За фините коси

  • 4 875
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Цитат на: Erica
Цитат на: beep
Цитат на: tedi_b
Цитат на: renci
А иначе можеш да пробваш и течните кристали на Биофарма.Те не правят обем,но ако ти се къса косъма ще ти помогнат.Правят защитен филм върху него и косата става много лъскава и жива и е добре защитена от атмосферни влияния.


Ренци, дай малко повече инфо за тези кристали - как изглеждат и как се ползват?
На мен не ми трябва сгъстяване или подсилване, трябва ми защита през зимата, защото започва да цъфти по-бързо след подстригване.


Супер са кристалите.Мойта коса щото е много къдрава, суха, много се заплита.С кристалите обаче я разресвам много лесно. Чак ме е яд, че не ги ползвам по-отдавна.


И аз съм много доволна от кристалите, кофти, че са малко скъпички и бързо свършват, но докарват страхотен ефект и дори спря да ми цъфти косата.


Ерика, кажи моля, откъде в София да си купя въпросните кристали.

# 31
  • Мнения: 17 407
Би трябвало да ги има в почти всеки магазин за козметика.Малко скъпи наистина( то за мойта голямата коса за 1 месец свършват), но си струват парите.

# 32
  • Мнения: 871
Права е renci за течните кристали, наистина има ефект. Аз съм много доволна.

# 33
  • Мнения: 9 903
и аз съм много доволна от течните кристали, поне в софия вече ги има навсякъде, на Герена са за около 8 лв, на Илиянци са по-евтини. И не само биофарма. А фризьорката ми си ги е пресипала в пулверизатор и направо напръсква косата - по-удобно е.

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Цитат на: renci
Кристалите са в едно прозрачно шишенче и всъщност представляват една гъстичка течност.Шишенцето е с пулверизатор чрез него си сипваш много малко от течността на дланта и размазваш и по двете длани и после нанасяш върху косата.Значи около 3-4 пъти натискаш пулверизатора и това количество е достатъчно за цялата коса.Може да се ползва и върху влажна и върху суха коса.Ако косата ти се омазнява бързо най-добре е да ги прилагаш върху влажна коса.
Уф,дано съм обяснила ясно,че напоследък хич ме няма в обясненията.
Ако не съм успяла свиркай,пак ще пробвам. Wink


Вчера прочетох постинга ти за кристалите и днес естествено си купих такива. Въпроса ми мила Ренци е дали на всяко миене на косата се сладат от кристалите. Питам те защото аз моята пирушина я мия през ден...да не взема сега и да я предозирам с тези кристали, че и без това имам два косама...не ми се остава с един Grinning  Grinning  Grinning На упътването им пише, че сушоара не им пречи...впрочем си купих същите както ти обясни на Биофарма...едно такова шишенце прилича на парфюм и е езцветна течността. Нали е това?Предварително ти благодаря за отговора Grinning

# 35
  • Мнения: 4 068
Хера точно това са кристалите на Биофарма.
А иначе аз си мия косата два пъти седмично и си слагам при всяко къпане.Не пречи.
Ако я миеш по.често незнам.Утре ще питам фрисьорката в салона и ще ти кажа.Дано не те бавя така.

# 36
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: bomboto
Цитат на: Erica
Цитат на: beep
Цитат на: tedi_b
Цитат на: renci
А иначе можеш да пробваш и течните кристали на Биофарма.Те не правят обем,но ако ти се къса косъма ще ти помогнат.Правят защитен филм върху него и косата става много лъскава и жива и е добре защитена от атмосферни влияния.


Ренци, дай малко повече инфо за тези кристали - как изглеждат и как се ползват?
На мен не ми трябва сгъстяване или подсилване, трябва ми защита през зимата, защото започва да цъфти по-бързо след подстригване.


Супер са кристалите.Мойта коса щото е много къдрава, суха, много се заплита.С кристалите обаче я разресвам много лесно. Чак ме е яд, че не ги ползвам по-отдавна.


И аз съм много доволна от кристалите, кофти, че са малко скъпички и бързо свършват, но докарват страхотен ефект и дори спря да ми цъфти косата.


Ерика, кажи моля, откъде в София да си купя въпросните кристали.


Аз лично си ги купувам от пазарчето на Младост 1А (ако ти говори нещо), цената беше 7.20

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Цитат на: renci
Хера точно това са кристалите на Биофарма.
А иначе аз си мия косата два пъти седмично и си слагам при всяко къпане.Не пречи.
Ако я миеш по.често незнам.Утре ще питам фрисьорката в салона и ще ти кажа.Дано не те бавя така.


Благодаря Ренци Grinning Ако можеш да питаш и не те притеснява моля те попитай я...а иначе тази вечер си сложих Grinning

# 38
  • Мнения: 4 068
Ще питам Хера и утре следобед ще ти кажа.
Обещавам да не забравя.......щото нещо напоследък ЕГН-ето си казва думата.Ама си направих римайндърс на телефона.

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Цитат на: renci
Ще питам Хера и утре следобед ще ти кажа.
Обещавам да не забравя.......щото нещо напоследък ЕГН-ето си казва думата.Ама си направих римайндърс на телефона.


Това ЕГН...това ЕГН  Banghead  Grinning добре, че главата ми е неразделна част от тялото та още ми е на раменете. То моето ЕГН чука здраво на вратата ама аз още си правя оглушки и не му отварям Grinning  Grinning  Grinning Аз и за това си взех по-млаз мъж...то и стария вълк да се облажи с младо яренце Wink  Laughing

# 40
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Oще нещо питай РЕнци (или ми кажи). Аз след всяко измиване мажа балсам или маска, за да ми е по-гладка и да се реше по-лесно. С тези кристали след маската няма ли да стане много тежка, т.е. мазна и прочие натрупана с продукти?

# 41
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: boo
Oще нещо питай РЕнци (или ми кажи). Аз след всяко измиване мажа балсам или маска, за да ми е по-гладка и да се реше по-лесно. С тези кристали след маската няма ли да стане много тежка, т.е. мазна и прочие натрупана с продукти?


Аз слагам балсам и кристали, едното на другото не пречи, вида на косата става още по- хубав. Пробвай.

# 42
  • Мнения: 4 068
Ето че Ерика е отговорила на въпроса ти.
Подкрепям я напълно.Питах фризьорката в салона и тя каза,че няма проблем да слагаш и балсам или маска и кристали.
Също така няма проблем да ги ползваш след всяко къпане.Дори и да миеш косата всеки ден.
Аз примрно мия косата слагам и моска от костен мозък и плацента и после кристали.След това я издухвам със сешоар и даже ползвам преса и накрая пак слегем кристали,за да я загладя идеално.Ефекта е страхотен.
Така че.......Да живеят кристалитееееееее!!!!! Grinning

# 43
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Вече съвсем ме зарибихте Wink  Тичам и аз да си купувам!

# 44
  • Мнения: 1 533
Аз ги имам тия кристали, но не смея да ги ползвам, защото косата ми е тип мазна и ме е страх да не се омазнява още повече! Има ли такава работа или да плескам смело?

Общи условия

Активация на акаунт