Обвързани с МЪЖ ОВЕН

  • 73 877
  • 809
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 47
Джулия, жени като теб са си предизвикателство Simple Smile Относно коментарите ти, да, права си ако никой в двойката не е влюбен. Ако и двамата се обичат няма да има никакви проблеми нито с това кой ще доминира, нито кой на кой ще пусне, нито кой кого ще обожествява. А това дето сме номер 1 беше шега Simple Smile

Джулия, всичко което казваш е така, но, съгласи се, че ако някой е влюбен, то е нормално да те обожава, да става на неговото, да му казваш, че е номер 1, да не те "боли глава". Овенът това иска, ти си решаваш можеш ли, искаш ли да дадеш всичко това, и на кой точно овен.

Последна редакция: пт, 05 юли 2019, 16:14 от AnMary

# 511
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Джулия, всичко което казваш е така, но, съгласи се, че ако някой е влюбен, то е нормално да те обожава, да става на неговото, да му казваш, че е номер 1, да не те "боли глава". Овенът това иска, ти си решаваш можеш ли, искаш ли да дадеш всичко това, и на кой точно овен.
Ако и двамата са влюбени...то кой ще се мине в името на другия?! Trollface Всичко в името на Овена, нали? Щото те е възнаградил с влюбеност и дай сега доживотно подчинение, задоволяване на прищевките и нон стоп гъди-гъди по егото и орехчетата. Брей, тази овнешка любов била най-ценна сред любовта на всички зодии. Ти да видиш Bowtie

Ако някои има нескончаема нужда да му казват/показват, че е намбър уан и да става все на неговото....това е нездраво поведение. И говори за всичко друго, но не и за любов. А, да...всъщност може да е любов. Ама към себе си Stuck Out Tongue Winking Eye

# 512
  • Мнения: 47
Джулия, шегуваш се с мен, но не си права, защото ако жената до мен не ми покаже, че ме обича аз как да разбера? И какво лошо има като си хлътнала по някой той да е No1 за теб? Нали и аз ако ми завърти главата някоя мацка света ще обърна за нея и, много ясно, че ще и го кажа, защото знам, че е приятно е да го чуваш, това ти вдига самочувствието, разбираш, че си нещо повече за човека до теб и т.н. А ако жената не иска да покаже любовта си защо да съм с нея?

# 513
  • Мнения: 4 270
За да следя правилно нишката, може ли пример за демонстриране на любовта към този невероятен мъж здия овен? Защото един овен не се задоволява само с това да знае, че е обичан. На него му трябват постоянни, ежедневни, ежеминутни доказателства, че той е непокоримия връх.

# 514
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Цели 3 пъти бе написано - да му се казва, че е номер 1 Joy

# 515
  • Мнения: 4 270
Е, не, това е нищо. Аз затова питам.
А ако жената не иска да покаже любовта си защо да съм с нея?

# 516
  • Мнения: 3 118
Скрит текст:
Здравейте всички. Няколко думи как изглеждат нещата от гл.т.на един мартенски овен с асцендент лъв. Според коментарите на нежния пол с мен една връзка би трябвало да е ужасяваща. Това няма как да е така, защото ако жената до мен ме накара да се влюбя - да, ще и свалям звезди, ще съм грижовен и добър. Ако се мъчи да ме контролира, има "главоболие" твърде често, или не отговаря със същото когато съм мил с нея - нормално е това да ме дразни, да засили интереса ми към други жени и да прекратя взаимоотношенията. Проста логика: ако има достатъчно голям интерес към мен от другия пол, защо да се променям само заради една жена, в която дори не съм влюбен?! За милите жестове като цветя и т.н. - това в началото го възприемам по-скоро работа, която трябва да се свърши, но, жената, разбира се, не бива да го знае Simple Smile)) По повод това, че овните искаме да стане все на "нашето" - много ясно, щяхме ли да сме No 1 иначе? Нали затова ни харесват? Затова ги има пеперудите в стомаха на дамите. А ако "опитомят" овена ще изчезне целият му чар, заради който са го харесвали. Тогава пеперудите отлитат. Изходът е овенът да не знае, че е опитомен - хората са го постигнали преди хиляди години...
Имам чувството, че вместо да защитиш овните, директно ги потопи съвсем.
Евентуално да ти е минавало през ума, че ако обичаш не ти трябва всяка една минута да ти галят егото и че един жест на внимание е защото обичаш, а не да получиш похвала или награда. /ама аз съм риба де.../

