_ ВАЛЯ И МОРО ПРЕВЗЕМАТ СВЕТА: ЕВРОПА _ 2 юни 2014

  • 28 982
  • 248
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 429

Еее..събрахме се Hug Другата тема, ако има такава...ти ще я направиш. Дето се вика, ще се редуваме.


Така като го написа и се замислих, че може ние с нея да превземаме нещо.  Laughing

 И аз се сещам за няколко неща, но не сме сами    
 

  
          А сега, СЕРИОЗНО!  (не че онова по-горе, не е)smile3503
 Та изках да кажа, че нищо сериозно не очаквам от предаването, затова и темата трябва да е такава - без правила и забрани , ще го караме СВОБОДЕН СТИЛ, и борбата(споровете) и веселбата. Който каквото му се прииска, без значение по темата ли е, спокойно да си каже или покаже (ако са ''нагледни материали'' - картинки, видео и т.н.)

Радвам се, че има и други ''луди'' като нас  (ПРИВЕТ на ГРУПАТА)
готови  да рискуват и опитат от това пътешествие с  Валя и Моро.

Дано предаването не се окаже един ТИТАНИК и да потъне още с първият епизод.

Последна редакция: пт, 30 май 2014, 21:46 от Mari_Mar

# 16
  • София
  • Мнения: 4 429




 
Цитат
публикувано от : ocaso
Mr. Green Майтаппп. Кога пък Вики са я гласяли за водеща?  Shocked Защо винаги изпускам най-важното!  smile3514

 Говореха се такива неща, че Вики щяла да бъде в Къртицата за определен срок, само докато започнат снимките на това предаване с Валя и Моро и Вики щяла да бъде водеща, ама кой го пусна този слух, нямам спомен.

# 17
  • Мнения: 4 418
A да, сещам се вече, дето тогава казваха, манипулация Вики ще е следващата изгонена, защото трябва да ходи да снима предаване. Да, ама не! Де пък я видяха Вики водеща, за мен тя няма такива качества, виж за мацка там да се хили отстрани може.  yes

# 18
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 050
Не зная за Вики , ама като нищо може да сложат Мицич за водеща . И, ако на супер къртичока Емил Каменов намерят някво място ,  циркът ще е пълен !  Joy

# 19
  • Мнения: 4 418

Диди, Дидииии, кога ще разбереш, че има и по-интересни неща от "циркъ"?  Mr. Green

# 20
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 050

Диди, Дидииии, кога ще разбереш, че има и по-интересни неща от "циркъ"?  Mr. Green

и те са ???  newsm78  Whistling

# 21
  • София
  • Мнения: 4 429
Не зная за Вики , ама като нищо може да сложат Мицич за водеща . И, ако на супер къртичока Емил Каменов намерят някво място ,  циркът ще е пълен !  Joy

 Здрасти, Ди  Hug

 За Марина съм съгласна - става за водеща(показа го в шоуто) голям шемет е и ми е симпатична.

 Каменов за водещ не става. Забавен е до време, докато не започне да се повтаря и престарава. Харесвах го, защото е добър човек - а сега ми е и мъчно за него, защото на баща му са открили рак(това при Катето Евро, бе споменато)

# 22
  • Мнения: 4 418
Марина за водещ не става и на стола ми не сядаш!  gydi



Форума душа, форума.  spoko

# 23
  • София
  • Мнения: 4 429
Марина за водещ не става и на стола ми не сядаш!  gydi




За СТОЛА - няма проблем, НЕ СЯДАМ,
  а банана мога ли да ти пипам newsm78, защото, понеже и т.н, да не  издадеш и ти заповед като РУСЕВ ''Банана ми, НЕ пипаш!!!'ooooh!

# 24
  • Мнения: 4 418
Излизаш извън темата , цитати на Моро давай, че да не заиграе голата тояга.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 429
Излизаш извън темата , цитати на Моро давай, че да не заиграе голата тояга.

 Да бе да...излизала съм от темата нали казах, в тази ТЕМА, няма тема - ще си пишеме за всичко, и за МОРО и ВАЛЯ де, помежду другото.

 А по темата ли е да попитам..''с тоягата ти, мога ли да си играя?'' или и това е забранено...хаха

# 26
  • Мнения: 4 418
нали казах, в тази ТЕМА, няма тема - ще си пишеме за всичко

А по темата ли е да попитам..''с тоягата ти, мога ли да си играя?'' или и това е забранено...хаха


Добре започна, какво е това колебание, внимавай, че да не почна аз да командвам.  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 4 429
нали казах, в тази ТЕМА, няма тема - ще си пишеме за всичко

А по темата ли е да попитам..''с тоягата ти, мога ли да си играя?'' или и това е забранено...хаха


Добре започна, какво е това колебание, внимавай, че да не почна аз да командвам.  Mr. Green

Ехеее...ще ти отговоря (преди да ни изтрият или изгонят, от нашата тема) с откъс от една песен
  
 ''Зная как те влече, да си ЛОШО МОМЧЕ,
да говориш лъжи - без да ти тежи,
НО И МЕН МЕ ВЛЕЧЕ, да си лошо момче,
да си непредвидим, сладко непоносим.
Зная как те влече, да си лошо момче,
идеален си ми, просто ме вземи...''    love001

 http://vbox7.com/play:624e2734  

Ама наистина трябва да се разберем, кой командва тук, кой дупчи билетите  
А, грешка - този с билетите, беше Русев, а той сега не участва.

 Оставаме - ТИ, Моро, Аз и Валя (която не е за подценяване)

___________________________________________________________________________



За добро утро, за всички които ще надникнат тук, оставям арт-кафета и един музикален поздрав - едно любимо за мен изпълнение, на ,,Адажио''


                                                                            

 ВИДЕО

Последна редакция: сб, 31 май 2014, 07:10 от Mari_Mar

# 28
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 050

Форума душа, форума.  spoko

  каква съм и аз , недосетлива  

Ха , ами ако сложат Марина от К1 за водеща ???
Ще стане голяяям панаир ! Но , тя пък милата , хич не става за водеща с това миеко говорене !

И в тоя ред на мисли , един поздрав за всички меко говорящи ( и аз съм от тях , за мое най-голямо съжаление )

Последна редакция: сб, 31 май 2014, 10:04 от Dee_Dee_~ (•̪●)~

# 29
  • София
  • Мнения: 841
Определено ме развеселихте.... Joy, хубавото кафе и „Адажио” от Mari_Mar, на фона на новия жИсток  нахилен аватар на Ocaso.... Joy
Mari_Mar, крайно време е да се замислиш да смениш аватара си с  образа на Валя ( ако може от беззъбия ѝ период Joy). Ще сте си лика-прилика с Ocaso!

Общи условия

Активация на акаунт