Кратки въпроси – бързи отговори

  • 349 809
  • 6 192
  •   2
Отговори
# 3 885
  • София
  • Мнения: 39 718
Файловете за сублимация нещо по-специално ли са, или всеки png файл е подходящ?
Попитайте какви са изискванията за печат. Най-вероятно файлът трябва да е мин 600 dpi.

# 3 886
  • София
  • Мнения: 4 429
Файловете за сублимация нещо по-специално ли са, или всеки png файл е подходящ?
ВИЖ в този сайт

Разполагаме с широкоформатен сублимационен принтер на MUTOH.
Приемаме файлове с формати:
.EPS .PSD .TIF .JPG
CMYK, 300dpi/inch
Максимална ширина : 914мм.
Максимална дължина : неограничена

# 3 887
  • Мнения: 1 747
За една седмица друг човек ще има достъп до моя компютър. Мога ли всичко което ми е на екрана да го събера в една папка и да сложа парола?

# 3 888
  • Мнения: 6 924
Може в zip архив с парола.

# 3 889
  • Мнения: 2 577
За една седмица друг човек ще има достъп до моя компютър. Мога ли всичко което ми е на екрана да го събера в една папка и да сложа парола?

Можеш да настоиш различни акаунти. Твоят остава с парола, и другият няма да вижда твоите файлове.

https://support.microsoft.com/bg-bg/help/17197/windows-10-set-up-accounts

# 3 890
  • Мнения: 1 747
Deede, така е направено, но аз трябва да имам достъп до една програма в моя профил.

# 3 891
  • Мнения: 2 577
Deede, така е направено, но аз трябва да имам достъп до една програма в моя профил.

Това не го разбрах.

# 3 892
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Deede, така е направено, но аз трябва да имам достъп до една програма в моя профил.
Всички потребители в системата имат достъп до всички инсталирани приложения. Даже екстра е, че настройките на дадено приложение са персонални и всеки може да си настройва приложението както си иска и тези настройки се пазят в потребителската папка.
Няма приложения, до които даден потребител да няма достъп, освен ако изрично не се забранят.

# 3 893
  • Мнения: 1 747
Феникс, като отида на акаунта на госта и стартирам програмата ми изписва, че се изисква администраторско разрешение. То от къде се дава?

# 3 894
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Феникс, като отида на акаунта на госта и стартирам програмата ми изписва, че се изисква администраторско разрешение. То от къде се дава?
Зависи дали акаунта е със статут на Администратор или е обикновен. Гостите са обикновени. Не могат да правят инсталации на програми и въобще неща, които искат писане по системните папки.
В зависимост как е настроена системата, ще те пита за потребителско име и парола на акаунт, който е Администратор.

# 3 895
  • Мнения: 59
Здравейте 🙂 Някой може ли да ми каже защо ми го дава така вече повече от седмица?

# 3 896
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
Имам проблем с връзката на лаптопа към интернета. Изключва се, а когато опитам да се свърже отново, изписва, че е невъзможно. Трябва да рестартирам компютъра, за да имам нет. Опитвала съм връзване към различни безжични мрежи, включително и чрез мобилен хотспот - няма промяна. Има дни без всякакви проблеми, но има дни, като започне едно непрестанно свързване, прекъсване, рестартиране...
Явно проблемът е в самия лаптоп (Леново), но какво и къде да търся. Ще съм благодарна за съвети и информация.

# 3 897
  • Мнения: X
Пусни диагностика на свързването с интернет, за да видиш в какво е проблема.

# 3 898
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Нормално ли е при видео-разговор през месинджър или вайбър да ми се загрява телефона, в горната част само.

# 3 899
  • Мнения: 1 747
Лаптопът ми няма звук. Усилен е до край, но няма. Чува се почти непрекъснато прищракване ту от едната ту от другата колонка. Мога ли аз като обикновен потребител да направя нещо или да го карам на сервиз?

Последна редакция: чт, 13 авг 2020, 18:32 от 𝒮𝓅𝓇𝒾𝓃𝑔 𝓅𝓇𝒾𝓃𝒸𝑒𝓈𝓈

Общи условия

Активация на акаунт