Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 49

  • 31 831
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 377
Като прочетох за печените тиквички върху хартия за печене / много идейно / скочих да си направя едни за тази вечер.  Heart Eyes

Аз ще тренирам след малко - още се чудя какво, но сигурно ще е Джилиан  newsm78

# 31
  • Мнения: 1 161
ЗдравеЍте  и в новата тема!

За днес -крака и корем. Току що изпратихме нашия тати (а така свикнах да си е удома Sad  ) и ще подновим по тези дни разходките с количката. Днес мисля да отида да разгледам за протеин и фатбърнър. Ще докладвам утре.
Тяна, благодаря за видеото. Това ми е голям недостатък-не загрявам и не се разтягам достатъчно, но трябва да положа усилия( знам колко е важно, но си трая....).
Надявам се да вляза в крачка и по отношение на храненето..."ваканцията" свърши. Сега ще си побездеЍствам и потъгувам малко.
Приятен и ползотворен ден на всички!

# 32
  • София
  • Мнения: 10 858
Да се запиша и аз с пореден ден без трепировка. Нямах време и възможност, а нещо нямам и сили. Напоследък ям много малко и явно заради това. Утре планирам да се поразмажа, дано не ми мине котка път.

# 33
  • Мнения: 550
Аз си чакам новата програма от Биляна в понеделник и ще докладвам  Peace
Толкова съм гръмната, че в първата секунда си помислих че става дума за мен  Joy
Не си само ти - и аз се зачудих нашата Биляна откога прави програми?  Laughing

Запис в темата, тренировка днес няма. Преди лягане мисля да разтегна хубаво с някоя йога.

# 34
  • Мнения: 207
И аз така  Joy  Изобщо не се усъмних, че нашата Билянка може да изготви програма  Grinning

Айа, ако искаш пробвай преди лягане тов, което постнах по-горе. Сигурна съм, че ще ти хареса, а и само 10мин. е.

# 35
  • Мнения: 173
Момичета имам един въпрос, в последно време много ходя и се движа. Ходя на равни кецове главно или такива сандали и съм с плоско стъпало в следствие от тежестта. Въпроса ми е че много ме болят краката под глезените точно и се чудя от какво може да. Дали може да е от бързото натоварване? Какво бихте ме посъветвали да направя или да се мажа евентуално?

# 36
  • Мнения: 3 411
записвам се в новата тема, че ви изтървах. почти месец не съм тренирала - малкия се разболя от шарка, после пък лежахме в болница с двустранна пневмония и асматичен пристъп  Tired тази сутрин направих малко клекове. чакам да приключа с цикъла за този месец и да започвам здравата да се потя.

# 37
  • Мнения: 5 405
Равна обувка - не! Задължително трябва да е малко висока отзад. Мама от кога ми го говори това, ама докато не опиташ и не го усетиш, не си убеден Wink ей преди седмица си купих нови маратонки, обикновени, но от този тип. Нека са винаги малко високи, независимо каква обувка си взимаш. На ток не мога да ходя, маратонката е чудото  Laughing Имах едни равни маратонки. Е, то не беше болка, не беше чудо у тия колене.. ужас.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 744
Мери, благодаря за темата  Hug!
Днес отчитам Румяна и долна част. Вчера пък си спретнах една хубава имровизацийка за цяло тяло с акцент рамо, бицепс и трицепс. Имам си и хубава мускулна треска  Mr. Green.
Момичета, и аз ще се включа в 7-дневното предизвикатество на Шон.
Дандиела, стискам палци нещата да се случат  Praynig!

# 39
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ама сте писали  Crazy

Гледам и в тон с мен за тиквички се пише. Аз два дни вечерям тиквички на грил поляти със сос от кисело мляко, котидж сиренце, чесън, смлени тиквени семки и копър   chef.
За да наваксам вчерашното лежане на плажа, днес тренирах два пъти  Crazy, озорих се честно казано.
1 км тичане + блек джек в обедната почивка
3 км тичане+ тренировка за гръб и малко крака и корем.

Чувствам се изстискана направо. Утре мисля само да тичам. Определено, дългото монотонно кардио се отразява добре на моята структура и смятам да продължа, а и съм възхитена от това, колко ми се е подобрила издържливостта  Grinning

# 40
  • Мнения: 8 868
Момичета имам един въпрос, в последно време много ходя и се движа. Ходя на равни кецове главно или такива сандали и съм с плоско стъпало в следствие от тежестта. Въпроса ми е че много ме болят краката под глезените точно и се чудя от какво може да. Дали може да е от бързото натоварване? Какво бихте ме посъветвали да направя или да се мажа евентуално?


Кецовете не са най-удобните обувки за дълго ходене  Peace
Не знам, как преминава денят ти, но ако е през свободно време аз бих си взела хубави тренъри  Peace

# 41
  • Мнения: 1 085
Мога само да ви се радвам за бягането. На този етап мога да отделям едва 15-ина минути за бягане вечер и то в най-добрият случай...

Иначе храненето ми е прилично тези дни.
Закусвам малка филия домашен пълнозърнест хляб със крема сирене или малко кашкавал.
Обяд и вечеря салата + варени яйца или филе.
Понякога много добре ми се отразява салата от варени зелении. Тук си е на почит и уважение, а на мен лично ми харесват. Последно си направих Βλίτα / Amaranthus blitum


Обичам и радика, но да не е горчива. Сварявам само със сол и подправям с малко зехтин и много сок от лимон  Peace

# 42
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Oтчитам Cathe Friedrich - STS Shock Cardio - Travel Fit (51 min) след яко излежаване при зъболекар, който ми наби 2 броя импланти, та сега малко съм се попревила от болка...

ТиДиАй, наистина очаквах да ми е скучно, но мадамата водеше с такова темпо тренировката, че не ми остана време да ми доскучее, въпреки че тя далеч не е най-забавния тренер. Мисля, че Айа правеше по-често този Ballet Beautiful,  та тя би могла да даде много по-релевантна оценка на програмата, но на мен много ми хареса, а днес имам сериозна мускулна освен на дупето и по раменете и това от грациозните помахвания без гири  Shocked  (в подкрепа на теорията ми, че разнообразието ми докарва повече мускулни болки от познатото пренатоварване) Но не бих я правила всеки ден! А идеята за нея взех от американски фитнес форум, където се оказа, че доста от мацките си допълват и разнообразяват Трейси с ББ (Балей Бютифул) и мацката, която споменах вчера - Leah Sarago.

Онзи ден почина моя позната 2 дни след абитуриентския бал на сина си, ден преди това четох за детенцето, блъснато в пешеходната зона, болести, депресии, ама и гадост и седмица!!!  ooooh!

Yoga for stress relief:
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4074035
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3717744

Последна редакция: пт, 06 юни 2014, 00:42 от Agent Provocateur

# 43
  • Мнения: 207
Мммм, Билянка обожавам спанак. Ям го суров, варен, печен... всякакъв.

Ето нещо за повдигане на самочуствието. Особено последната част на теста, където ще сравнят показанията ви с тези на живеещите в чужбина. Ще видите, че тук само европейски манекенки са се събрали  Grinning

http://m.kulinar.bg/Колко-дебели-мислите-че-сте-_l.a_i.17623.html

Скрит текст:
И още нещо да ви споделя по темата, макар и не съвсем. Нали съм свободна сега и разглеждах българските абитуриентки. Честно казвам много красота има в България! Впечатлих се обаче от едно момиче професионална лекоатлетка Никол Стамболийска. Какво нещо е спорта грее направо детето. Има много противоречиви мнения относно фигурата и, но имайки предвид с какво се занимава за мен е перфектна.

Агент, писали сме заедно. Аз уж се опитвах да разведря обстановката, но сега като те прочетох..Съжалявам за всички лошотии  Sad

# 44
  • София
  • Мнения: 655
Добрутро, момичета!  Hug

Билянка
, обожавам хорта, това ми е любимата салата в Гърция.  thumbsup

Тянче, напpвих теста, който цитират в статията и получих:
You’re right! Congratulations, you know your own size. Like 63% of healthy weight people, you correctly guessed your own size. Simple Smile

Ставам да направя предвиденото за вчера Кардио от Алфата и ви желая прекрасен, слънчев ден!

Днес в работа няма да ми е толкова натоварено и смятам се насладя на пътеписа на Айа.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт