втора много бледа черта

  • 4 679
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Честито!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Честито! Лека и безпроблемна бременност!

# 17
  • Мнения: 35
благодаря пожелавам го но всеки:)

# 18
  • Мнения: 7
Здравейте аз съм нова тук искам да ви попитам с моят мъж искаме много бебе от 6 месеца правим опити и днес решиих да си направя тест и то на майтап не очаквах но втората черта беше найстина много много бледа но се виждаше че е там много ще съм ви благодарна ако ми помогнете и ме укоражите .. ☺

# 19
  • София
  • Мнения: 2 378
Здравейте аз съм нова тук искам да ви попитам с моят мъж искаме много бебе от 6 месеца правим опити и днес решиих да си направя тест и то на майтап не очаквах но втората черта беше найстина много много бледа но се виждаше че е там много ще съм ви благодарна ако ми помогнете и ме укоражите .. ☺
Окоражавам те.

# 20
  • Мнения: 26

Момичета ,това е от днес 5 дни преди Ц,със сутрешна урина.Виждате ли нещо :/ ?

# 21
  • София
  • Мнения: 12 006
Нищо не виждам, ама ми се струва много рано за тест. След поне 4 дена си направи пак с 1ва урина.

# 22
  • Мнения: 25

Писах и в друга тема, не бях видяла тази. Извинявам се, нова съм във форума. Моля кажете мнение за тази бледа черта, че откачам . Направена е вчера, цикъл очаквах вчера или днес, но го няма. Днес сутринта повторих теста и резултата е същата много бледо розова черта. Кога да направя още един, който съм купила, но ще изчакам за него. За съжаление не мога да направя кръвен, защото съм на ваканция на морето. :/

# 23
  • Мнения: 3
Направих тест 4 дни закъснение, появи се втора бледа черта, но след това изчезна

Общи условия

Активация на акаунт