Обвързани с МЪЖ ОВЕН

  • 73 871
  • 809
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 10 578
Ефектът е когато Ово си е вкъщи. Иначе само се мориш😁

# 676
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Омилквай се малко, погали го, после като го помолиш всичко ще свърши. По себе си съдя:)
Голям майтап. За всяко обикновено нещо да трябва да се прилагат чупки, пинизи, омилквания, и св*рки на Овена, че божеството да благоволи да помести г@за си.

# 677
  • Мнения: 47
Омилквай се малко, погали го, после като го помолиш всичко ще свърши. По себе си съдя:)
Голям майтап. За всяко обикновено нещо да трябва да се прилагат чупки, пинизи, омилквания, и св*рки на Овена, че божеството да благоволи да помести г@за си.

Ахахаха, не за всяко едно нещо, може да се разбереш за някакъв пакет с отстъпка  или абонамент Simple Smile)) Да, вярно е, че ако заплаши да викне съседа или започне сама да си отремонтира ще скокна, но не гарантирам, че ще е за оправяне на шкафа, по-скоро други работи ще станат

# 678
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Едно време, при пещерния строй, мъжкият е удрял женската с дърво зад врата. Хващал я е за косите и я е завличал в пещерата. Joy Мисля, че искаш по сходен начин да ти се получават взаимоотношенията с жените Joy

# 679
  • Мнения: 47
Едно време, при пещерния строй, мъжкият е удрял женската с дърво зад врата. Хващал я е за косите и я е завличал в пещерата. Joy Мисля, че искаш по сходен начин да ти се получават взаимоотношенията с жените Joy

Ми да, хич няма да е лошо, какви са тия лигвщини дето после са се появили с ухажваници, свалки, комплименти... Загуба на ценно време JoyСекс в пещера звучи интересно, но няма много ентусиастки. Как не се сетих да накарам бившата си преди да скъсаме.
Ех, защо си отиде добрия стар пещерен строй... Cry
Освен това, JoyJoyпри едно добро желание от страна на нежния пол може да се спести удара.
Но, номерът е така да нагласиш нещата, че жената сама да те задърпа в някоя пещера:joy:

Последна редакция: вт, 13 авг 2019, 18:21 от Dimitur Dimitrov 635344

# 680
  • Мнения: 26
https://horoscopes.astro-seek.com/calculate-birth-chart-horoscop … l=1.2#tabs_redraw Здравейте, понеже нищо неразбирам от тези калкулатори, може ли малко светлина за тоя индивид?

# 681
  • Мнения: 7 736
Къде са ти Луната, Марса и Венера? Асцедента?
Напиши си дата и час на раждане, ако искаш. Ще проверим.
Луната и венерата са в овен
Марс е в телец, опозиция Плутон в скорпион ( май оттук идва злобата)
Сатурн също е в скорпион, оттам големия страх да не го пре*бат, горкия
данните ги има в профила, ас-то няма как да се разбере
Аз съм с луна в овен и марс в седми дом, всичките ми връзки са силно огнени, не само любовноте, по седми дом са и близките приятелки, Овен се работи по мекото като Франсоаз, а като не стане - директна битка дава изключително положителен резултат
а да, и сестра ми е овен
Предпоследно - овенът е най- мъжката зодия, ако не желаеш да си жената(момичето) във връзката - нямаш работа там, намери си мрънкало или мека Мария и се прави на герой. Но да ми пише един овен, как ще го обгрижвам- айде моля, няма нужда, ти мъж ли си или лукова глава
И последно- темата е астрологична, не е ‘искрено и лично’, моля да няма персонално обидени

# 682
  • Мнения: 26
28/03 към 1 без 20 през нощта..

# 683
  • Мнения: 7 736
корекция на картата, не ми била вярна годината

Последна редакция: ср, 14 авг 2019, 15:41 от Herzen

# 684
  • Мнения: 26
корекция на картата, не ми била вярна годината

Сега някой ще каже ли нещо за тази диаграма?

# 685
  • Мнения: 568
Много им се морите на тези Овни, прекалено елементарни са, за да заслужават това внимание.
Моето кратко впечатление - не пораснал глупак, с чувство за малоценност /те му казват "величие"/, никаква емоционална интелигентност, недалновидност, непрактичност  и маниери на маймуна /за някой жени, това е "мъжкарско"/

# 686
  • Мнения: X
Много им се морите на тези Овни, прекалено елементарни са, за да заслужават това внимание.
Моето кратко впечатление - не пораснал глупак, с чувство за малоценност /те му казват "величие"/, никаква емоционална интелигентност, недалновидност, непрактичност  и маниери на маймуна /за някой жени, това е "мъжкарско"/
Наистина ти е кратко впечатлението... Simple Smile изобщо не си опознала Овен - а.

# 687
  • Мнения: X
Всъщност всяка зодия си има т.нар. високо и ниско проявление. Това, което е описала vasilesa действително се припокрива с ниското проявление на зодията, но не всички овни са такива.
Овните във високото проявление проявяват повече от положителните качества, характерни за зодията - смелост, решителност, принципност, грижовност, жертвоготовност, издръжливост и т.н.
Оттук често идват коренно противоположните впечатления на хората за дадена зодия Smile

# 688
  • Мнения: 26
Много им се морите на тези Овни, прекалено елементарни са, за да заслужават това внимание.
Моето кратко впечатление - не пораснал глупак, с чувство за малоценност /те му казват "величие"/, никаква емоционална интелигентност, недалновидност, непрактичност  и маниери на маймуна /за някой жени, това е "мъжкарско"/
Тук май има лична драма с овенче... не сте уцелила и хаиде всички под общ знаменател!!

# 689
  • Мнения: 7 736
Ауууу, Овен с комплекс за малоценност... няма май такъв
Ниското проявление на овен е агресия, както и всичко да става веднага, ей сега
Личното ми мнение е, че жена, несправила се с овена, има проблем с нейната женска природа, опит тя да е мужа във връзката. И ако това върви с водна зодия, няма как да се получи с един овен. Те знаят какво и как го искат, това е чистата първосигнална марсова енергия, която няма нищо общо с намекната байганьовска мъжественост.
Ааа да, и са меркантилни и практични.
Не знам какъв й случая на василеса, но... нещо не ви радбрала, дори датурнови аспекти трудно подтискат овенското слънце
Къде са луната и АС?

Общи условия

Активация на акаунт