Кратки въпроси – бързи отговори

  • 350 465
  • 6 192
  •   1
Отговори
# 3 390
  • Мнения: X
Аз гледам с BSPlayer

# 3 391
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Благодаря ви! Ще пробвам първо с VLC.
Последните години аз ползвам КМплеър  и от време на време BSPlayer. Версиите ли бяха стари, компютъра ли, но и двете забиваха.
Дръпнах юторент и уж внимавах, но пак се напълних със сума ти допълнителни софтуери.
Сега да питам ЗА или ПРОТИВ OneDrive? Само тук още не съм се регистрирала Wink Има ли нещо за което да внимавам? Понеже доста данни ще има да прехвърлям от единия на другия лаптоп...

# 3 392
  • Мнения: 1 495
Vlc за гледане на филми.

И аз съм с юторент, но при последния ъпдейт се разписка антивирусната, та сега нз дали да го препоръчам.
Юторент, ама не от официалния сайт а от замунда версия 2.2.1 и не му давате да се ъпдейтва. Простичък като едно време, няма екстри и благинки и глупости, само качва и сваля.

# 3 393
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Какво трябва да инсталираме на андроид бокс, за да гледаме телевизия  през сайт? По-точно през сайта на Булсатком (онлайн тв). На единият бокс без проблем отваряме и гледаме, на другия - не. Това съобщение излиза и при влизане през хром, и при влизане през файърфокс:
The media playback was aborted due to a corruption problem or because the media used features your browser did not support.

# 3 394
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
uTorrent/BitTorrent станаха с годините едни големи л@йна. Откак фирмата заби в комерсиална посока, наблъскаха тези две тогава леки програми с реклами и работата стана грозна. От няколко години ползвам qBitTorrent. Безплатен е, няма реклами и има почти същите функции и интерфейс като uTorrent.
Има един нов клиент, който смятам да пробвам тия дни - PicoTorrent. Изключително малък, безплатен, без реклами, ползва почти никаква памет и с много минималистичен интефейс. Програма по предназначение без излишни екстри.

Какво трябва да инсталираме на андроид бокс, за да гледаме телевизия  през сайт? По-точно през сайта на Булсатком (онлайн тв). На единият бокс без проблем отваряме и гледаме, на другия - не. Това съобщение излиза и при влизане през хром, и при влизане през файърфокс:
The media playback was aborted due to a corruption problem or because the media used features your browser did not support.
Булсатком мисля, че имаха приложение в андроидския магазин, от което се гледаше директно на телефон или таблет. Прави се регистрация на сайта им с клиентските данни, след което се логваш и гледаш.
Браузърите принципно не са правени за постоянен стрийм на видео съдържание.

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 21:21 от Phoenix Wright

# 3 395
# 3 396
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Регистрирана съм. Приложението е инсталирано, ползваме го на различни устройства. Но има ограничение за броя им и затова понякога не позволява да се ползва. Тогава искам да гледам през сайта им. И през единият бокс е възможно, на другия изписва това, което цитирах в предния си пост.

# 3 397
  • Мнения: 1 845
Как да премахна локацията в екзифа на снимката от гсм-а?
И като се качва в сайт за обяви не трябва ли да изчезне?
Благодаря

# 3 398
  • Мнения: 1 495
Как да премахна локацията в екзифа на снимката от гсм-а?
И като се качва в сайт за обяви не трябва ли да изчезне?
Благодаря
Дясно копче върху файла - снимка.

# 3 399
  • Пловдив
  • Мнения: 586
Какъв торент клиент се ползва за Ipad?

# 3 400
  • Мнения: 1 845
Как да премахна локацията в екзифа на снимката от гсм-а?
И като се качва в сайт за обяви не трябва ли да изчезне?
Благодаря
Дясно копче върху файла - снимка.



А има ли възможност от самия гсм да се махне, а не да се прехвърля на компа?

# 3 401
  • Мнения: X
Какъв е моделът на телефона? Това е настройка на камерата предварително, за да не заснема с инфо за локацията.
Скрит текст:
Защо снимате с разрешение за локация? При вече направена снимка с него, не знам в телефон как и дали може да се маха.

# 3 402
  • Мнения: 1 495
Така е. Зависи от телефона, най-общо отвори снишката в стандартното приложение Галерия, търси някъде 3те точки индикиращи допълнително меню и там вече нещо от рода на детайли. Там трябва да имаш някаква опция за премахване. При самсунга ми е така, при другите марки трябва да е подобно.

# 3 403
  • Мнения: X
Детайлите ги има, но не подлежат на корекция
Скрит текст:

# 3 404
  • BG-DE
  • Мнения: 5 061
С Samsung galaxy note 8 съм, искам да си сменя темата на тел., изтеглих си нова но не иска да я приложи, каква може да е причината?

Общи условия

Активация на акаунт