасява от преобличане. Повечето бебета връщат по малко и ако е наистина малко не е страшно. Може да преяжда или да гълта много въздух. Предполагам скоро сте на консултация с мерки и теглилки Laughing . Попитай и доки, но вероятно не е притеснително. Слав повръщаше до 6м и въпреки това наддаваше добре Peace
 Нова тема ще пусна по-късно като заспи звяра Whistling

# 738
  • Мнения: 39 248
Зузе, честит рожден ден. Много здраве и щастие ти желая.
Честито и на новата госпожа. Още бебета да напълнят къщата им   bouquet

# 739
  • Мнения: 7 118
оооо, кака Стели жули студени ракии в бяла ролкя Mr. Green Стелчо, чакаме те като изтрезнееш с подробен отчет Mr. Green Честито ти бракуване! Hug

# 740
  • shumen
  • Мнения: 17 994
Стели,честито.Чакаме те с разказ.
Иве,моя почти не спи завит,а все е върху завивките легнал.Ето,днеска нямаме напишкани гащи.
Ооф,аз отивам да го къпя и да ляга,че ми писна все да е върху мен и да мрънка.

# 741
  • Мнения: 6 395
Във Фейса статуса и е омъжена, значи всичко е минало по мед и масло, викам да вдигнем една виртуална наздравица за тяхно здраве, да имат дълъг и сладък семеен живот и да се радват на пълна къща  Mr. Green Mr. Green Mr. Green married  newsm63 newsm24 newsm24 Tada Drunk

# 742
  • NE
  • Мнения: 10 999
Стелчо Дълги години любов, разбирателство, хармония и още едно бебче.
  bouquet
Прахи Ти си следващата. Wink

# 743
  • Мнения: 6 395
То мойта работа като лъжливото овчарче ......не вярвам докато не взема докИмента  hahaha Joy До момента 2 пъти я отменям, чудя се дали ще дойде изобщо някой вече, ако пратя пак покани  Joy rotfImao rotfImbo

# 744
  • shumen
  • Мнения: 17 994
Стели,честито.Дълги години живот,разбирателство и още едно бебче.

# 745
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Зузе, честит рожден ден! Хванах последния влак  Mr. Green Да си здрава и щастлива!   bouquet  Heart Eyes
Стели, чакаме те с разказ от сватбата. Със сигурност е било вълнуващо  Hug

# 746
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Новата тема
Стелко дълъг и щастлив семеен живот и поне още едно две бебета   bouquet
 Стегнах багажа и зачезвам за няколко дни. Да слушкате  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт