Бъдещи майки в Русе 2014 - 2015

  • 38 544
  • 494
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 367
Аз не мога да си обесня защо да не получиш упойка при положение че ти си плащаш за това.Имам братовчедка в Испания,която ми разказва че там през час са я питали дали иска упойка като там е безплатна.На мен ми сложиха като си поисках,но беше в последния момент и с разрешение от докторката.И на мен ми казаха че ми остава половин час докато родя,но аз си настоявах.

# 481
  • Мнения: 2
Здравейте, терминът ми е преди Коледа. Проследявам се при д-р Кунев,искам да раждам в АГ Русе. Кога трябва да се запиша в Болницата ? Ще съм със секцио ,знаете ли какви са цените на раждане там?

# 482
  • Мнения: 187
Как така да се запишеш за раждане? newsm78
То там и без час вземат  Laughing.
Кунев не ти ли е обяснил? Секциото по медицински причини ли е или по твое желание?

# 483
  • Мнения: 2
Не съм питала, но мисля че е хубаво да не е последния момент. Да ,по медицински причини и си мислех,че доктора трябва да има време да разгледа положението ми.

# 484
  • Мнения: 14 133
За секциото по медицински причини се насрочва дата предварително, доколкото знам.  newsm78
galy_nik, най-добре е да питаш доктора си.  Peace
Лека бременост и здраво бебче на финала!  Praynig   bouquet

# 485
  • Мнения: X
Здравейте, може ли да ми препоръчате детски гастроентеролог за бебе на 2 месеца?

# 486
  • Мнения: 1 622
Здравейте!

Не знам дали знаете, но тази неделя, 10.01.2016 започва Училище за родители на сп. "Моето дете", което ще се провежда всяка първа неделя на месеца на последния етаж в МОЛ Русе от 11 до 13 ч. Посещението на Училището за родители е безплатно и не изисква предварителна регистрация.
Лектор в първите две издания ще бъде д-р Милена Милева - http://invitrorusse.com/bg/news/show/68.

# 487
  • Мнения: X
Margaritka, д-р Кунев преглежда ли още в МЦ Щерев?

# 488
  • Мнения: 1 622
Margaritka, д-р Кунев преглежда ли още в МЦ Щерев?

Не, отвори си частен кабинет. В МЦРЗ Д-р Щерев той извършва само дейности по асистирана репродукция - инсеминации и ин витро. Лекарите, които преглеждат при нас, можеш да видиш в сайта ни.

# 489
  • Мнения: X
Margaritka, д-р Кунев преглежда ли още в МЦ Щерев?

Не, отвори си частен кабинет. В МЦРЗ Д-р Щерев той извършва само дейности по асистирана репродукция - инсеминации и ин витро. Лекарите, които преглеждат при нас, можеш да видиш в сайта ни.

Благодаря много за отговора.
Някой дали може да ми даде негов актуален телефон (на д-р Кунев)?

# 490
  • Мнения: 408
Margaritka, д-р Кунев преглежда ли още в МЦ Щерев?

Не, отвори си частен кабинет. В МЦРЗ Д-р Щерев той извършва само дейности по асистирана репродукция - инсеминации и ин витро. Лекарите, които преглеждат при нас, можеш да видиш в сайта ни.

Благодаря много за отговора.
Някой дали може да ми даде негов актуален телефон (на д-р Кунев)?
Телефон не знам,но видях,че кабинетът му е на ул.Ниш 32,където е Киндиру.

# 491
  • Мнения: X
Margaritka, д-р Кунев преглежда ли още в МЦ Щерев?

Не, отвори си частен кабинет. В МЦРЗ Д-р Щерев той извършва само дейности по асистирана репродукция - инсеминации и ин витро. Лекарите, които преглеждат при нас, можеш да видиш в сайта ни.

Благодаря много за отговора.
Някой дали може да ми даде негов актуален телефон (на д-р Кунев)?
Телефон не знам,но видях,че кабинетът му е на ул.Ниш 32,където е Киндиру.

Благодаря, намерих го вече  Simple Smile

# 492
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 56
Хубав ли е,добре оборудван ли е новият кабинет на Кунев?

# 493
  • Мнения: X
Хубав ли е,добре оборудван ли е новият кабинет на Кунев?

Ами...нормален кабинет  Rolling Eyes Не е лошо, не е някакъв лукс, добр е оборудван според мен  Peace

# 494
  • Мнения: 408
Хубав ли е,добре оборудван ли е новият кабинет на Кунев?

Ами...нормален кабинет  Rolling Eyes Не е лошо, не е някакъв лукс, добр е оборудван според мен  Peace
Хаха,аз благодарение на Кунев забременях-смени ми противозачатъчните с по-слаби,въпреки че му казах,че може да не ми действат.Човекът ме увери,че няма да има проблеми-проблемчето е вече на 9 месеца.😃😜😂Не че съжалявам.😘

Общи условия

Активация на акаунт