Обвързани с МЪЖ ОВЕН

  • 73 593
  • 809
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 452
Абе тя и моята е много хитра, в комбинация с това че ММ е много привързан към семейството като цяло (майка , баща, брат) не ми беше лесно в началото. Гледах го как се разкъсва между чука и наковалнята и се кара с всички - и с мен и с тях. Не става така. В крайна сметка мен тя не ме интересува, гледам с овнето всичко да ми е наред, а за да е наред, никакво съскане срещу член на семейството и с памук вадене на душичката. Получават се нещата и няма конфликти. Последно време със закъснение разбирам за нейните изцепки срещу мен, тъй като той я е поставил на място без даже да ме занимава. Идеално
с това съм абсолютно съгласна. Овните са изключително привързани към семейството си. И моят се кара с техните, но не в мое присъствие. Само може да реагира срещу баща му пред мен, ама тряба да го извади от релси. Като се замисля при овните това не в хич трудно.
Добре де това с ваденето на душичката с памук не винаги ми се получава.Просто нямам нерви да се занимавам,иначе всичко по-горе описано е абсолютно вярно.Мойта свеки и тя е една лисица...
темата за майките е една дълга и широка. Единственото, което знам че и моята не е цвете за мирисане и знам че сме квит.

# 346
  • Мнения: 7 353
Какво разбирате под "с памук вадене на душичката"?

# 347
  • русе
  • Мнения: 413
Какво разбирате под "с памук вадене на душичката"?
Да не му противоречиш остро,да го обеждаваш в това което искаш,да го глезиш и да му се подмазваш и лигавиш.Офффф нервите ме хващат само като го пиша😄😄😄

# 348
  • Мнения: X
Какво разбирате под "с памук вадене на душичката"?
Да не му противоречиш остро,да го обеждаваш в това което искаш,да го глезиш и да му се подмазваш и лигавиш.Офффф нервите ме хващат само като го пиша😄😄😄

Охи аз на моя гледам да не му противореча,че иначе... Grinning
Глезя си го,гледам предимно да си го гушкам и целувам. Grinning

# 349
  • Мнения: 1 671
Имате ли наблюдения за жена Лъв и мъж Овен?
Само да кажа, че са женкари и изневеряват.

# 350
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
От мъжа ми знам, че най-ужасната му връзка е била с лъвица. И до ден днешен е предубеден към лъвове изобщо.
Женкари са до едно време, после са работохолици.😃

# 351
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Женкари са до едно време, после са работохолици.😃
И като си надвият на масрафа - пак женкари tooth

# 352
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Някои стават алчни за още работа. Поне това наблюдавам аз.  Друго още не съм надушила. 😂

# 353
  • Мнения: 452
Не съм забелязала точни моя овен да е тип женкар, но ние сме на възраст дет приоритетите са други. А при него вече чакам криза на 40 те, която за момента избива на работохолизъм .

# 354
  • Мнения: X
Мен от цялата ми връзка ме тормози едно нещо и то е свързано със свободата му. Не знам вашите овни как са,но моя умира да е с приятелите си,напред назад и няма лошо,аз съм го оставила,но ме терзае факта,че понякога дори забравя,че дишам Joy аз имам нужда от неговото внимание,не знам защо не мога да му се наситя,когато сме заедно. И въпреки всичко преди да почнат коментарите от сорта: той не те обича истински и дрън дрън, НЕ Е ТАКА,обича ме,но обича и свободата си.

# 355
  • русе
  • Мнения: 413
desinka2017 не е вярно,ме не те обича или нещо подобно.Моят овен в началото на връзката ни беше същата работа.Мрънкаше постоянно,че го задушавам ,искал свобода,но с времето миряса.Може би при него роля изигра това,че много се разочарова от "приятели",но споко според мен е период.Вие колко време сте заедно?Ще си седне на д...-то Grinning

# 356
  • Мнения: X
desinka2017 не е вярно,ме не те обича или нещо подобно.Моят овен в началото на връзката ни беше същата работа.Мрънкаше постоянно,че го задушавам ,искал свобода,но с времето миряса.Може би при него роля изигра това,че много се разочарова от "приятели",но споко според мен е период.Вие колко време сте заедно?Ще си седне на д...-то Grinning

Дано при нас мине тоя период вече,че не знам... не че имам нещо против свободата му или нещо такова,но друго ще е ако е в по-малки количества и ми обръща внимание и на мен.
От години и половина сме заедно. Heart Eyes

# 357
  • русе
  • Мнения: 413
Оооо моят точно в този момент около годината-втората се беше разхайтил много.Тогава още не осъзнавал,че нещата са сериозни(по неговите думи).Имам съмнения дори и за леки кривания от правия път(преживях и това).Тогава можех да се закълна с две ръце,че са непоправими женкари Овните,но сега след 7г сякаш нещата не ми изглеждат така,но не забравям понякога,че проверката е висша форма на доверие и го разпитвам уж неволно за това онова...😜😜😜

# 358
  • Мнения: 452
Добро утро. Като човек с почти 10 години стаж с овен, не ми е направило впечетление да са женкари. Да закачат се, но не е било с цел свалка. Просто Ей така

# 359
  • София
  • Мнения: 272
Като човек с 18-годишен овнешки стаж ще кажа, че са женкари до време и в рамките на допустимото за всеки мъж, после се отдават на работата и няма мърдане. Иначе и аз чакам криза на 40ка, още не мога да усетя накъде ще го избие. Simple Smile
Това, което за мен е комично, че са скрити лимонки по отношение на ревността. Правят се на широкоскроени, но всъщност се дразнят много и държат на "моето си е мое" Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт