Шумен - 21( век) :)

  • 134 301
  • 779
  •   1
Отговори
# 615
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 791
Здравей! За съжаление в темата доста рядко се пише.
Дано се включат майки и бъдещи такива, че аз вече съм от бабите. Simple Smile

# 616
  • shumen
  • Мнения: 17 994
Аз съм майка на един шестгодишен юнак.Питай каквото ти трябва и ще споделяме,ако можем.

# 617
  • Мнения: 510
Йеее, радвам се, че някой писа! Аз не му разбирам много, но искате ли да си направим нова тема, актуална? Ако някой разбира повече, нека го направи, ако не - аз мога да сесе захвана да разбера как става! Simple Smile Аз съм първескиня, та ще ми е много полезно да обменяме местна информация за лекари, магазини, можем срещички да си правим... Simple Smile

# 618
  • Мнения: 44
Супер.. има мами от Шумен, моя термин е за 22.06 ще се радвам да има и други мамчета с бебчета Blush

# 619
  • Мнения: 510
Аз пък съм август Simple Smile

# 620
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Йеее, радвам се, че някой писа! Аз не му разбирам много, но искате ли да си направим нова тема, актуална? Ако някой разбира повече, нека го направи, ако не - аз мога да сесе захвана да разбера как става! Simple Smile Аз съм първескиня, та ще ми е много полезно да обменяме местна информация за лекари, магазини, можем срещички да си правим... Simple Smile

Нова тема, актуална, няма да ви разрешат да бъде пусната успоредно с тази. Понеже тази Е актуалната тема. Нищо не пречи тук да се коментират нещата.

# 621
  • Мнения: 510
Добре, не знаех, значи тук можем да си пишем. Вие при кого се следите? Simple Smile

# 622
  • Мнения: 44
Аз съм при д-р Иван Георгиев, ти?

# 623
  • Мнения: 510
Аз съм при Димова, с близначета сме Simple Smile В коя седмица си? Simple Smile

# 624
  • Мнения: 44
20г.с +1 ден 😊

# 625
  • Мнения: 147
Здравейте някой има ли мнение за ДГ"Слънце".Наскоро се преместихме в града и нямам идея кой са добрите градини.Благодаря

# 626
  • Мнения: 452
Здравейте, и аз съм бременна с термин за съвсем началото на септември. Може и август да се случат нещата 😊 Следя се при д-р Янева.

# 627
  • Мнения: 44
Kendy, здравей! Blush
Леко бременеене от мен..

# 628
  • Мнения: 452
Kendy, здравей! Blush
Леко бременеене от мен..
Благодаря, и на теб 😉

# 629
  • Мнения: 510
Момичета, ходите ли на училището за бременни? Дайте малко инфо ако знаете. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт