Обвързани с МЪЖ ОВЕН

  • 73 576
  • 809
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 8 905
Аз съм овен и започвам връзка с овен.
Като четох темата хем умрях от смях, хем от ужас.
Господ да ни е на помощ.

Dicewithoutnumbers, стискам ти палци!!!
Само да знаеш, че в началото на връзката овните не са това, което са!!!
Е, предполагам и с другите зодии е така, но шокът при овните след първите 1-2-3 години е доста голям....

Simona Encheva, искрено ти съчувствам, че си Риби с Овен.
Като знам характера на Рибите, какви са обидчиви и чувствителни... Предполагам, че ти е доста трудно.
Аз също съм Овен и най-много не се разбирам с Риби. Flushed

Amour*, браво, бе! 30 години! Flowers Bouquet Аз само 20!
Но той твоя мъж изглежда лесен за търпене!!! Изключение от правилото. Wink

# 181
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Потвърждавам за шока 😂. Най-вече си пролича при един мъж на моя много близка приятелка. Ама тя е Лъв, та там сблъсъците явно са били горещи. Аз на моя Овньо му гася пожарите и изблиците с много обилна вода 🤣. Студена.

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 18:16 от 'Кафе с мед'

# 182
  • Мнения: 3 732
Аз се заиграх с един овен и не знам дали и как да продължа ...
Везна съм.

Не си подхождаме по никакви критерии, но привличането го има.
Въобще не го разбирам. На думи не ме иска, напада, обижда. Не мога да свикна с агресията, егоизма и ината му.
Не ме изпуска от очи. На действия е до мен в нужда. Погледа му ме следи непрекъснато. Знам, че иска да ме подчини и контролира, но не се давам.
Не мога да го разбера това жУвотно...


# 183
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
На действия наистина са винаги на линия и са опора. Думите обаче да не им слушаш и да не им чуваш вечното дуднене. Тапите в ушите и пей сърце.

# 184
  • Мнения: 3 732
Това нечуване как да го постигна? Трудно ми е ...

Ако играя на тотален игнор ще го спечя ли? Как да разбера иска ли ме или не? Питам за да знам дали да се боря за него или не ...

# 185
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
За тях приоритет е сексуалното привличане. Докато е налице, ще търпят всичко и ще стоят.

# 186
  • Мнения: 3 732
Да се боря за него или не - това всъщност ми е въпроса.

Последна редакция: ср, 12 сеп 2018, 05:22 от Plava luda lutka

# 187
  • София
  • Мнения: 10 513
Dicewithoutnumbers, стискам ти палци!!!
Само да знаеш, че в началото на връзката овните не са това, което са!!!
Е, предполагам и с другите зодии е така, но шокът при овните след първите 1-2-3 години е доста голям....

Моля те, обясни какво значи това?
Ние сме попреминали възрастта, в която всичко ни е ново. И двамата сме с по една сериозна връзка зад гърба си и с деца.
Сега ми го играе "една напред - две назад" и много ме изнервя. Защото прави и говори едно в един момент, в следващия "изчезва". Дет' се вика, не мога да му хвана спатиите. Дали го е страх, че може да се задълбочат отношенията ни или просто си е перде...

# 188
  • Мнения: 3 732
И аз се дразня на тая игра - "една напред, две назад". Не разбирам защо го прави.

# 189
  • Мнения: 8 905

Ако играя на тотален игнор ще го спечя ли? Как да разбера иска ли ме или не? Питам за да знам дали да се боря за него или не ...

Plava luda lutka, хич не ти и трябва!

Искането е най-лесната работа.
Ако сега ти се струва, че отношенията ви имат някакви по-чепати страни, занапред ще е още повече.
Разбира се, ако не търсиш дълготрайна връзка, нищо не ти пречи да си се позабавляваш докато ти е приятно. Wink

Dicewithoutnumbers, какво да ти обясня?
Виж горното за сведение. Ако сега ти се струва, че в характера му има недостатъци, нещо те дразни и т.н., имай предвид, че това не е пълния му блясък - още не си видяла нищо. Обикновено нещата седят коренно по-различно в негативен смисъл....

Аз повече от двайсет години се чудя обича ли ме този човек или не. Disappointed На моменти се държи прекрасно и е най-мил, в други - все едно съм му най-големия враг. За толкова години не мога да свикна с тези крайни настроения. Слава Богу, че в интимните отношения ги няма тези неразбории. Relaxed





# 190
  • Мнения: X
И аз се дразня на тая игра - "една напред, две назад". Не разбирам защо го прави.
Най-вероятно, защото го е страх от отхвърляне....трудно понасят отказ.
Поне моят така ми обясни, защо след като се запознахме, инициативата да сме двойка беше повече моя.....

# 191
  • Мнения: 3 732
Утро77, приятна ми е битката с него затова и продължавам.
Сега го играя пълен игнор, но той продължава да се бори за вниманието ми. Дали да му дам кукичка или да го играя недостъпна?

# 192
  • Мнения: X
Утро77, приятна ми е битката с него затова и продължавам.
Сега го играя пълен игнор, но той продължава да се бори за вниманието ми. Дали да му дам кукичка или да го играя недостъпна?
Пусни му кукичката, но не позволявай да я "захапе" твърде бързо....
Нещо като вица за петела, дето подгонил кокошката, а тя тичайки, се питала "Дали пък не бягам твърде бързо?".

# 193
  • София
  • Мнения: 19
ЕГОТО по дяволите егото,няма оправия с това изчадие овена.Нервите ми съсипва непрестанно,на мен милата,кротка и добра Риба.
 

+1 Smiley  Риба и Овен си е чиста катастрофа, ама пък какво привличане имааа.. Хем искаш да го удариш с нещо по главата и да избягаш, хем така ти преобръща света, че не става Smiley

Аз повече от двайсет години се чудя обича ли ме този човек или не. Disappointed На моменти се държи прекрасно и е най-мил, в други - все едно съм му най-големия враг. За толкова години не мога да свикна с тези крайни настроения. Слава Богу, че в интимните отношения ги няма тези неразбории. Relaxed

Същата работа е и при мен вече 5г. Честно ви казвам - имам чувството, че живеят в него 2ма - единият е идеален, а другият направо го ненавиждам.

# 194
  • русе
  • Мнения: 413
utro77 все едно описваш Овнето в къщи.Абсолютни гадняри са си мамицата им,но и да са гадни го правят някак добре.Аз на ММ съм му казвала мн пъти,че е мръсен манипулатор.Топ-а им е вменяването на вина е признала съм ги,никой не го умее по-добре от тях.А на въпроса Да се занимавам ли с мъж Овен,отговора ми е твърдо Не,ако искате спокойна и уравновесена връзка.Ако някой иска адреналин на макс(но и нерви също) това е неговия човек.

Общи условия

Активация на акаунт