Как бързо лятото минава, а след него СЕПТЕМВРИйчето за ясли трябва да се стяга!

  • 53 214
  • 725
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 175
Фейт, много се радвам че вече си добре!
Чики супер за морето и на мен ми се иска и ако има повече от седмица време половинчо като дойде да ни забира с Емма, септември ще отидем и ние. А на вас Гърцията ви е по близо от нашето черноморие  Heart Eyes.
Танева, може би  този сърбеж да е от нерви, представям си какво ти е в момента. Дано да е за добро и да намериш по хубава от предишната работа  Praynig. Желая ти успех!  Hug
Зори, честито лельо!  Heart Eyes  Да е жив и здрав Калоян!

# 136
  • shumen
  • Мнения: 17 991
Танева,оправяй се скоро.Ева е права,че може и от нерви да е всичко.Работа аз също търся,но не се знае дали ще намеря.
Зори,честито лельо.Да е жив и здрав малкия Калоян.
Ние днеска минахме през педи и Дени вече е здрав.Продължаваме със сироп Тусавит само за още 10 дни.Минахме и ДК и моето момче е вече 13 кг и 96 см.За 3 месеца е наддал само 200 грама,но е порастнал с цели 9 см.Май ще е и той като мен и баща му висок.

# 137
  • Мнения: 184
Най-накрая успях да ви изчета, наистина при нас хамалогията е голяма в момента, така че ме извинете.
Много телеграфно ще мина през всички, но след мен чакат ред  Mr. Green
Фейтиту, радвам се за вас и дано повече не боледувате.
За всички които ще останат без работа след майчинството (Фейт, Танева, Поколоко, Данаека...) защо си мислите че съм тук? Аз бях на път, да говоря същото като вас. Ще имате прево на около 8-11 месеца борса със заплащане, което ви дава още малко шанс за намиране на работа. Късмет ви желая
Чики, прекаляваш значи  Hug И на мен ми се ходи, ама друг път Wink
Зориииииии, да ви е жив и здрав малкия цар Калоян, скоро и царица да си имат  Heart Eyes

Та сега да ви поразкажа набързо за нас. Голямата от утре е на у-ще до края на месеца. Веднага я записаха и я искат от веднага. Ники го записваме в понеделник и предполагам че от другия ден и той ще ходи. Хриси е вече на голямо легло, но не иска да заспива в него. Иначе като я преместя си спи като бей  Mr. Green Още оправяме тонове бумаги, но както казват тук- без тях не си човек. На всички им хареса града, държавата, отношението, жилището- абе май всичко. Сигурно след време ще има и недоволни, но то е нормално.

 Hug Благодаря отново на всички, които ни мислеха и ни стискаха палци  Hug Да ви се връща многократно

П.П. Качих 1-2-3 снимки в моя фейс, който го има може да ги види Wink На Танева, специално ще ги пратя.(защото май другите могат да ги видят)

# 138
  • Мнения: 47
Стефи, аз ги видях снимките - сега си най-щастливата мама на света с всички деца покрай теб  Heart Eyes Дано бързо свикнат Габи и Ники с училище и само да ви върви отсега нататък във всичко  Hug

Зори, честит племенник - да е жив, здрав и да носи много радост на всички  newsm32

Фейт, първо браво за резултатите - повече никакви разболявания. А за Гърция не е толкова скъпо, пазаруваме си оттук, там си готвим, а и както Ева казва, тук ни е по-близо. И да ти кажа - веднъж отидеш ли, ще забравиш за Черноморието. Водата кристално чиста, няма медузи, водорасли, вълни - разкош... Ще кача снимки да я видите малката калпазанка, не можахме да я изкараме от водата  Sunglasses

