На разходка в Южен парк

  • 1 991
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте, мами  Simple Smile

Имам син на годинка и в това прекрасно юнско време всеки ден се разхождаме в Южния парк. Живеем в кв. Гоце Делчев и си търсим компания за разходки. Повечето ни приятели с деца живеят в други квартали и през седмицата сме сами в парка, така че ако има желаещи, чакаме ви 1stroller

# 1
  • Мнения: 15 523
Здравей. Записвам се и аз в темичката. Ние живеем в Лагера, но аз съм с кола и често водя децата в Южния парк. Ще е хубаво да се сформира група за разходки, след като свършат тези порои  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 21
Запис и от мен  Laughing
Докато чакаме още мами да се присъединят,можем да направим една разходка заедно...Кажете ден и час,да видим дали бързо ще стане срещата  newsm78

# 3
  • Мнения: 15 523
Аз съм за  Peace

Но аз мога само следобед след 16.00 ч. че сутрин малката хич не е за разходки - заспива в количката, като сме навън и после си обърква целия режим

Казвайте кога и идвам  Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 21
Привет,
ами добре след обяд ама след 17ч.,че малкия спи до 16-16.30ч,ако искаш във четвъртък да го направим,тъкмо може и друга мама да дойде...
 Hug

# 5
  • Мнения: 15 523
Здравей.
За часовете няма никакви проблеми. Но аз отпадам за тази седмица - сина ми /който е на 7 години/ е при нашите и одеве ми звъннаха, че е с температура, та като стане малката отивам да го взема и да го водя на лекар.
Като се оправи веднага ще пиша тук, за да се разберем за някой ден. Тъкмо може да се включи още някоя мама  Peace

# 6
  • Мнения: 7
Здравейте,
Ние се разхождаме в парка сутрин или следобед. Аз също съм за четвъртък, само за часа ако може да е по-рано и ако не е прекалено топло може и към обяд.

# 7
  • София
  • Мнения: 21
Вяра - А   дано бързо се оправя момченцето ти,до другата седмица тогава!

Mari Tanas  ние също излизаме и сутрин и след обяд,тъй че ако искаш утре на фонтана към 10ч. да се чакаме за една разходка  Laughing ?!

# 8
  • Мнения: 7
Да се чуем преди това. Писах ти на лични  Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 9 532
Здравейте!
Аз съм от Хиподрума. С дъщеря ми също се разхождаме в Южния парк. До скоро ходехме сутрин, но се оказа, че от слънцето й се възпаляват очичките и вече правим разходките след 16-17 ч. Ако не е късно, присъединявам се към желаещите за среща.

Общи условия

Активация на акаунт