Проблемно забременяване и Искам да забременея

  • 4 375
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
"Искам бебе" звучи много добре, а и така ще е ясно, че това не е сегашния форум.

Цитат на: Zuzi
Аз предлагам в обяснението за "Искам да зарбеменея" да се включи "Пътят, чакането, профилактиката и вълненията до желаното съкровище" или нещо такова.


Това също ми хареса  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4 324
По отговорите на Мони, Zuzi, Tintiri-mintiri, Sunshine може да се получи нещо такова:

"Форум за всички взели решението да имат бебе. Обсъждане на първите крачки по пътят да станеш (отново) родител. Споделяне и подкрепа при първото чакане, профилактиката и вълненията до желаното съкровище. Полезна информация, съвети и отговор на въпросите Ви.

Какво ще кажете

# 17
  • Мнения: 3 154
На мен ми харесва Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 2 686
Да, харесва ми. Но нека и други да го одобрят или да дадат идеи. Да не кажат после, че сме решили без тях  Simple Smile

# 19
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
"Искам бебе" много ми харесва!

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817

Форум за всички, които са решили да имат бебе. Какво ви очаква? Профилактика, полезна информация, проблеми и разрешения. Обмяна на опит, подкрепа и съвети.

# 21
  • Мнения: 689
Цитат на: Tania79
По отговорите на Мони, Zuzi, Tintiri-mintiri, Sunshine може да се получи нещо такова:

"Форум за всички взели решението да имат бебе. Обсъждане на първите крачки по пътят да станеш (отново) родител. Споделяне и подкрепа при първото чакане, профилактиката и вълненията до желаното съкровище. Полезна информация, съвети и отговор на въпросите Ви.

Какво ще кажете

Съгласна Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 7 242
Харесва ми описанието на boo, а името нека бъде "Искам бебе".

# 23
  • София
  • Мнения: 1 098
Цитат
"Форум за всички взели решението да имат бебе. Обсъждане на първите крачки по пътят да станеш (отново) родител. Споделяне и подкрепа при първото чакане, профилактиката и вълненията до желаното съкровище. Полезна информация, съвети и отговор на въпросите Ви.


Добре звучи. Хубаво е и бебетата и майките да са здрави и безпроблемни.
 Rolling Eyes  Харесва ми и името "Искам бебе". Не само защото удовлетворява повече майки и желания за първо, второ, трето и т.н. бебе. То отговаря и за тези, които нямат голям шанс да забременеят и да родят свое дете, но горещо го желаят. А те са неразривна част от нас /самата аз съм една от тях/ и борбата им най-дълга и най-трудна.
 Wink Радостта , когато това се случи също!

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
[color=darkturquoise]За име ми хареса " ИСКАМ БЕБЕ ! "  Grinning
Форум за всички, които са решили да имат бебе. Какво ви очаква? Профилактика, полезна информация, проблеми и разрешения. Обмяна на опит, подкрепа и съвети.( описанието на Боо.)

Ей така ми се струва добре на мен .[/color]

# 25
  • София
  • Мнения: 2 686
Цитат на: Morena
[color=darkturquoise]За име ми хареса " ИСКАМ БЕБЕ ! "  Grinning
Форум за всички, които са решили да имат бебе. Какво ви очаква? Профилактика, полезна информация, проблеми и разрешения. Обмяна на опит, подкрепа и съвети.( описанието на Боо.)

Ей така ми се струва добре на мен .[/color]


И на мен  Grinning

# 26
Цитат на: Morena
[color=darkturquoise]За име ми хареса " ИСКАМ БЕБЕ ! "  Grinning
Форум за всички, които са решили да имат бебе. Какво ви очаква? Профилактика, полезна информация, проблеми и разрешения. Обмяна на опит, подкрепа и съвети.( описанието на Боо.)

Ей така ми се струва добре на мен .[/color]


И на мен. Wink

# 27
  • Мнения: 4 324
Цитат на: boo

Форум за всички, които са решили да имат бебе. Какво ви очаква? Профилактика, полезна информация, проблеми и разрешения. Обмяна на опит, подкрепа и съвети.


Кратичко и сбитичко.  Simple Smile Харесва ми повече от моето обобщение  Wink

# 28
  • Мнения: 689
Цитат на: Tania79
Цитат на: boo

Форум за всички, които са решили да имат бебе. Какво ви очаква? Профилактика, полезна информация, проблеми и разрешения. Обмяна на опит, подкрепа и съвети.


Кратичко и сбитичко.  Simple Smile Харесва ми повече от моето обобщение  Wink

  202uu

# 29
  • София
  • Мнения: 4 272
От 3 дни не съм влизала момичета. Имам толкова много да чета. Подкрепям ИСКАМ БЕБЕ. Кратко описание на заветната цел!

Общи условия

Активация на акаунт