# 517
  • Мнения: 47
Нямам за цел да защитавам овните, би било загуба на време Laughing Просто мнението ми е, че за да се покажеш хлътнал по човек от моята зодия начинът е постоянно да го ласкаеш. Нямам представа защо е така, но си е факт. Ако си харесаш някое такова животно като овена и искаш да го спечелиш, ще трябва да го правиш. Ако не - прав ти път. А интерпретациите от Джулия на писанията ми са много верни Simple Smile Добре де, представете си, влюбили сте се в крайно егоцентричен овен. Без значение защо, как и т.н., станало е. Искате да го спечелите, но в същото време крайно ви дразнят отрицателните овнешки черти - как ще му "изтъпите рогата", как ще подходите? Апък аз после ще споделя какво мисля, че ще стане Simple Smile

# 518
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
А има и друг начин - както е свикнал да го чешеш между рогцата на всяко мрънкане и реване как бил неразбран, необичан и му липсва секс, ако изведнъж го приземиш с две ледени приказки и му тръшнеш вратата под носа, и рогът на изобилието от глезотии секне...изведнъж забравя за рогата и почва да мърка като котенце.

# 519
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
И това всеки път сначале се разиграва... Rolling Eyes

# 520
  • Мнения: 47
Ами, не, Кафе с мед, не мърка като котенце, а просто ти бие шута с двеста. А ако не го направи, значи не е овен Laughing

# 521
  • Мнения: X
Ами не, не ми бие шута... Simple Smile  И мърка, и угажда, и "на ръце ме носи", и се извинява без да е виновен Simple Smile... Везни съм. Оказва се, по - "рогата" и егоцентрична от Овена. А той на 05.04. се е пръкнал, по - голям Овен от това... Simple Smile

# 522
  • Мнения: 3 118
Добре де, представете си, влюбили сте се в крайно егоцентричен овен. Без значение защо, как и т.н., станало е. Искате да го спечелите, но в същото време крайно ви дразнят отрицателните овнешки черти - как ще му "изтъпите рогата", как ще подходите? Апък аз после ще споделя какво мисля, че ще стане Simple Smile
'Чак такива рога няма да изтърпя, нямам толкоз нерви. Обичам да отстранявам нещата, които крайно много ме дразнят.
Ти пак гледаш от твоята камбанария - искаш да спечелиш, да имаш, да постигнеш, да се бориш за наградата, не при всички е така. Точно типа жена, която би се борила и пълзяла за вас, няма да ви е интересна. Просто ще е прекалено лесно.

# 523
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ами, не, Кафе с мед, не мърка като котенце, а просто ти бие шута с двеста. А ако не го направи, значи не е овен Laughing
То шутове биеш безкрай, ако си безкрайно тъп. Иначе по някое време ти светка, че май има нещо гнило в теб самия и гледаш малко да си укротиш бесовете, особено след студен душ. Иначе рискуваш да си биеш шутове в стената много скоро.

# 524
  • Мнения: 4 270
Просто мнението ми е, че за да се покажеш хлътнал по човек от моята зодия начинът е постоянно да го ласкаеш. Нямам представа защо е така, но си е факт. Ако си харесаш някое такова животно като овена и искаш да го спечелиш, ще трябва да го правиш. Ако не - прав ти път. А интерпретациите от Джулия на писанията ми са много верни Simple Smile Добре де, представете си, влюбили сте се в крайно егоцентричен овен. Без значение защо, как и т.н., станало е. Искате да го спечелите, но в същото време крайно ви дразнят отрицателните овнешки черти - как ще му "изтъпите рогата", как ще подходите? Апък аз после ще споделя какво мисля, че ще стане Simple Smile
Крайно незряло поведение, да очакваш някой постоянно да те ласкае.
Крайно егоистично да го очакваш от човека до теб. Всеки човек има достойнство, изграден характер и някакво търпение. Мен такова държание ме отблъсква тотално. Не мога да съжителствам с такъв човек.
А и по всички дебели книги аз и овен - никакъв шанс, нулева съвместимост. Потвърдено.

Общи условия

Активация на акаунт