Как бързо лятото минава, а след него СЕПТЕМВРИйчето за ясли трябва да се стяга!

  • 53 213
  • 725
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 224
Данаека , сила и кураж  Hug Но моят съвет е не се връщай никога при този мъж! Щом ти е посегнал и дори не иска да празнува РД на собственото си дете.... предпочита майка си пред жената, която му е родила дете.... Не се връщай при него и на колене да те моли! Ще си намериш работа в Шумен и ще бъдете много по-добре!

# 631
  • София
  • Мнения: 58
Постнах няколко наши снимки, че не сме ви се показвали от зимата Mr. Green

# 632
  • Мнения: 184
Пецата, голямо пухче е малкия. Защо не качи и на каката една, да я видим колко е порастнала.
Днес пак ме изненадаха от у-щето на Ники. Взели му вчерашната раница, защото била 2-ра употреба. И ми дали чисто нова, отново със сак и несесер  Shocked В нея има и други подаръци- бонбонки, дискове, моливи. Габи се майтапи, че трябва да го дадем на училището да го осинови, че повече от нас се грижили за него  Mr. Green Освен това, отива на лагер другия месец, за 3 дни в хотел и всичко абсолютно безплатно за нас  Shocked Издават му и целогодишна катра за автобусите, отново безплатно. А днес, докато ходихме да я правим, не ни взеха пари, защото бил ученик  ooooh!
От днес му започва теста по математика, за да преценят на какво ниво е. Но ще го прави в продължение на 1 седмица, за да не се натоварвал много. Имам усещане, че и срещу тях да бягаме, не можем ги стигна  ooooh!
Данаека, и аз съм на мнението на Стаси, хич да не се връщаш при този човечец. Много просташко и грозно от негова страна. Дори и да има любовница, това не оправдава думите му за детето. Тегли му една и си живей живота. Без стрес, Дени ще е по-добре.  

# 633
  • София
  • Мнения: 58
Пецата, голямо пухче е малкия. Защо не качи и на каката една, да я видим колко е порастнала.


Стефи, готово. Тя е почти колкото мен висока вече. Simple Smile

# 634
  • Пловдив
  • Мнения: 449
 baloni Честит 2 - ри рожден ден на Цветелина на мама Лина  newsm59
Лина нека много да ви радва Цвети,скоро да ви се сбъдне мечтата да стане кака,да е много умна и усмихната,много здрава и лъчезарна.Весел празник и да качиш снимки в албумчето,че знаеш нямам фейс.И бързо и успешно адаптиране на яслата.
Качих в 13-то албумче една снимка от страхотната ни среща в Тракия с мама beefeater и Йоана.Нашият батко и Йони много се харесаха и си допаднаха,само се гушкаха.
 bdbaloniДа честитя и рождените дни на вчерашните ни рожденнички Виктория на мама Бейли и Валерия на мама Евва.Да са винаги здрави и усмихнати.

П.П.-pecata много са ти хубави децата,а каката наистина е доста висока,с крака за маникенка.Дано и за напред да са все така усмихнати като на снимките.

Последна редакция: пт, 12 сеп 2014, 18:06 от taneva73

# 635
  • Мнения: 184
Пецата, голямо пухче е малкия. Защо не качи и на каката една, да я видим колко е порастнала.


Стефи, готово. Тя е почти колкото мен висока вече. Simple Smile

Мерси за бързата реакция  Mr. Green Наистина голяма е станала  Hug И моята ме настигна, ама аз съм една"високаааа", та скоро и малкия ще ме мине  ooooh!

# 636
  • Мнения: 478
Честит рожден ден на рождениците, да са живи и здрави и много щастливи деца  Hug
Моите дечица бавно и славно се оправят, останаха им само сополките и по един два пъти се закашлят на ден. Дано да се оправят и да нямат и сополи до РДто на Иво. Леко ме притеснява че той снощи сигурно 15 минути кашля през нощта, но не знам от какво дали нещо просто му дразнеше или от това че още не се е оправил съвсем не знам. Надявам се да е от това че въздуха в стаята става сух и е едно задушно, защото спим на затворен прозорец. Дано да е от това.
Данаека и според мен щом не му е за първи път на ТМ да те гони от вас, а още повече че ти е посегнал може и да е за по-добро че сте се разделили. Отношението му към Дени наистина е ужасно, все пак вашите отношения са си ваши, но детето не би трябвало да страда от тях. Надявам се при родителите ти да успееш да се устроиш и да сте си добре с Дени.

