Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 юни 2014, 13:02 ч.

НУТРИБУЛЕТ

• 126 029
  • 107
  •   1
Отговори
# 105
https://www.freshmarket.bg/blenders/vidia-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1% … 0%B5%D1%80-detail - несравнимо по-добър от нутрибулет

# 106
Здравейте! Гледам, че скоро никой не е писал в темата. Аз също се интересувам от SilverCrest какви са Ви мненията. Моя мъж много се зариби по смутита и иска да си купим блендер. Обаче е толкова непостоянен и не съм сигурна дали ще го ползва наистина, затова и не ми се дават много пари. А пък и от Lidl каквото сме си купили аз съм супер доволна - спрямо цена качество.  Моля за мнение по въпроса

Имам Нутрибулет 900 W и Silvercrest 700 W.
Silvercrest е почти пълно копие на Нутрибулет.

Разликата, поне при смилане със съставките които ползвам, е голяма. Аз обикновено слагам ябълка, 50 г ядки, няколко вида семена, мед, кокосово масло и около 250 мл вода. С Нутрибулета всичко сатва на каша за по-малко от 10 секунди. Със Silvercrest ядките не могат да се смелят добре и остават на едри парченца (пробвал съм с различни видове ядки). Silvercrest има 3 размера купи и допълнителен нож за смилане на ядки, както и капаци за всяка купа, някои с отвори за пиене. На теория звучи добре, може би ако си правех смутита без ядки щеше да е по-удобно, в зависимост от количеството, което правя да ползвам купа със съответната големина, като след това мога да го покрия с капака и да пия от време на време от смутито. Та, за моето смути, със Silvercrest трябва първо да смеля ядките с най-малката купа и ножа за ядки. След това да ги изсипя в голямата купа при другите съставки и с другия нож да смеля всичко. Първо се губи време, после трябва да мия двойно повече неща. А това което ми харесва в правенето на смутита е че става бързо и миенето след това става за секунди, дори само с топла вода.

Предимството на Silvercrest (700W) е, че има средна и голяма купа за смутита, както и капаци, с които може да се пренасят смутитата и даже да се пие директно, като се отвори малко капаче отгоре. Цената, за която го купих беше 80 лв.
Аналогичният вариант на Нутрибулет (600 W) с капаци, няколко ножа и купи е 200 лв.
Не знам дали ще смила по същия начин ядките, тъй като моят Нутрибулет е 900 W.

# 107
Мощността е изключително важна, по мощният естествено смила и твърди неща!

Общи условия

Активация на акаунт