Културният спам на Рийдърс Дайджест

  • 7 672
  • 117
  •   1
Отговори
# 45
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
телефон 02 / 817 56 56 обаждаш се казваш ,че не желаеш да получаваш повече тяхни оферти пише го на единият лист .
Всъщност то не е адресирано до конкретен човек писмото пише живеещият на ..................... Все някой живее на този адрес дали съм , аз , ти или някой друг няма значение  Simple Smile

  Мъж ми обаче, също го получи по име, същото писмо е.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 748
Прощавай, bim_bam, но не вярвам, ако говориш за сега, а не за акцията от миналата пролет. От издателството са изпратили 300 000 писма, печатани извън България, по една и съща система, адресирани само до "живеещият на...". Някак си не се връзва единствено на мъжа ти да е адресирано лично...

# 47
  • София
  • Мнения: 2 827
 Rolling Eyes  и ние получихме писмото с ключа
запазих го, ще го чета подробно, че ми стана интересно

# 48
  • Мнения: 1 544
аз също получих писмото с ключа но още се чудя какво да го правя  newsm78

# 49
  • Мнения: 94
И аз го получих това червено писмо,прочетох всичко и реших да го изпратя даже ще поръчам и книгата.В крайна сметка,смятам че нищо не губя...ще го пратя. Grinning

# 50
  • Мнения: 1 264
Аз пак да попитам коя кола ви се падна и колко звездички имате ? На мен средната и имам 3 звездички , любопитна съм дали на всички се пада едно и също  Blush

# 51
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Прощавай, bim_bam, но не вярвам, ако говориш за сега, а не за акцията от миналата пролет. От издателството са изпратили 300 000 писма, печатани извън България, по една и съща система, адресирани само до "живеещият на...". Някак си не се връзва единствено на мъжа ти да е адресирано лично...

Поименното писмо не е от миналата пролет, а от ноември миналата година. Но съдържанието е абсолютно същото, сравних го с писмото, което баща ми получи миналата седмица. Разликата е само в това, че вместо "До живеещия на..." фигурират трите имена на мъжа ми.

# 52
  • Мнения: 781
И аз днеска ще си поръчвам книгата, не за наградите а за самата книжка, а пък ако в действителност има награди ще си чакам и аз. Като получа книгата ще докладвам. Чух, че била страхотна. Колкото до имената не ги пише на пликовете а пише само адресите, аз лично не виждам нищо притеснително в тази история, ако искаш книга поръчваш ако не искаш не поръчваш,ако искаш да участваш без покупка участваш с черния плик Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 1 187
Вчера получих червения плик.Падна ми се код F 15 (средната кола-Опел Есентия) и три звездички за доп.награди за книгата.А тя м/у другото е страхотна,цяла енциклопедия,при това луксозно издание. Wink Но нама да я купя,щото в момента сме на наситено червено  Laughing
Сутринта дадох на мъжо да пусне плика.
А от вас искам да не изпращате вашите,за да ми се увеличи шанса,естествено  smile3508
Много рекламни кампании са ми минали през ръцете,но тази на R.D.направо ми скри шапката!Много професионално(и доста скъпо).
п.п.Наградите се теглят на 18 декември(достатъчно време да реша как ще похарча 60000) Twisted Evil

# 54
  • Мнения: 5 647
Вчера получих червения плик.Падна ми се код F 15 (средната кола-Опел Есентия) и три звездички за доп.награди за книгата.

И на мен се падна същото. Не се притеснявай, май на повечето е така.

# 55
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Момичета не искам да ви разочаровам, но не си мислете, че с купуването на книжката(или некупуването и) ще се класирате директно за награди! Нищо в живота не е безплатно!

Свекърва ми получи преди Коледа подобен плик. реши да играе, още повече, че ние искахме енциклопедията и чрез нея си я поръчaхме! Уж само това беше достатъчно за да участва в двете им игри! Но не - досега е получила вече 4 писма, че е класирана за следващ кръг( аз уж беше предпоследен). Като уговорката е че може да участва ако се абонира за публикации на Рийдърс Дайджест. За едната награда книжки от поредицата им на стойността на енциклопедията, които ше пращат ВСЕКИ месец. А другата(за колата) за тяхното списание(което също не е никак евтино). Е, разбира се пише, че може да се откажаш, като им изпратиш публикацията обратно, но не съм сигурна дали това ще проработи, а и спама със сигурност ще продължи!

