Обвързани с МЪЖ ОВЕН

  • 73 817
  • 809
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 8 937
В какво се изразява превъзпитанието?

В говорене, в какво може?!
НО на шега, по-завоалирано, по-небрежно.
ММ, предполагам, че и другите Овни,  особено много мрази да си говорим за връзката си сериозно. Веднага приема, че е обвиняван, че някой / в случая аз/ се опитва нещо да го вразумява, съветва и т.н. Овните не обичат някой да им дава акъл.

Трябва така да ги докараш нещата, че той да си мисли, че сам е достигнал до тази идея. Да не се усети, че ти го буташ натам.

# 421
  • русе
  • Мнения: 414
И веднага минават в режим "жертва",което мен лично ме вбесява!

# 422
  • Мнения: X
Все пак те никога не са виновни

# 423
  • Мнения: 8 937
Мен супер много ме вбесява, че при сериозен разговор се изкарват обвинявани. Аз примерно не казвам, че той е виновен. Искам просто да прояви разбиране, съпричастност, да ми влезе в положението.  Честно казано съм се отказала да водя сериозни разговори за нашите отношения специално, за моите размисли и страсти.
Той така ме омотава в момент на такъв разговор, че аз накрая забравям какво съм искала да кажа,  / а съм юрист - не е като да нямам дар слово!!!/.  И както сме споменавали и преди - любимо е да се измести темата и да се подхване разговор за нещо отпреди 15 години, за което разбира се, аз съм била виновна...

# 424
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Той винаги е жертва! На обстоятелствата, на жената, на децата, на родителите, на света... Никой не разбира колко е гениален и неповторим и всеки го използва най-жестоко! А той винаги е прав, дори когато е седнал .Rage

# 425
  • Мнения: X
И ако може нищо да не го разпитваш, когато той реши ще каже как е минал деня му, с кого се е видял, къде е бил

# 426
  • русе
  • Мнения: 414
Да да да !!!!С две ръце за всичко Да!Аз на моя съм му казвала милион пъти,че е гаден манипулатор.Уж аз му се сърдя и не говоря 2-3 дни накрая той бил сърдит и аз виновна Rage Така те увърта и забаламосва,че изобщо не усещаш от къде ти е дошло.И другото което за мен е влудяващо е постоянното му мрънкане и забележки,но то не било заяждане-"просто казвал".Оффф само като се сетя и ме стяга главата

# 427
  • Мнения: 4 270
Да да да !!!!С две ръце за всичко Да!Аз на моя съм му казвала милион пъти,че е гаден манипулатор.Уж аз му се сърдя и не говоря 2-3 дни накрая той бил сърдит и аз виновна Rage Така те увърта и забаламосва,че изобщо не усещаш от къде ти е дошло.И другото което за мен е влудяващо е постоянното му мрънкане и забележки,но то не било заяждане-"просто казвал".Оффф само като се сетя и ме стяга главата
Добре де, като разбирате, че са манипулатори, защо им позволявате да ви манипулират?
Писала съм за моя опит, сега вече не искам и да се сещам.

# 428
  • Мнения: X
Моя овен след месец и половина раздяла реши да ме потърси и каза,че иска само секс,без връзки. Не знам какво да правя,на някоя от вас случвало ли и се такова нещо?

# 429
  • Мнения: 5 384
Ами, това предложение- само секс , не е ласкаво за една дама, но ако пък това ти се иска и на теб към днешна дата и не ти е проблем, добре. Гледай поне да не ти ходи по нервите по някакъв начин.

# 430
  • Мнения: 452
Kissing Heart
Няма мъж, който да ме трогне с предложение за секс без връзка. Или се бори за секса или да си търси друга. Не овен да е, Леонардо Ди Каприо да е, пак ще го пратя за зелен хайвер.

# 431
  • Мнения: X
Моя овен след месец и половина раздяла реши да ме потърси и каза,че иска само секс,без връзки. Не знам какво да правя...
. Значи, пича ти отправя оферта :"Виж кВо, мацко, не искам връзка, харесвам си свободния живот, но като ми се прииска секс и няма други на хоризонта, ще ти дрънна да се изчукаме . О. К.? ", а ти се питаш какво да правиш?

# 432
  • София
  • Мнения: 10 561
Ако ти харесва секса с него и връзката ви не върви, няма лошо да сте в такива отношения.
Ако си търсиш сериозни отношения, отсвирваш и не се занимаваш.

# 433
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Кофтейшън е да си имала връзка с мъж. Тя да е приключила, а той да ти се яви и да ти каже едва ли не, че "ставаш само за еВ@не" Rolling Eyes Имали сте нещо повече, а той ти предлага нещо по-малко...

# 434
  • София
  • Мнения: 10 561
Аз като приключа връзка, булвално горя не само моста, ами целия остров. Не им е хрумвало да се пробват дори.

Общи условия

Активация на акаунт