Кратки въпроси – бързи отговори

  • 350 494
  • 6 192
  •   1
Отговори
# 2 700
  • Мнения: 596
На лаптопа си използвам Хром. Не знам какви разширения са /или съм/ инсталирала, но непрекъснато ми изскачат някакви съобщения долу на екрана. Къде трябва да отида - настройки на Хром?, за да ги премахна. Много е дразнещо, а и ако не ги затварям ми блокират отворената страница на която съм в даден момент.

Опитай се да отидеш в настройките на Chrome и търсете: Notifications / Известия (не съм сигурна как го превеждат на български) и там трябва да са показани всички сайтове, които могат да изпращат съобщения.

# 2 701
  • Мнения: 1 065
Здравейте.
От известно време имам проблем и срам не срам пак търся помощ.
Знам, че тук четат и пишат много компетентни и отзивчиви млади хора - много ви благодаря!,  за помощта, която съм получавала и получавам от вас.

Проблемът ми е -
От известно време не мога да отворя на лаптопа един сайт на туристическа агенция. Ползвам уиндоус 10, но мисля, че нещо антивирусната защита ми прави мизерии, но нямам никакви познания и идеи как да я блокирам. Същият сайт без проблем го отварям на телефона, но ми е по- лесно преглеждането му на компютър.
Прикачвам снимка и моля за помощ.

# 2 702
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Един познат прави страхотни снимки с телефона, който е Айфон 3 мисля и спомена, че ползва някакво приложение, което много помага. Има ли такова за Андроид, от което да сте доволни. Моето Ксиаоми си и а всичко, без добра камера Wink

# 2 703
  • Мнения: 596
Здравейте.
От известно време имам проблем и срам не срам пак търся помощ.
Знам, че тук четат и пишат много компетентни и отзивчиви млади хора - много ви благодаря!,  за помощта, която съм получавала и получавам от вас.

Проблемът ми е -
От известно време не мога да отворя на лаптопа един сайт на туристическа агенция. Ползвам уиндоус 10, но мисля, че нещо антивирусната защита ми прави мизерии, но нямам никакви познания и идеи как да я блокирам. Същият сайт без проблем го отварям на телефона, но ми е по- лесно преглеждането му на компютър.
Прикачвам снимка и моля за помощ.


а какво се случва при вас? никога не зарежда сайта? какъв браузър ползвате?

# 2 704
  • Мнения: 1 065
Скрит текст:
Здравейте.
От известно време имам проблем и срам не срам пак търся помощ.
Знам, че тук четат и пишат много компетентни и отзивчиви млади хора - много ви благодаря!,  за помощта, която съм получавала и получавам от вас.

Проблемът ми е -
От известно време не мога да отворя на лаптопа един сайт на туристическа агенция. Ползвам уиндоус 10, но мисля, че нещо антивирусната защита ми прави мизерии, но нямам никакви познания и идеи как да я блокирам. Същият сайт без проблем го отварям на телефона, но ми е по- лесно преглеждането му на компютър.
Прикачвам снимка и моля за помощ.


а какво се случва при вас? никога не зарежда сайта? какъв браузър ползвате?

Здравейте.
Ползвам Гугъл Хром.
Проблемът, като че ли се разреши от самосебе си Simple Smile.
Сега проверих и сайта зареди, а от повече от седмица излизаше надпис ,,моля изчакайте'' и  даваше някаква грешка.
Благодаря все пак. Simple Smile

# 2 705
  • Мнения: X
Ако пак си повтори, сменете браузъра.

# 2 706
  • Мнения: 2 990
Най-вероятно сайтът е жертва на DDoS атака, защото компютърът ти спира достъпи до сайта

Последна редакция: вт, 16 апр 2019, 12:51 от Tamarau

# 2 707
  • Мнения: 1 065
Ако пак си повтори, сменете браузъра.

Благодаря !
От години ползвам Гугъл Хром, но не е проблем и да го сменя с друг. Въпрос на свикване ми е ...

Tamarau,  такова нещо е било явно....  ,,ДДоС защита '' извинете, сега пък ми изчезна латиницата . 



# 2 708
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
Един познат прави страхотни снимки с телефона, който е Айфон 3 мисля и спомена, че ползва някакво приложение, което много помага. Има ли такова за Андроид, от което да сте доволни. Моето Ксиаоми си и а всичко, без добра камера Wink
VSCO, Foodie, а за обработка Lightroom CC

# 2 709
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Монтирах SSD хард диск на компютъра и минах и през пълно преинсталиране на уиндоус 10-ката
-  наново за втори път след 4 месеца....тъпотия ама нямаше как....
-  та пак нямам любимия ми майкрософт пикчър мениджър 2007-2010....този който откривам в гугъл ми дава че е несъвместим с уин 8.1/10-ка.....има ли начин да ми помогне някой....помня че преди някой тук изпрати линк...

майкрософт пикчър мениджър 2003 е програмата с ъпдейти 2007 - 2010 и 2013 г. премахват пикчър мениджъра.

мисля че преди преисталацията ползвах този от 2007...не знай как го излъгах да се инсталира на уин 10.

# 2 710
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Монтирах SSD хард диск на компютъра и минах и през пълно преинсталиране на уиндоус 10-ката
-  наново за втори път след 4 месеца....тъпотия ама нямаше как....
-  та пак нямам любимия ми майкрософт пикчър мениджър 2007-2010....този който откривам в гугъл ми дава че е несъвместим с уин 8.1/10-ка.....има ли начин да ми помогне някой....помня че преди някой тук изпрати линк...

майкрософт пикчър мениджър 2003 е програмата с ъпдейти 2007 - 2010 и 2013 г. премахват пикчър мениджъра.

мисля че преди преисталацията ползвах този от 2007...не знай как го излъгах да се инсталира на уин 10.

Ъъъъ... я пак. На кое викаш "пикчър мениджър"? На онова нЯщо, което идва с Microsoft Office ли или на вградения такъв, който идваше с версиите преди 8.1?

# 2 711
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Какво мислите за лаптопите на Lenovo? Добри ли са, като цяло?

Ако разполагате с бюджет 1200-1500 лв., на кой модел 17.3-инчов лаптоп бихте се спрели? По възможност, с директни линкове. Simple Smile Благодаря!

# 2 712
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Какво мислите за лаптопите на Lenovo? Добри ли са, като цяло?

Ако разполагате с бюджет 1200-1500 лв., на кой модел 17.3-инчов лаптоп бихте се спрели? По възможност, с директни линкове. Simple Smile Благодаря!
Два въпроса:
1. Сигурна ли си, че искаш точно такава баница?
2. Нещо конкретно на Lenovo можеш ли да пуснеш като линк, да видим какво ти се предлага за тия пари?

# 2 713
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Не знам какво значи "баница". Аз лично бих си взела лаптоп дори с по-голям дисплей от 17.3 инча, ако имаше избор, на достъпни цени. Ама няма и затова се задоволявам с наличното. Но определено 17.3-инчовият ми идва малък. Simple Smile

Иначе, нищо конкретно нямам предвид. Просто ми беше интересно какво биха си взели останалите, при обявения бюджет.

# 2 714
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
"Баницата" е точно размера. 17 инча вече идва много далеч от идеята за преносим компютър, но всеки сам си решава.
За какво ще се ползва в общи линии машината?

Общи условия

Активация на акаунт