# 637
  • shumen
  • Мнения: 17 989
Благодаря за подкрепата момичета.Аз и да иска няма да се върна при него никога след тези обиди.
Танева,молила съм го неведнъж да се отделим,но не иска.Явно майка му го е обсебила яко.
Стефи,Стаси,много сте прави наистина.
Силви,ние нямахме брак и всичко стана много бързо.Аз детето не съм и помисляла да му го оставя.Дори мисля да му искам и издръжка.
Иначе днеска ходих и записах Дени на ясла тука и от понеделник тръгва.Казаха ми да го заведа към 10-10.30 първия ден и се моля дано свикне бързо и да си намери нови приятелчета.
Стаси,ще изчакам да свикне и тогава ще си търся работа,че нашите и те работят и няма да има кой да го взема.
И да честитя рожденните дни на всички рожденници днес.Да са живи и здрави.

Последна редакция: пт, 12 сеп 2014, 23:39 от danaeka

# 638
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Да честитя рождения ден на всички дечица родени днес и най вече на :
Борис на мама Августа и на Мира на мама Каnekorso. nbirthday
Да са много здрави и усмихнати дечицата.

# 639
  • София
  • Мнения: 58
Честит празник и от мен на днешните рожденници!  party023  cook  Gift

Искам да ви попитам с какво перяхте Коларгол-а от дрешките? Спомням си, че го коментирахте.

# 640
  • Мнения: 2 802
Имам комп но о6те нямам кирилизатор ... не сам ви 4ела ... дове4ера дано успея Crazy

# 641
  • Мнения: 2 802
Здравейте най-накрая  Crazy Онзи ден компа ми скапа тотално и беше на преинсталиране  Mr. Green Бяха намерени дооостааа вирусчета и най-вероятно съм ги хванала от фейса, така че внимавайте какво отваряте там  Wink

Сега на патерици да поздравя всички рожденници, които празнуваха през изминалите дни. Да са ви живи и здрави, много щастливи и да имат прекрасно и незебравимо детство  Hug


Силви ... радвам се че малката се климатизира така добре, все така да е  Hug
Да ви се оплача като сме на тема ясли, че Пламен са го изместили в друга група и вече няма да е при Ники  Sad Молих директорката отново, но беше категорична, че няма да го премести в друга група. Хубавото е, че го изместих да започне на 23-ти, а не на 29-ти както искаха в началото  Crazy така, че след седмица и той тръгва  Whistling

Стефи ... честити ученици, да им върви по вода и да си намерят много нови приятели  Hug

Данаека ... много неприятно  Tired Готвехте се за РД, за ясла ... какво стана? Добре е поне, че са го взели веднага на ясла там  Hug Кураж и дано нещата станат така както желаеш.

Разледах снимките ... прекрасни са децата и много пораснали  Hug Тони и Ники са големи пичове с тези големи раници  Mr. Green Пеца ... имаш прекрасни дечица  Hug

# 642
  • Бургас
  • Мнения: 7 292
Момичета,благодаря за пожеланията.  bouquet
Рождените дни минаха супер. Цвети много се забавлява. Все пак беше центъра на вниманието и си показа всички номера Simple Smile Ще ви кача малко снимки,като вземем от детския център -пак.

Данаека-зарязвай го тоя мухлю

# 643
  • shumen
  • Мнения: 17 989
Честит рожден ден на всички рожденици днес.Да са живи и здрави.
Лина,вече го зарязах.Днеска ходихме за багаж,ама го нямаше,че уж бил на работа.Вещицата явно пък е беше инструктирал и не обели и дума.Да видим дали ще се обади за рд на детето и колко го обича още.Само да не вземе да дойде,че не искам и да го виждам вече.Лошото е,че имам още багаж там и ще имам още едно ходене.
Фейт,взеха го,но не в тази ясла,която исках,но нямам избор.Тази ми идва малко далече,но ще се оправяме някак си.
Фейт,моля те дай ми паролата за албумчето,че нещо е нямам на тоя комп.

Последна редакция: сб, 13 сеп 2014, 23:04 от danaeka

# 644
  • Мнения: 2 802
Добър ден  Hug
Честит рожден ден на Дени на мама danaeka  Hug Да расте здрав и щастлив и да има едно неповторимо детство!



ЧРД и на останалите ни празнуващи ... весел празник  Heart Eyes

Снищи си оставихме детето на село с преспиване ... за мое очудване, този път не ни го върнаха  Mr. Green спал е без проблем Crazy

Рошли ... кога излиза пак класиране за яслата на Иво, пиши когато можещ  Hug

Общи условия

Активация на акаунт