Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

НУТРИБУЛЕТ

• 138 277
  • 124
  •   1
Отговори
# 120
Здравейте,имам един въпрос на някой от вас случвало ли се е протичане от чашката.Това ми се случи след около седмица ползване.

# 121
Здравейте,имам един въпрос на някой от вас случвало ли се е протичане от чашката.Това ми се случи след около седмица ползване.
Ммм може да е дефектен, моя работи страхотно. Пробвали ло сте да го замените или да използвате гаранцията? Иначе мисля, че продават отделно чаши

# 122
Може ли да е имало по-голямо количество от максимално посоченото на чашката или да е бръмчал повече от трийсетина секунди наведнъж?

# 123
А може и да не е затворена правилно, както ми се случи веднъж.

# 124
  • София, България
Ех, иска ми се темата да е малко по-оживена. Закупих си Нутрибулет днес да си правя разни смутита и подобни. Нямам поставката за сухо мелене, но явно и нея ще си я взема. Сега ще чета инструкциите, за да разбера дали мели замазени плодове или лед. Искаше ми се да има някакви рецепти из тази тема, които хора да си споделят.

П.С Намерих всичката информация в инструкциите. А пък рецептите са твърде много.

На който му трябва да знае - Нутрибулет може да му се сложи до 25% лед. Има супер много рецепти, които идват с продукта. Така нареченият техен Нутрибласт, дипове и разни десертчета. Ще видим дали ще съм доволна от качеството. От концепцията съм доволна. Сега съм мернала око на Еър Фрайър.

Последна редакция: пт, 23 окт 2020, 01:22 от tissi

Общи условия

Активация на акаунт