Русия 1

  • 1 053 968
  • 23 590
  •   1
Отговори
# 14 535
  • Мнения: 1 458
Скоро да си слушал премиера? Rolling Eyes

# 14 536
  • Мнения: 2 375
За светлинните години и за огромния изминат път може ли по подробно, че така написано освен да се смея от душа друго не мога. Може пък с обяснения като на малоумна да разбера, що за път е този.

Последна редакция: сб, 04 апр 2020, 23:23 от _silence_

# 14 537
  • Мнения: 3 880
Тази година какво ли ще правят на Парад Победы?

# 14 538
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Тази година какво ли ще правят на Парад Победы?
Предполагам че ще се проведе на празен площад и то само с техника. Със сигурност ще има парад на бойните кораби в Санкт Петербург, Севастопол, Мурманск и Владивосток.

Последна редакция: нд, 05 апр 2020, 10:03 от emokey

# 14 539
  • Москва
  • Мнения: 164
Тази година какво ли ще правят на Парад Победы?
Предполагам че ще се проведе на празен площад и то само с техника. Със сигурност ще има парад на бойните кораби в Санкт Петербург, Севастопол, Мурманск и Владивосток.

Те заради празен площад и само техника тренират денонощно. Армията не е под карантина, призивът си върви, репетициите за парадите също.
Ще вкарат химиците, ще дезинфекцират Москва до последното храстче и парад ще има.  Аз лично се надявам преди 30-ти да свърши цялото това чудо.

# 14 540
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Тази година какво ли ще правят на Парад Победы?
Предполагам че ще се проведе на празен площад и то само с техника. Със сигурност ще има парад на бойните кораби в Санкт Петербург, Севастопол, Мурманск и Владивосток.

Те заради празен площад и само техника тренират денонощно. Армията не е под карантина, призивът си върви, репетициите за парадите също.
Ще вкарат химиците, ще дезинфекцират Москва до последното храстче и парад ще има.  Аз лично се надявам преди 30-ти да свърши цялото това чудо.
Аз също се надявам. От месец и половина съм на дачата си край Питер от която се вижда Кронщад. Излизат от базата в параден рейд, а от приятели които работят там зная че правят тренировки за парада.

# 14 541
  • Мнения: 3 880
Emokey, амиго, имаш малка спретната къщучка някъде по руските земи? Пък в аватара ти нещо Валенсия... Аз се объркАх. Мисля, че си от групата на коронавируса ти.

За оправяне на настроението забавен чат между държавите . (Ако не сте го гледали де) Да, малко излиза от темата, но пък в чата участва и Русия така че индиректно пА съм си по темата.

# 14 542
  • Мнения: 2 375
Тази година какво ли ще правят на Парад Победы?
Предполагам че ще се проведе на празен площад и то само с техника. Със сигурност ще има парад на бойните кораби в Санкт Петербург, Севастопол, Мурманск и Владивосток.

Те заради празен площад и само техника тренират денонощно. Армията не е под карантина, призивът си върви, репетициите за парадите също.
Ще вкарат химиците, ще дезинфекцират Москва до последното храстче и парад ще има.  Аз лично се надявам преди 30-ти да свърши цялото това чудо.
Аз също се надявам. От месец и половина съм на дачата си край Питер от която се вижда Кронщад. Излизат от базата в параден рейд, а от приятели които работят там зная че правят тренировки за парада.
С коя авиокомпания летя? И аз се бях наканила и започна това чудо. Май сибирската е най-удобна от Испания.

# 14 543
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Тази година какво ли ще правят на Парад Победы?
Предполагам че ще се проведе на празен площад и то само с техника. Със сигурност ще има парад на бойните кораби в Санкт Петербург, Севастопол, Мурманск и Владивосток.

Те заради празен площад и само техника тренират денонощно. Армията не е под карантина, призивът си върви, репетициите за парадите също.
Ще вкарат химиците, ще дезинфекцират Москва до последното храстче и парад ще има.  Аз лично се надявам преди 30-ти да свърши цялото това чудо.
Аз също се надявам. От месец и половина съм на дачата си край Питер от която се вижда Кронщад. Излизат от базата в параден рейд, а от приятели които работят там зная че правят тренировки за парада.
С коя авиокомпания летя? И аз се бях наканила и започна това чудо. Май сибирската е най-удобна от Испания.
С Аерофлот през Мадрид преди, да прекратят полетите.
Emokey, амиго, имаш малка спретната къщучка някъде по руските земи? Пък в аватара ти нещо Валенсия... Аз се объркАх. Мисля, че си от групата на коронавируса ти.
От 20 години съм в Испания и имам имоти и там. Къщата в Русия беше на родителите ми които след развода я приписаха на мен. Не съм от групата на вируса. 4 пъти минах пробите - 2 в Испания и 2 в Русия.

# 14 544
  • Мнения: 1 458
Превключих на Первьй канал, кеф! Хоум концерт от най-актуалните им звезди. Преди това Путин говори.

# 14 545
  • Мнения: 15 960
И докато се е живеело в десетилетията на опити обществото е получило непостижими благинки като безплатно образование и здравеопазване
За да е безплатно нещо, това означава че някой друг го е платил или на някой не са му платили както трябва за работата, която е свършил. Дадох ти пример с картофите по бригадите. Цените в Плод и зеленчук бяха стотинки, защото ги събираха ученици, студенти и войници на които не се плащаше.
Интересно, сега в страните на Запад с безплатно здравеопазване, кой им го плаща и на кого не са му платили както трябва за работата. Да не говорим, че в някои страни сега лекарствата за деца и пенсионери са безплатни, пък и за останалите, ако има рецепта. Това при нас никога не го е имало по  време на соц-а.Та как при тях е голямо постижение, пък при соца - ограбване на нечий труд.

еmokey, какво става в Русия? Нещо хич не са добре последните данни за вируса...дано овладеят положението.

# 14 546
  • Мнения: 2 275
Правят много тестове и "улавят" болните рано. Имат малко починали (ох,грозно звучи) в сравнение с някои други.
Ще се оправят, подготвяха се отдавна,  още в Китай като почна епидемията.

# 14 547
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
няма грам паника в Русия с вируса, и да, правят много тестове! Ако погледнете колко тестове правят, са почти толкова колкото в германия на милион. Никак не е зле.

# 14 548
  • Под звездите
  • Мнения: 203
"... Без Деня на победата не можем да говорим за Ден на Европа. Безспорен факт е, че Втората световна война сложи край на нацизма и на Холокоста в Европа..." - президентът Румен Радев
 
Честит Ден на победата над хитлеро-фашизма в Европа.

Пусть дети не знают войны

Войны я не видел, но знаю,
Как трудно народу пришлось,
И голод, и холод, и ужас –
Всё им испытать довелось.

Пусть мирно живут на планете,
Пусть дети не знают войны,
Пусть яркое солнышко светит!
Мы дружной семьёй быть должны!

# 14 549
  • Мнения: 400
Днес както винаги Президента каза много умни неща.Както и г-жа Нинова, разбира се.
Днес се празнува деня на победата -това е истинският празник!
Много ми е смешен другия измислен пишман "празник", който се правят че празнуват "европейците".
Всъщност пропагандата в западна Европа е толкова силна, че почти никой си няма и ни най-малка идея
какво е станало на днешната дата.......

Общи условия

Активация на акаунт