Обвързани с МЪЖ ОВЕН

  • 73 799
  • 809
  •   1
Отговори
# 270
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Като му теглиш една майна и спреш да му се взираш в очакванията, знаеш ли как бързо се усещат. То е за малко де, после пак навирва рогите, ама не е лошо от време на време да му се напомня, че не е центъра на хола.

# 271
  • Мнения: X
Като му теглиш една майна и спреш да му се взираш в очакванията, знаеш ли как бързо се усещат.
Скрит текст:
То е за малко де, после пак навирва рогите, ама не е лошо от време на време да му се напомня, че не е центъра на хола.
Е, те това е, де....   Smiley
Може и това да е бил "тайния ключ" към не-ината на моя Овен...никога не съм се вторачвала в неговите очаквания, изисквания, мераци, права или похвали.Водила съм се от моите очаквания, изисквания, мераци и права.Ако не му харесва, прав му път.Ама явно му харесва, щом толкова години "седи и търпи", без да мрънка.   Smiley
Или, накратко :Ако има очаквания, сам да си ги изпълнява.Неговите очаквания не са моя грижа.

# 272
  • Мнения: 3 732
Ох, Овен, его и мълчание ...
В тоя филм съм сега и не знам какво да правя.

Заиграхме се ... Когато си правехме игрите, схемите, поведението - не предвидихме, че ежедневния ни контакт ще прекъсне. Контактувахме си предимно писмено дори и като се гледахме. Колеги бяхме.

Спрях да му пиша когато ми призна, че ме обича, но се опитва да ме забрави. Месец и половина игнор от моя страна. За това време ми писа веднъж - да ме обиди, да ме пита накъде се ориентирам и толкоз. Дали да му пиша и какво?
Беше свикнал да го коментирам и хваля. Ако го порицавах - не повтаряше повече грешките си.

Везна съм.


# 273
  • Мнения: 566
Перфектното описание, стъпка по стъпка на 5 месечната ми  връзка, тип "на семейни начала" с Овен:

https://m.tialoto.bg/a/31-vrazki/33452-sigurni-priznaci-che-gadz … to-vi-e-psihopat/

Сега сме на точка 10.

# 274
  • Мнения: 96
Перфектното описание, стъпка по стъпка на 5 месечната ми  връзка, тип "на семейни начала" с Овен:

https://m.tialoto.bg/a/31-vrazki/33452-sigurni-priznaci-che-gadz … to-vi-e-psihopat/

Сега сме на точка 10.


Какво тогава търсиш там тогава ;д

# 275
  • Мнения: 566
Перфектното описание, стъпка по стъпка на 5 месечната ми  връзка, тип "на семейни начала" с Овен:

https://m.tialoto.bg/a/31-vrazki/33452-sigurni-priznaci-che-gadz … to-vi-e-psihopat/

Сега сме на точка 10.


Какво тогава търсиш там тогава ;д

Колеги сме..

# 276
  • русе
  • Мнения: 414
Да разбирам ли,че всички рогати са се кротнали,че никой не пише толкова време.Моя пак се погрижи да ми развали празниците с тъпото си ЕГО и мрънкане.Три дни го изтърпях и превъртях казах му да си събира багажа и да се омита,ама то нагло даже не се трогва...Кога ли ще халосам с нещо,докато спи...гад проклета.И на челна стойка да му застанеш то пак ще е недоволно...ама да хваща гората тогава Joy

# 277
  • София
  • Мнения: 10 561
Хич не са се кротнали, ама ми лесно на мен. Затворя му телефона и 3 дни ни вест, ни кост, ни съобщение в месинджъра. Щот и моичкия беше навирил рогите, щото много държал на мене, не за друго. Аайдее, и аз си имам роги.
Ужас... И защо иска да живее с мене, умът ми не го побира.

# 278
  • русе
  • Мнения: 414
Лично на мен нищо свързано с тях,умът ми не го побира защо го правят.И моят 6г недоволства ква съм и що съм и стои и не си хваща пътя.

# 279
  • София
  • Мнения: 10 561
Аз това с един рак го играх... При това 10 години. И при все, че си тръгваше, туко вземе, че се върне.
Не са в ред мъжете... Ама ние що им търпим глупостите, си е отделна тема😁

# 280
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Скоро пожелах на един Овен по случай негов празник най-сетне да срещне качествена любов. А той се засмя, че ако няма екшън и всичко е по вода - не му е интересно. Иначе недоволства от настоящата си приятелка (с право), джафкат се, леки раздели, после пак събирания. Но си е с нея, въпреки че винаги може да я смени.

Друг Овен получава епизодични сценки от бившата. Хем се оплаква от това, хем се ласкае, хем му е интересно какво се случва и как да се измъкне от всяка нова драма.

Имам чувството, че подобен род екшъни карат Овните да се чувстват живи. Случва се някаква динамика в ежедневието им.

# 281
  • София
  • Мнения: 10 561
Аз като овен не обичам да ми е скучно. Но пък представите ми за интересно не са вечни драми.
Това с "иди ми - дойди ми" го правих от голяма любов. Сега нямам такива чувства.

# 282
  • Мнения: 3 732
Бях писала в темата защото се бях заиграва с едно овенче, младо и глупаво.
Според него връзка между нас е невъзможна. Донякъде е така.
След близките ни отношения минахме на игнор.
Веднъж той ми писа какво става, после аз му казах уж по грешка къде работя и не дойде да ме види.
Чудя се дали да му пиша да му честитя НГ и идващия му имен ден.

Знам, че съм му като трън в петата, но ината му е много силен.
Е, аз и без него мога, както съм живяла толкова години.

# 283
  • Мнения: X
Скоро пожелах на един Овен по случай негов празник най-сетне да срещне качествена любов. А той се засмя, че ако няма екшън и всичко е по вода - не му е интересно. Иначе недоволства от настоящата си приятелка (с право), джафкат се, леки раздели, после пак събирания. Но си е с нея, въпреки че винаги може да я смени.

Друг Овен получава епизодични сценки от бившата. Хем се оплаква от това, хем се ласкае, хем му е интересно какво се случва и как да се измъкне от всяка нова драма.

Имам чувството, че подобен род екшъни карат Овните да се чувстват живи. Случва се някаква динамика в ежедневието им.
Баш така си е......  Smiley  ненапразно са Огън-зодия.
И за да не ви тровят и пилят нервите, за да си осигуряват екшън, осигурявайте го вие.   Smiley
Моят Овен "не смее" да гъкне, аз съм тази с екшъните, сърденето, мрънкането, пиленето и т.н. огън-елементи.   Smiley  На него му остава само да се наслаждава на екшъна.

Апропо, това със спокойствието/омръзването/екшъна си е чисто мъжка "черта" , не е само приоритет на Овните.
Всички мъже уж искат и търсят спокойствие и рутина, пък като си ги осигурят, бързо им писва и почват да се озъртат за нови "екшън-приключения".

# 284
  • Мнения: 7 529
Овенът който съм харесала ми е сърдит доста-две седмици ежедневни покани да се видим и сега му е писнало, доса се цупеше и ми се заяждаше ,а сега просто нищо,което си е по-лошия вариант...

Общи условия

Активация на акаунт