Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Сватба в Пловдив

• 124 134
  • 398
  •   1
Отговори
# 390
  • София
За сладкарница сме много доволни от Нико.
И ние, но беше преди 6 г и половина нашата сватба. Simple Smile

# 391
Здравейте, моята сватба ще е септември обмисляме Естера вини, искам да ви попитам има ли някой който има мнение от там. Относно фотограф съм се спряла на Станислав Мирчев, дж и водещ Орлин Крумов и Иван Бончев

# 392
Здравейте, моята сватба ще е септември обмисляме Естера вини, искам да ви попитам има ли някой който има мнение от там. Относно фотограф съм се спряла на Станислав Мирчев, дж и водещ Орлин Крумов и Иван Бончев

Ходих миналата година да погледна мястото за нашата сватба, обаче има много неизвестни там. Изобщо не съм доволна от условията.

# 393
Нашата торта я взехме от Неделя, бяхме доволни, но нямаше голям избор на сватбени торти.

# 394
А за мавруда и латрата вери бери някой има ли наблюдения ?

# 395
Здравейте 😊😊😊
Били ли сте на сватба в шатрата на Вери Берри?
И как протече всичко?
От кое останахте доволни и недоволни?

# 396
Когато ходихме да питаме за оферта не ми хареса отношението на собственика и преговорите бързо приключиха

# 397
Здравейте скъпи бъдещи и вече минали булки,

Има ли някоя от вас впечатления или опит,или двете, от Етра хол Пловдив?
На снимки изглежда уникално и с богат избор за украса, но няма много мнения за самото място.
Изпратиха ми иначе пдф файл след като им писах имейл, бързо и учтиво отговориха,което също ми направи добро впечатление.
Ако някоя от вас се интересува,мога да приложа снимки тук от файла.

Ще се радвам на мненията и съветите ви!
Здравейте,сватбата Ви ве1е състоя ли се и Етра хол ли избрахте в крайна сметка?

# 398
  • Пловдив
Писала съм по-назад в темите за Етра хол.Не одобрихме -нито дъщеря ми,нито аз,като дъщеря ми беше доста по-крайна.
Първо-локацията е ужасна.Жениш се в ритейл парк.
Второ- вътре е доста кичозно,но това все пак е лично мнение,и не се водете от него.Напълно несъвместими са черните греди на тавана с белия фон на цялата зала. Светлинки в различни цветове ,като на фолк концерт-лилавко ,розовко-не ни хареса.Стилът е доста ориенталски поне за нас.
Трето-дамата,която е управител и искахме да я наемем за сватбен агент, закъсня за срещата.
Четвърто- по време на нашата среща,имаше още една.Прекъсна нашата и после пак продължи.
Пето- тогава кухнята предлагаше кетъринг,което за нас е неприемливо,но казаха ,че планират кухня.Не знам как е сега.
Шесто-дамата по никакъв начин ,не се опита да ни спечели като клиенти,дори и да не сме в Етра хол,но това вече е друг въпрос.
Не мога да отрека,че е компетентна,знае и със сигурност може,но си спести усилията.

Общи условия

Активация на акаунт