Обвързани с МЪЖ ОВЕН

  • 73 800
  • 809
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 31
Отговора ми е към Симона. Такива сме защото сме предизвикани или провокирани. Да аз също съм такъв няма да крия, но винаги защото има отсрещна реакция. Никой не е цвете за мирисане просто си трябва напастване и мисля че всичко ще си е Ок.

# 166
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Казва се натюрел - природна същност, естествена душевна или умствена нагласа.

# 167
  • София
  • Мнения: 10 561
Аз съм овен и започвам връзка с овен.
Като четох темата хем умрях от смях, хем от ужас.
Господ да ни е на помощ.

# 168
  • Мнения: 96
И аз съм във връзка с овен от 6години и няма нищо общо с описанията тук - много спокоен, уравновесен, съобразителен, много работлив, много срамежлив, много истински в чувствата си, които между другото трудно показва, но веднъж покаже ли ги, са истински!
Обожавам характера му, и не само аз, а всички около него казват, че е един на сто, като човек и приятел.
Като лоши качества мога да отбележа, че е малко наивен и е голям голям мечтател, понякога вярва в невъзможното, но пък се бори със зъби и нокти за него!
Роден е 29.03 между другото.

# 169
  • Мнения: 31
Ивет бих се оприличил с него и бих искал същото но в моя защита ще кажа че адски много търпях обиди дори несъзнателни. Но явно неиздържах и казах неща които не трябваше. Това беше моята грешка

# 170
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Аз като жена, която живее от 12 години с Овен, ще кажа, че много ги бива да се обиждат от истината. 😆😉

# 171
  • Мнения: 81
А, в това да се прави на обиден няма втори като Овена. Като надуе устните и каже "еми, хубаво" и звезди да сваляш от небето за него, няма да спре да се надува, докато сам не реши.
Моят Овен напоследък е много емоционален и много си показва чувствата, романтичен е и нежен с мен, което ми пълни душата, как да не го обичам.

# 172
  • Мнения: 31
Да обиждаме се лесно но когато ти го повтарят постоянно

# 173
  • русе
  • Мнения: 414
Валката При вас нещата май са си строго индивидуални и доста лични.А иначе овена си е криво и сърдито човече,имам два броя в нас на 5г и на 29г,ами и на единия дори не успях да угодя-затова просто спрях🤪

# 174
  • Мнения: X
Скрит текст:
Валката При вас нещата май са си строго индивидуални и доста лични.А иначе
овена си е криво и сърдито човече
Скрит текст:
,имам два броя в нас на 5г и на 29г,ами и на единия дори не успях да угодя-затова просто спрях🤪
Явно си зависи от Овена....вече 30 години живея с Овен-че, е, няма по-мило, по-кротко, по-нежно, по-лоялно, по-честно, по-отговорно, по-точно, по-обичливо, по-грижливо и т.н. по-по-най от него.Не се сърди, не обижда, не мрънка, не вика, не крещи, не обича спорове и караници, не се налага, не се инати......изобщо мъж-овен-мечта.
Уравновесен, стабилен, точен, спокоен, работлив, скромен, шегаджия, майтапчия, широко скроен, над нещата.....Не съм вярвала, че изобщо съществуват подобни хора.Докато не го срещнах.

# 175
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Амур, тоз е с някакъв ударен с мокър парцал асцендент. Риба или дева?

# 176
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Amour, ти коя зодия си?!

# 177
  • Мнения: 81
Амур, четох поста ти, на всичко вярвах, защото откривах в написаното и моя мъж Овен, докато не стигнах до "скромен" 😂😂😂 1/3 от мъжете в живота ми са Овни, нито един от тях не е скромен 😂

# 178
  • русе
  • Мнения: 414
Амур, тоз е с някакъв ударен с мокър парцал асцендент. Риба или дева?
такива сме си рибите😎😎😎

# 179
  • Мнения: X
Не съм много по зодиите, та не му знам асцедента...
Аз съм Везни.
А той си е скромен....  Smiley   от хората, които и на "мравката път правят"-буквално.Преди дни, вървим към плажа, с периферното си зрение забелязвам, че той прави по-широка крачка, като да прескача нещо....поглеждам, мравчена пътека.   Laughing  аз дори не я видях.
Нито преди него, нито след него, съм срещала друг такъв човек.Познавам доста добри хора, но той е единствен такъв.....
В началото затова се влюбих, сега на моменти чак ме ядосва, че е толкова добър и наивен.

Общи условия

Активация на акаунт