Русия 1

  • 1 053 799
  • 23 590
  •   1
Отговори
# 14 370
  • Мнения: 15 960
Защо точно холандците даваш за пример, не разбрах. Но жълтите жилетки до вчера се бунтуваха във Франция.

# 14 371
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
пак да питам: каква е връзката с БГ мафията казваща се българска управленческа партия в момента и руските олигарси? Как може да нямате мнение за това?

# 14 372
  • Мнения: 2 375
летеца изпитател Пугачов, на когото е кръстен маньовърът "Кобрата на Пугачов.

Сигурна съм, че руските летци могат да правят не само "кобрата на Пугачов", но също и "пепелянката на Петров", а много вероятно даже и "питонът на Иванов". Simple Smile

Въпросът не е в това и вие отлично го знаете. Въпросът е в следното - дори за част от секундата наистина ли допускате, че руските воини горят от желание да умрат за яхтите, частните самолети, именията и дебелите сметки в западни банки и офшорки на една шепа самозабравили се крадци, които източват Русия и прехвърлят богатствата и на Запад, обричайки руснаците на унизителна бедност, а на това отгоре се самонаричат "елит" на Русия?

И преди да сте попитал - да, общувала съм с руски военни (преди по-малко от година) и съм наясно с настроенията в руската армия. Кажете ми вашето лично отношение по поставения въпрос.

Предвид мораланата оценка на изказването оносно професията, мнението автоматично се лишава от стойност. Никакво право нямате да обиждате и сочите с пръст достойна професия, като летец. Независимо от флага. И за протокола, имам приятел с руско потекло, и то от елита. Потомък на офицер, сражавал се през ВСВ. И с часове сме си говорили за тяхната политика, военните традиции, религия и тн. Така, че много моля, внимавайте с изказванията, защото това са достойни професии. Да не говорим, че снощи е починал ген. Боцев и е малко деликатна темата. Малко повече уважение.
Ти си от скоро в темата и не си виждал истинско неуважение. За толкова години колко помия се изля тук... Добре, че се отсяха.
 А Гери е така, на любителя. По десетебалната тегли  на еденичка. Simple Smile

# 14 373
  • Мнения: 3 875
Извинете за какво е спорът? Доказва какво?

Няма ли да кажете нещо за отношенията Русия-Турция. Ердоган пак се настафърчил май...

# 14 374
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Извинете за какво е спорът? Доказва какво?

Няма ли да кажете нещо за отношенията Русия-Турция. Ердоган пак се настафърчил май...
нищо не постигна ердоган! И нищо няма да спечели, той загуби с този ход, както и ще загуби за Идллиб! Тръгна срещу противник който си пази територията и то с помоща на най могъщата войска (в това число включвам и китайската армия).

А аз искам да знам, защо не искате да коментирате мутренската мафия управляваща бг. и връзката и с руските олигарси ?????

# 14 375
  • Мнения: 2 375
Извинете за какво е спорът? Доказва какво?

Няма ли да кажете нещо за отношенията Русия-Турция. Ердоган пак се настафърчил май...
Сутринта гледах малко новините. Сирийците бомбандирали район в Сирия, където според тях не би трябвало да се намират турски войски. В резултат около 30 убити турци. Ердоган се озъбил на Русия, мол тя е виновна. От руска страна казват,  че се надяват на диалог с Турция за решаване на проблема. Ще видим.

# 14 376
  • Мнения: 6 845
Темата не е за Ердоган и Сирия.

# 14 377
  • Мнения: 2 375
Темата не е за Ердоган и Сирия.
Но можем да обсъдим руско-турско-сирийски отношения. Или ни забраняваш? Simple Smile

# 14 378
  • Мнения: 6 845
Сбърках темата съжалявам.

# 14 379
  • Мнения: 12 260
Една интересна за мен статия за сражението в Идлиб. Не знам кой крив, кой прав, като имаме предвид, че Идлиб тъй или иначе е в Сирия, но има информация за самото споразумение.

https://vz.ru/politics/2020/2/28/1026296.html

# 14 380
  • Мнения: 2 375
Попитаха украинец или поляк не помня по руската.  Добре ли е "всем кому не лень да имат атомни бомби".  "Да добре е, защото така насрещния ще се замисли". Един вид гаранция за мир. Така ми е по спокойно, може да греша.

# 14 381
  • Мнения: 6 845
Турците са отвърнали за 33-мата убити.

# 14 382
  • Мнения: 2 375
То пък остана точно турците да не отмъстят. Щеше да е странно. Още онзи ден Ердоган го каза, че са отвърнали.
Аз само не разбирам кой печели от този конфликт.  Сега руснаци, турци и сирийци ще се изпохапят помежду си. А полза?
Доколкото четох Турция изведнъж даже си спомни, че е член на НАТО.

# 14 383
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Когато Турция навлезе в Сирия всички страни "протестираха". Има един тънък момент - когато обявиха унищожението на Ислямска държава, аскера навлезе уж за да гарантира мира, но реално да унищожи кюрдите в Сирия. За съжаление вече говорим за война между коалицията Сирия, Русия, Китай и Иран срещу Турция.

# 14 384
  • Мнения: 7 847
Аскера влезе уж да освобождава, а сега, доколкото четох, се изправя срещу всички с цел нови територии. Путин много бързо ще справи с него по въздух. Но засега го изчаква. А и във въздуха шъе са почти равностойни, защото Ердоган купи руски самолети и ракети, независимо, че е в НАТО.
Та Аскера го замислял това отдалеч...

Общи условия

Активация на акаунт