Тя престана да отговаря след 2-то писмо, което означаваше, че се отказва от играта и наградите, но писмата продължават да пристигат и да я уверяват, че играта продължава! Много неприятно!

Пиша това, за да може всеки да  направи своят избор!

Последна редакция: чт, 02 мар 2006, 11:45 от natalyna

# 56
  • София
  • Мнения: 13 200
Голям майтап... Joy Joy Joy
И аз си получих червения плик... При нас има една особеност. На нашия етаж апартамантите са 126 и 126А. В моята кутия бяха пуснали и за мн и за комшийката уведомителните пликове. Дадох й го! Вчера пристигна при мен плик червен. Отворих аз, изтрих кодовете (и при мен е Опел-Есентия и три звездички  Mr. Green). Решавам да попълвам талоните и какво гледам... пише ап. 126А А  Crazy Crazy Crazy. Звъня на комшиката по телефона и се оказва, че и тя е получила, явно моя плик за ап. 126. Викам, сакън, не попълвай данни, че няма да е валиден талона... Та.. мисълта ми беше, че ще видим от другия плик като изтрием полетата колко ще са звездичките и коя ще е колата...

Иначе по темата.... ще пратя талоните и книгата ще си поръчам! Смятам, че си струва човек да я има... Не се притеснявам от шумотевицата за личните данни... Ако някой иска да ме намери ще го направи и без томбола. Да не говорим, че могат да ми вземат всички данни незаконно от много места. Вярно, че не трябва да си затваряме очите, но пък на моето писмо пишеше "ЖИВЕЕЩИЯ на адрес... едикойси" Не ми е пишело името... Най-много да ми спамят после пощата, обаче предполагам, че има начин да се откажеш..
В първото писмо има телефон, на който да се обадиш и да откажеш да ти пращат реклами. мен повече ме дразнят брошурите на разните хипермаркети...

# 57
  • София
  • Мнения: 13 200
Момичета не искам да ви разочаровам, но не си мислете, че с купуването на книжката(или некупуването и) ще се класирате директно за награди! Нищо в живота не е безплатно!

Свекърва ми получи преди Коледа подобен плик. реши да играе, още повече, че ние искахме енциклопедията и чрез нея си я поръчaхме! Уж само това беше достатъчно за да участва в двете им игри! Но не - досега е получила вече 4 писма, че е класирана за следващ кръг( аз уж беше предпоследен). Като уговорката е че може да участва ако се абонира за публикации на Рийдърс Дъжджест. За едната награда книжки от поредицата им на стойността на енциклопедията, които ше пращат ВСЕКИ месец. А другата(за колата) за тяхното списание(което също не е никак евтино). Е, разбира се пише, че може да се откажаш, като им изпратиш публикацията обратно, но не съм сигурна дали това ще проработи, а и спама със сигурност ще продължи!

Тя престана да отговаря след 2-то писмо, което означаваше, че се отказва от играта и наградите, но писмата продължават да пристигат и да я уверяват, че играта продължава! Много неприятно!

Пиша това, за да може всеки да  направи своят избор!



Явно имат няколко игри... тук не става дума да се купува продукт. Никъде не пише, че купуването на книгата ти осигурява участие. Участие в ТАЗИ КОНКРЕТНА томбола, за която говорим, ти осигурява изптращането на 4 талона + талона за колата+ключа. Има и лепенка "Финален Кръг", която да се залепи.. А наградите доколкото си спомням ще се теглят в края на декември 2006 г.
Днес колегите ми казаха за някаква друга игра с някакъв код на плика, но тя не е тази, за която говорим тук. Явно е към някакво списание или и аз не знам точно къде, щото те намерили плика подхвърлен на земята, но в него няма ядрес и определено не става дума за уведомителните пликове, които сме получили...

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
а каква е книгата?

# 59
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Книгата се казва "1000 чудеса на природата" и макар, че се води енциклопедия, е по-скоро сбор от любопитни факти за природата! Има хубави илюстрации и е на лyксозна хартия, големина А4 около 440 страници!

Не съжалявам, че я имаме(макар и да очаквах нещо по-различно)! Със сигурност ще влезе в употреба на децата в училище!

Общи условия

Активация на акаунт