С нетърпение Учаквам СпасУФден - дано да ми сA паднИ най-знатният Ирген! - 49

  • 29 285
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11 828
hahaha hahaha hahaha
Аз пък се оказах член на някакви груп, в които почти не влизам, като Здравословни проблеми и На пазар.
А в На пазар никога не съм писала.
Ся ши са отписвам. Joy Joy Joy

ми Цецку аз до ся това правех  #Crazy ...навсякъде където имаш повече от 2 мнения и хоп ставаш член на група, обаче точно в нашия подфорум не членувах  hahaha ooooh!

# 721
  • София, България
  • Мнения: 3 585
Нова визия?!   Shocked



Скрит текст:
Аз също нямам проблем с нея Simple Smile Ма съм си свикнала, че и преди това бях с другата нова визия  Mr. Green

Е са сички шЪ земем от хУмеУпатийката и шЪ ни мини  Heart Eyes С тва количествУ не моем да изтрезнеем идин месец  Drunk

# 722
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Амчи тугас, аз куга съм писала в На пазар и Бъдещи майки?!? Пуф, не поВня...

# 723
  • София, България
  • Мнения: 3 585
обаче точно в нашия подфорум не членувах  hahaha ooooh!

МногУ малкУ си писАла за туй. От утре най-малкУ пУ 10 мнения в темата от теб!  Laughing

# 724
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ни моа са утпувам ду безкрай. За ся членувам, посли ши му мислЪ. newsm78

# 725
  • Мнения: 11 828
Ни моа са утпувам ду безкрай. За ся членувам, посли ши му мислЪ. newsm78


ми членувай си кво ти пречи  Joy


Бенииии Ила дай новата тема да съ усмихнем малко, че ми се умориха очите да се зверя на това ново чудо ....наистина се ядосвам  Twisted Evil Crossing Arms

П.П. Бенке ся разбрах, чИ за да пуснеш темата тряя да си член на нашата група  bowuu иначе не можело, може само мнения да пускаш  Joy smile3538

# 726
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Ни моа са утпувам ду безкрай. За ся членувам, посли ши му мислЪ. newsm78


ми членувай си кво ти пречи  Joy


Бенииии Ила дай новата тема да съ усмихнем малко, че ми се умориха очите да се зверя на това ново чудо ....наистина се ядосвам  Twisted Evil Crossing Arms

П.П. Бенке ся разбрах, чИ за да пуснеш темата тряя да си член на нашата група  bowuu иначе не можело, може само мнения да пускаш  Joy smile3538
щот ни видя хомеопатията за туй  hahaha
ПП как съ става член
ПП пробвах - натиснах пусни нова тема, то каза цък не си член и после ми каза включи се, аз натиснах и ме пусна

# 727
  • София, България
  • Мнения: 3 585
Бената дали не е напуснала форума...  hahaha



ПП как съ става член
ПП пробвах - натиснах пусни нова тема, то каза цък не си член и после ми каза включи се, аз натиснах и ме пусна



Скрит текст:
Mожеш и от назъбеното колело  Wink

Последна редакция: пн, 16 юни 2014, 19:20 от Purple_Peanut

# 728
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
мерси Пърпълче  Hug

# 729
  • BG
  • Мнения: 2 458
Тука съм, бре! Спокооооооооо! Пържа кутофи и посли пускам!  Peace

# 730
  • Мнения: 11 828
Тука съм, бре! Спокооооооооо! Пържа кутофи и посли пускам!  Peace


не стиаа че ни дава картофи  eat ....ами и тъкво аз ш утида да плюскам и тя тУгаз ш пусни дан съм първа  Crossing Arms фръц ...

П.П. използвах новите функционалности  bowuu - харесах тамата ни, харесах на Бена мнението ...абе фацебука ряпа да яде  Joy

# 731
  • BG
  • Мнения: 2 458
Ваааай, Бобец, за тва дет ми каза, че има вечи опция за лике, щи свирна кат пусна да си първа!  Hug

# 732
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
За кутофи прЪжени и аз са нареждам. Whistling
Чай харесам сичку тука. hahaha hahaha hahaha

Ауу имало и "прекрати харесването". Начиии, ку ма идосатиии ши прикратя лайк утнушенията ни. Mr. Green

# 733
  • BG
  • Мнения: 2 458
Напрау шса пубъркам с таа визия, деамааму! Ку успея да пусна темата, да ма пучерпити!  ooooh!

# 734

Общи условия

Активация на акаунт