Обвързани с МЪЖ ОВЕН

  • 73 577
  • 809
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 452
Алита и аз я чакам тая криза на 40 те. За ревността действително могат да направят от мухата слон.

# 361
  • Мнения: X
Като Ви чета коментарите,сякаш моят вече бивш приятел все едно не е овен хаха. За една година и малко повече освен да ме наранява и оставя през 1 2 седмици,нищо друго не видях.
П.С - цялата връзка аз я движех,от него имаше само напразни обещания,че ще се промени и няма да прави повече така и всеки път ставаше едно и също. Целия товар беше единствено и само на моите плещи,той нищо не направи,дори и минимално усилие да запази връзката ни или поне малко от малко да се промени.

# 362
  • София
  • Мнения: 10 514
Моето овне не е женкар. Ние сме отскоро заедно, но като цяло, от лични наблюдения и разкази, изобщо не му е до "каквото падне, стига да има пулс". Изключителен домошар.
Много си боцкаме рогцата, но като че ли започнахме да си ги наместваме. Много усилия полагаме и двамата, но и си заслужава. Дано, амин!

# 363
  • Мнения: 452
Моето овне не е женкар. Ние сме отскоро заедно, но като цяло, от лични наблюдения и разкази, изобщо не му е до "каквото падне, стига да има пулс". Изключителен домошар.
Много си боцкаме рогцата, но като че ли започнахме да си ги наместваме. Много усилия полагаме и двамата, но и си заслужава. Дано, амин!
Заслужава си... ние често развъртаме рога и щипки, но това е част от живота

# 364
  • София
  • Мнения: 272
Моето овне не е женкар. Ние сме отскоро заедно, но като цяло, от лични наблюдения и разкази, изобщо не му е до "каквото падне, стига да има пулс". Изключителен домошар.
Много си боцкаме рогцата, но като че ли започнахме да си ги наместваме. Много усилия полагаме и двамата, но и си заслужава. Дано, амин!
Заслужава си... ние често развъртаме рога и щипки, но това е част от живота
Моят овен чистосърдечно си е признавал, че обича да си спорим и от време на време да има вербален екшън Rolling Eyes Wink Аз не си ги и представям със сговорчиви жени, според мен би им било скучно Laughing Laughing Виж, обаче за всички тези години, мога да призная, че времето му за спорт е ценно и за него, и за цялото семейство. Това канализира градивно агресията и марсовата енергия. Оставям го да си спортува когато и както иска Simple Smile

# 365
  • Мнения: 452
Определено времето, в което овена се занимава с нещо градивно за себе си е най добре прекараното време за тези, които живеят около него

# 366
  • София
  • Мнения: 272
desinka2017, и аз минах през такъв период в началото на връзката ни, когато овенът го вееше вятър на бял кон и беше на етап "боли ме - сърби ме - драго ми е" или хем му се искаше във връзка, хем не му се занимаваше SmileSmileSmile Тогава си събрах багажа и го оставих да си размишлява над приоритетите. После се върна с подвита опашка и каза, че направил грешка, даже пусна и някоя сълза Simple Smile)

Dicewithoutnumbers и ralitsa_bv, вие какви зодии сте?

# 367
  • София
  • Мнения: 10 514

Dicewithoutnumbers, вие какви зодии сте?

И двамата сме овни.
Такъв грозен номер ми свърна, че ако му простя, ще е чисто чудо! Особено като знам как се извиняваме, хаха.

# 368
  • София
  • Мнения: 272
И двамата сме овни.
Такъв грозен номер ми свърна, че ако му простя, ще е чисто чудо! Особено като знам как се извиняваме, хаха.

Какъъъъв, ако не е твърде лично?
У нас сме теле и овен Grin Smile

# 369
  • София
  • Мнения: 10 514
И двамата сме овни.
Такъв грозен номер ми свърна, че ако му простя, ще е чисто чудо! Особено като знам как се извиняваме, хаха.

Какъъъъв, ако не е твърде лично?
У нас сме теле и овен Grin Smile

200 кандардисвания да ходя на място, на което изначално не исках. Съгласих се и след ден ми каза "Ми ти няма да идваш". Моля??

# 370
  • София
  • Мнения: 272
200 кандардисвания да ходя на място, на което изначално не исках. Съгласих се и след ден ми каза "Ми ти няма да идваш". Моля??

Този филм съм го гледала, разбирам те Sweat Smile Smiling Imp След първото ни "свъместно" лято му казах, че ходенето на море и по купони вече е самостоятелно занимание. В началото не ми обръщаше внимание, ама като го погна ревността и смени захода. Не съм отмъстителна, но като теле си признавам, че имам слонска памет и тези авантюри му ги натяквам саркастично до ден днешен, понякога просто не мога да се сдържа Simple Smile) и влизам в определението, че семейните скандали са като рок концерт, започват с новите парчета и завършват със стари хитове Simple Smile

Остави го овньо сам и му гледай сеира. Последния път се беше прибрал с веждите на козирка, защото беше ядосан работно, и усетих как прииждат тъмни купести облаци към вкъщи Laughing Разменихме няколко остри реплики и директно си го изпратих на игрището да си играе баскетбол, за да не открива цирка у нас. Kissing Върна се увесил нос с изкълчен глезен след 15 минути. Казах му, че е от злоба, той си седна кротко на дивана и ни вопъл, ни стон Simple Smile

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 13:33 от Алита

# 371
  • русе
  • Мнения: 413
И моят от няколко дни е като буреносен облак,аз пък упорито не му влизам в тона,да си злобее сам.Няма да му ставам винаги буфер!!!Ще му мине и ще почне пак да се умилква!

# 372
  • София
  • Мнения: 272
HopeMichaelson, адмирирам подхода, за мен работи.
За овнето няма по-голяма драма от тази да не влезе никой в тон и всъщност битката да не се случи Simple Smile Дай им на тях да водят военни действия Laughing Laughing

# 373
  • Мнения: X
А моят Овен не обича битки и скандали... Аз съм тази, която бързо "пали", а той все опитва да обърне всичко на майтап... Simple Smile

# 374
  • София
  • Мнения: 272
А моят Овен не обича битки и скандали... Аз съм тази, която бързо "пали", а той все опитва да обърне всичко на майтап... Simple Smile

Да не сте отскоро заедно? Според мен рано или късно си вирват рогцата Simple Smile Априлските ми се виждат по-сговорчиви, мартенските са... Smiling Imp Animal Sheep Laughing Но пък така както дъщерята рак може да клъцне рогата на овена, и аз не мога Laughing

Общи условия

Активация на акаунт