# 139
  • Мнения: 224
Стефи , много се радвам за вас  Hug Бъдете винаги много щастливи, а децата да свикнат много бързо!
Фейт , браво за хубавите резултати. Бързо да си намериш работа и малкия на ясла здрав като камък  Hug
Танева и на мен на нерви ми изглежда този сърбеж... Ужасно е сигурно без работа... Дано успееш да наериш бързо нова, стискам всички възможни палци  Hug
Зори , честит ти племенник! Да е жив и здрав и много да ви радва.
Малката направи рекорд - 3 седмици на ясла  Heart Eyes ииииииии се разболя  Mr. Green Първо някаква странна диария... не много редичко, но на често акане, около 5 пъти. Но просто не беше нормално, та сега е на диета. Тече й и нослето, но аз си знам вече, кихне ли 4 пъти, значи се разболява и почнах веднага Изопринозин и коластра по 2 пъти, адреналинови капки и се стабилизира. Ако е така до понеделник, тръгва пак на ясла. Много й харесва вече там. Порева първите 2-3 дни, после си вземаше чантата и сама си влизаше. Днес рева, защото не я заведох Simple Smile
И сега да се нахваля и аз  Mr. Green Седмица и половина съм на режим и упражнение.... резултатът е повече от чудесен! 7 см. по-малко от талията, 3.5 по-малко от бедрата и по 2 см от бицепс, гърди, ханш и пръсец. Видомо съм се свила доста. Килограмите са само 2, но не са те важните, а сантиметрите  Mr. Green

# 140
  • Мнения: 201
Ехеееееее - Стаси завидях ти.... за кг и см.
Стефис - не че не са ти го казвали, но каката ти е одрала кожата. А ти ми се виждаш доста отслабнала. Какво е това училище през лятото. Я разкажи малко по-подробно, че ми е интересно. Те сега на немски ли ще им преподават или на уроци ще ходят...

# 141
  • Мнения: 2 802
П.П. Качих 1-2-3 снимки в моя фейс, който го има може да ги види Wink

Изглеждате просто невероятно ... страхотни сте  Hug
Ще свикнат бързо дечицата, щом сте заедно ...

Стаси, браво на теб момиче  Hug някаква специална диета ли пазиш?

Днес малкия такава беля направи, че ми се ревеее ... преди да излезем сутринта е включил котлона и като се прибрах миришеше ужасно и за капак от нагряването е изгорял капака на печката  Tired Направо не знам какво да правя, нова печка на 3 месеца и вече и видя сметката. Какво ли още ме очаква не знам  Tired Ще ходя в магазина да питам дали имат такива капаци само или дали поетам гаранция /въпреки, че се съмнявам/

# 142
  • Мнения: 184
Фук, фук, фук имам си интернет(човешки)  bowuu
Зори, тук още не са свършили у-ще. Ваканцията започва на 31.07 и е до 10.09 точно 6 седмици. През цялата година имат общо 6 ваканции и за това лятната е толкова малка. Иначе са в такива класове, в които започват да учат език. В нормално у-ще са. Просто малкия е в начално, а голямата в средно, та за това по различно време ще ги запишем. Много дружелюбно са я приели каката днес, разбирали са се на английски и много е доволна от деня и учителката си. В общи линии, се надявам всичко да е по мед и масло  Twisted Evil

# 143
  • shumen
  • Мнения: 17 991
Стефи,изглеждате страхотно.Дано децата свикнат бързо там и да им хареса.
Фейт,добре,че е бил малкия дявол.Аз затова преди да излезнем винаги проверявам Дени дали не е включил нещо,че така скоро ми беше пуснал пералнята вътре със все дрехи на празни обороти да върти.Котлона също ми го включва,а и свеки е засичам,че на 2-3 пъти го забравя без нищо на него и все ме е страх да не стане беля.
Днеска с една позната се заприказвахме за яслата и се оказа,че тя е в нашата ясла медецинска сестра и се надявам Дени поне като е познава да не плаче много и да свикне бързо.
Стаси,браво на теб.Някаква диета ли пазиш?

# 144
  • Мнения: 201
Стефи с цялото си сърце ти го пожелавам....
Фейт - посмях се малко, но положението си е за рев. Да не говорим, че можеше и по-голяма беля да стане.

# 145
  • Мнения: 294
Здравейте и от мен  Heart Eyes
Само чета, че напоследък нямам много време, едната колежка е с дискова херния и работих 9 дни без почивка , та не ми се пишеше много  Whistling
Иначе в неделя съм последно на работа  и в понеделник вече ще сме на морето, дано само времето да се оправи  Praynig
Тони пък нали две седмици не ход на ясла и тази седмица като го пуснах, сутрин така сърцераздирателно плачеше  Sad и вика "мама абота" милия и не иска да влиза . Не ми се мисли после след още две седмици как ще свиква пак  Tired Да ви кажа, вече са по-големи и се осъзнават и ще е по-трудно с тая ясла

Фейт, Танева , Поколоко  дано да си намерите работа и да вземат дечицата на ясла  Praynig
Фейт не разбрах особено какъв капак е изгорял , ама ти като знаеш че пипа там проверявай като излизате . Тони също понякога ги включва, ама моите са керамични и ако няма съд отгоре не нагряват  Simple Smile

Чики браво за почивката , наистина е хубаво в Гърция, дано по-често да имате възможност да ходите  Simple Smile

Стаси браво за резултатите, все така да продължаваш  Heart Eyes

Стефи страхотни са децата, дано да им хареса много там, да сте много добре всички заедно, весели и щастливи  Heart Eyes

# 146
  • shumen
  • Мнения: 17 991
Нубче,права си,че вече са големи и осъзнават нещата.Аз затова се надявам Дени като познава някой поне да не плаче толкова и да свикне бързо,но ме съмнява.Той е така залепен за мен,че не ми се мисли от Септември как ще се разделяме сутрин.Аз още съм в дилема дали да го пусна на ясла от 01.09.или след 14.09.като направи 2.
Чики,наистина е хубаво в Гърция,но и на вас ви е по-близко там.

# 147
  • Мнения: 175
Ах лудост, лудост!!! В три сутринта станах и отпраших за некст разпродажбата  Mr. Green и вместо първа се озовах 51 (вече дават билетчета, че пакистанките много се предреждат)  Crazy абе в 5 часа почнаха да пускат хора а опашката достигаше невиждани размери  Rolling Eyes Mr. Green Излезнах с три препълнени  огромни торби чанти едва държах покупките докато отида на касите и разглеждах ....... и олекна картата на половинчо  с рекордно  трицифрено число..... Е, ще се връща една част от покупките че са малки или не стоят добре.Доволна съм, струваше си ранното ставане и блъскане  Laughing

Стефи, радвам се мила, че всичко при вас се нарежда!  Hug За училищата и при нас е така...кажи речи всеки месец  имат по една седмица ваканция учениците.
Фейт, много неприятна случка!!!
Стаси, ах, завидях за сантиметрите момиче, браво!
Данаека, не се тревожи от сега, какво пък как.... септември като дойде времето ще видиш как ще се наредят нещата от само себе си....

Иииии..... да, не остана, другата събота летим за Бг  newsm44 . Нямам търпение...приятелските срещи чакат...а даже и едно кръщене в София  за август....

# 148
  • shumen
  • Мнения: 17 991
Ева,браво на теб,че си станала толкова рано.На теб с Емка май ти хареса в БГ?
Стефи,кажи после как са приели баткото в училище?А Хриси как е там-свиква ли вече?
Фейт,какво стана с капака?Успя ли да го подмениш или ще трябва нова печка?
ООф,аз ще лудна в това гадно време с Дени в нас.Днеска цял ден ту завали,ту спре и пекне и незнам сега като стане къде ще го водя.Сега е на вълна рисуване и иска да рисува навсякъде.Добре,че днеска му купих дъска и молива и не рисува другаде,освен на нея,че иначе ще ми изрисува де-що може.

# 149
  • Мнения: 175
В Бг е много хубаво когато си без грижи, здрав си, имаш финанси, имаш приятели  и близки с които да излизаш, да се веселиш. Хубаво време и вкусни плодове и зеленчуци..... Да това ми харесва! Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт