Шумен - 21( век) :)

  • 134 382
  • 779
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2
За съжаление лично аз нямам впечатления, тъй като съм раждала доста отдавна - един път в старото родилно и един път в ХБ.
На колежка снаха й роди миналата седмица. В понеделник ще я питам за техните впечатления и ще пиша.


Много благодаря!

# 721
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
Няма за какво. Simple Smile

# 722
  • Мнения: 478
Здравейте! Има ли някоя, която скоро да е родила в  МБАЛ Шумен. Моля за мнение относно отделението, отношението и общо взето всичко, което можете да споделите. Благодаря предварително! 😊

На втория етаж, където раждаш, отношението бих казала, че е добро. Докато бях към всички момичета се отнасяха мило. Акушерките, които водят раждането / ако си естествено раждане / също много добро впечатление ми направиха.. Стажантките и те са готини. Отговарят ти на въпросите съвсем нормално.
За третия етаж, обаче, където ще си с бебето не бих казала същото. Малко троснато ти говорят, не обичат да ги разпитваш / не всички де, но някои изглеждаха сърдити на света/ Едва ли не си длъжна да знаеш всичко. При предното ми раждане бяха доста по-добре. Идваха, показваха как да държиш бебето при кърмене. Те сами питаха дали имам нужда от нещо, а сега...
Хигиената предпочитам да не я коментирам, нищо добро не мога да кажа.
Лично мнение, разбира се 🙂

# 723
  • Мнения: 147
Здвейте знаете ли дали има автобус които да ходи до 5-ти километър сред Бенита. Видях че сутрин има междуселски но нямат връщане ?

# 724
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
Не разбрах: "сред" или "след"?
Защо не попиташ на автогарата?
Виж и тук: https://www.shumen.bg/транспорт/транспортна-схема/

# 725
  • Мнения: 147
Здравейте пак аз имам въпрос 😂Тъй като нямам личен лекар тук, а трябва да си извадя здравна книжка,знаете ли някой които може да ми направи.Благорадя Simple Smile

# 726
  • Мнения: 52
Отиди на регистратура в новата поликлиника там ще те насочат предполагам

# 727
  • Шумен
  • Мнения: 316
Здравейте, имам тийнейджър с проблемна кожа. Напоследък положението се изостри още повече. Спазва сравнително добра хигиена, може би не като момичетата, но все пак... Водих го при козметичка, но не му помогна. Само страшно много пари наринахме. Искам да го заведа при кожен лекар, който има опит с акне. Прочетох, че препоръчвате д-р Челебиева и д-р Обретенова, но дали ще  могат да помогнат и в тази област? Който е минал през такива проблеми, моля да даде съвет.

# 728
  • Мнения: 284
Препоръчвам др Челебиева, оправи ми розацеята, а на сина ми помогна с атопичния дерматит.
Личния ми опит с акнето е Зинерит, когато го имах само това ми помагаше.

# 729
  • Мнения: 52
Може ли да ми препоръчате добър(изпитан) психолог в Шумен. За консултации на 17 годишно момче.

# 730
  • Мнения: 276
Може ли да ми препоръчате добър(изпитан) психолог в Шумен. За консултации на 17 годишно момче.

Препоръчвам с две ръце д-р Емилия Димитрова,
в МЦ Семкови, който е на улицата на лаборатория Ноневи прави консултациите.

# 731
  • Мнения: 40
Моля за актуални координати на д-р Катя Керанова.
Благодаря!

# 732
  • Мнения: 66
Здравейте! Коя сладкарница може да ми препоръчате за торта, а повода е годеж? Исках да поръчам от Ванила, но  няма да приема поръчки до 17 август.

# 733
  • Шумен
  • Мнения: 1 455
Лучано в Сити център /РУМ/

# 734
  • Мнения: 52
Търся къща за гости около Шумен, в която да има ресторант и като допълнителна екстра жива музика.
Моля за актуални координати на д-р Катя Керанова.
Благодаря!
На място в кабинета и на ул. Цар Освободител

Последна редакция: вт, 14 юли 2020, 23:48 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт